Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vipers33

Citizen JR3000-51F ECO-DRIVE.pomocy :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.

 

Ratujcie,bo kupiłem zegarek Citizen JR3000-51F ECO-DRIVE  i mam z nim problem(raczej ten problem już był u sprzedającego,tylko to zataił).Mianowicie byłem już u polecanych przez was zegarmistrzów w Warszawie: Piękna,Francuzka,Stalowa w dwóch miejscach,5-tka na Grochowskiej i każdy odsyła mnie do autoryzowanego serwisu :( Mój problem z zegarkiem polega na tym,że wskazówka od minutnika przeskakuje o 2-3 sekundy,pomiędzy 10-tą a 15-stą minutą w czasie normalnego chodu,lecz gdy chciałbym ustawić zegarek ręcznie tylko w odwrotnym kierunku,to wskazówka od minutnika nie może przejść do góry pomiędzy tą 10-tą a 15-stą minutą wcale,co powoduje jego nie prawidłowe wskazywanie czasu.Z wyczytanych informacji dochodzę do wniosku,że prawdopodobnie jest uszkodzony jakiś plastikowy trybik(ząbek) od minutnika :( Moje pytanie do was brzmi,gdzie z tym zegarkiem iść aby mi go naprawili?Może jest na furom jakaś złota rączka z pasją?

 

 

post-91496-0-12445600-1464514721_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak nie ma części to będzie trudne, a wątpię żeby ktoś miał taki mechanizm na części. bywają przypadki do odratowania jeśli ten plastikowy ząbek się nie ułamał tylko wygiął czasem udawało mi się go naprostować i potrafi działać normalnie ale rozebranie tego mechanizmu i poskładanie żeby działało jak potrzeba raczej do łatwych nie należy :)

Pytałeś może w serwisie czy robią coś takiego czy wymieniają cały środek ? :)

 

Pozdrawiam

Janusz P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jest już w centralnym serwisie i jest wymieniany cały mechanizm na nowy,nie ma możliwości naprawy tej części :(

Ale naprawiam bo lubię ten zegarek;)

Ciekawi mnie tylko czy oddadzą mi ten zepsuty mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że dadzą ale może pani się upomnieć w końcu stary mechanizm to pani własność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pani lecz pan,a dla forumowiczów Grzesiek ;)Znając siebie to pewnie się upomnę bo 600 zł za naprawę z wymianą mechanizmu drogą nie chodzi,więc łaski nie zrobią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam późna pora coś źle na mnie wpływa :)

Daj znać czy oddali sam jestem ciekaw, może warto wcześniej napisać do nich że chcesz stary mechanizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam późna pora coś źle na mnie wpływa :)

Daj znać czy oddali sam jestem ciekaw, może warto wcześniej napisać do nich że chcesz stary mechanizm

Nie szkodzi ;) Na pewno dam znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać czy oddali sam jestem ciekaw, może warto wcześniej napisać do nich że chcesz stary mechanizm

 Witam ponownie.

 

Zegareczek naprawiony :)

Wymieniony cały mechanizm z półroczną gwarancją.Zastanawialiśmy się czy oddadzą uszkodzony mechanizm i......oddali ładnie zapakowany w pudełeczko po tym nowym mechanizmie,bez mojej jakiejkolwiek interwencji ;)

Jestem bardzo zadowolony z serwisu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No to fajnie, ale myślałem że serwis daje trochę więcej gwarancji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez vipers33
      Wklejam jeszcze tu do wielbicieli Citizena,bo w temacie poszukiwany fachowiec nikt się nie odzywa

      Witam kolegów.

       

      Ratujcie,bo kupiłem zegarek Citizen JR3000-51F ECO-DRIVE  i mam z nim problem(raczej ten problem już był u sprzedającego,tylko to zataił).Mianowicie byłem już u polecanych przez was zegarmistrzów w Warszawie: Piękna,Francuzka,Stalowa w dwóch miejscach,5-tka na Grochowskiej i każdy odsyła mnie do autoryzowanego serwisu   Mój problem z zegarkiem polega na tym,że wskazówka od minutnika przeskakuje o 2-3 sekundy,pomiędzy 10-tą a 15-stą minutą w czasie normalnego chodu,lecz gdy chciałbym ustawić zegarek ręcznie tylko w odwrotnym kierunku,to wskazówka od minutnika nie może przejść do góry pomiędzy tą 10-tą a 15-stą minutą wcale,co powoduje jego nie prawidłowe wskazywanie czasu.Z wyczytanych informacji dochodzę do wniosku,że prawdopodobnie jest uszkodzony jakiś plastikowy trybik(ząbek) od minutnika   Moje pytanie do was brzmi,gdzie z tym zegarkiem iść aby mi go naprawili?Może jest na furom jakaś złota rączka z pasją?



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.