Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vipers33

Citizen JR3000-51F ECO-DRIVE.pomocy :(

Rekomendowane odpowiedzi

Wklejam jeszcze tu do wielbicieli Citizena,bo w temacie poszukiwany fachowiec nikt się nie odzywa ;)


Witam kolegów.


 


Ratujcie,bo kupiłem zegarek Citizen JR3000-51F ECO-DRIVE  i mam z nim problem(raczej ten problem już był u sprzedającego,tylko to zataił).Mianowicie byłem już u polecanych przez was zegarmistrzów w Warszawie: Piękna,Francuzka,Stalowa w dwóch miejscach,5-tka na Grochowskiej i każdy odsyła mnie do autoryzowanego serwisu  :( Mój problem z zegarkiem polega na tym,że wskazówka od minutnika przeskakuje o 2-3 sekundy,pomiędzy 10-tą a 15-stą minutą w czasie normalnego chodu,lecz gdy chciałbym ustawić zegarek ręcznie tylko w odwrotnym kierunku,to wskazówka od minutnika nie może przejść do góry pomiędzy tą 10-tą a 15-stą minutą wcale,co powoduje jego nie prawidłowe wskazywanie czasu.Z wyczytanych informacji dochodzę do wniosku,że prawdopodobnie jest uszkodzony jakiś plastikowy trybik(ząbek) od minutnika  :( Moje pytanie do was brzmi,gdzie z tym zegarkiem iść aby mi go naprawili?Może jest na furom jakaś złota rączka z pasją?


post-91496-0-09231500-1464542729_thumb.jpg


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat i mam pytanie.

 Czy opłaca mi się ładować w ten zegarek 610 zł (wymiana mechanizmu w serwisie Anyro)?Niestety kupiłem uszkodzony o czym nie było informacji na allegro(wtopa).Ja to odkryłem po tygodniu zabawy z zegarkiem kiedy wskazówka minutnika się nie cofała do góry a do dołu przeskakiwała,z tej przyczyny zaczął się spieszyć 15 min na tydzień.Drugi tydzień latania po zegarmistrzach i jakoś tak wyszło,że minęło 14 dni więc na zwrot nie miałem szans(moja wina,mówi się trudno).Teraz napiszę tak,aukcja była od złotówki wytargałem go za 247 zł,ewentualny serwis 610zł mechanizm+40zł wymiana+półroczna gwarancja na część=suma którą poniósł bym za zegarek to 897 zł(dużo).Nie wiem co mam robić.Chyba,że koledzy mają dojścia i mogą załatwić taki mechanizm z wymianą trochę taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez vipers33
      Witam kolegów.
       
      Ratujcie,bo kupiłem zegarek Citizen JR3000-51F ECO-DRIVE  i mam z nim problem(raczej ten problem już był u sprzedającego,tylko to zataił).Mianowicie byłem już u polecanych przez was zegarmistrzów w Warszawie: Piękna,Francuzka,Stalowa w dwóch miejscach,5-tka na Grochowskiej i każdy odsyła mnie do autoryzowanego serwisu Mój problem z zegarkiem polega na tym,że wskazówka od minutnika przeskakuje o 2-3 sekundy,pomiędzy 10-tą a 15-stą minutą w czasie normalnego chodu,lecz gdy chciałbym ustawić zegarek ręcznie tylko w odwrotnym kierunku,to wskazówka od minutnika nie może przejść do góry pomiędzy tą 10-tą a 15-stą minutą wcale,co powoduje jego nie prawidłowe wskazywanie czasu.Z wyczytanych informacji dochodzę do wniosku,że prawdopodobnie jest uszkodzony jakiś plastikowy trybik(ząbek) od minutnika Moje pytanie do was brzmi,gdzie z tym zegarkiem iść aby mi go naprawili?Może jest na furom jakaś złota rączka z pasją?
       
       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.