Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
adjaro

Przeróbka kopertowej Mołni

Rekomendowane odpowiedzi

W kopercie wywierciłem otwory, następnie wygiąłem uszy ze sprychy z roweru Ukraina ( coby wszystko z tych samych stron było ;) ), trochę je na końcach "pocienkowałem" i wlutowalem po włożeniu w otwory.

Sposób wykonania podpatrzylem na tej pasówcepost-68064-0-35261900-1472578288_thumb.jpg

Jedno ucho było w niej rozlutowane i naprawiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasówka dokończona. Dziś dotarła "nowa" tarcza - dzięki Jacku :) .

 

Kilka fotek.

post-68064-0-09331000-1472832788_thumb.jpgpost-68064-0-16828700-1472832816_thumb.jpg

I z kolegami ;)post-68064-0-17354100-1472832857_thumb.jpgpost-68064-0-46187900-1472832889_thumb.jpg

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Panowie czy jest możliwość zdobycia, dorobienia przeszklonego dekla do oryginalnej koperty? Przyglądam się tak zdjęciom tego co kupiłem i temu w jaki sposób Enkil zrobił swoją pasówkę i zaczyna mi się to coraz bardziej podobać. :D Co oryginał to oryginał, a poszukiwania komponentów do pasówki doprowadzają mnie do zawrotu głowy. :P Z kolei mechanizm jest tak ładny że szkoda chować go pod deklem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Enkil świetnie Ci wyszło z tymi szprychami. Ma charakter ta pasówka! Podoba mi się taka staruszka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie jestem na tym etapie, ale powoli dojrzewam też do pasówki. Podobają mi się Wasze realizacje i w sumie wiem, że na 100% będę chciał typowo naręczna kopertę bez komina po kieszonce, ew wieksza koronkę jak cebulka, raczej stonowane i spokojne wkazówki (ludwikowskie jakoś do mnie nie przemawiają, a dosyć czesto takie widywałem) i obowiązkowo przeszklony dekiel. Takiego mecha aż grzech nie oglądać.

 

I tu moje pytanie - kieszonkę ładną prędzej czy później się trafi, ale skad wziąć taką kopertę razem ze szklanym deklem bez worka złota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Jeszcze nie jestem na tym etapie, ale powoli dojrzewam też do pasówki. Podobają mi się Wasze realizacje i w sumie wiem, że na 100% będę chciał typowo naręczna kopertę bez komina po kieszonce, ew wieksza koronkę jak cebulka, raczej stonowane i spokojne wkazówki (ludwikowskie jakoś do mnie nie przemawiają, a dosyć czesto takie widywałem) i obowiązkowo przeszklony dekiel. Takiego mecha aż grzech nie oglądać.

 

I tu moje pytanie - kieszonkę ładną prędzej czy później się trafi, ale skad wziąć taką kopertę razem ze szklanym deklem bez worka złota?

...wczytaj się w wątek Wolf  - padły przynajmniej dwa razy linki  adresy sklepów z  kopertami ;-)

Od 30 dolców z wysyłką to nie majątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enkil świetnie Ci wyszło z tymi szprychami. Ma charakter ta pasówka! Podoba mi się taka staruszka!

Fajnie, że komuś się podoba :) Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wolf jeśli Ci się nie spieszy, poczekaj aż Yakovlev zorganizuje kolejny zakup grupowy. Ja zamierzam tak zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

:) no proszę. Jeszcze nic nie mam w planach, choć kilka potrzeb jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kopertę do pasówki to i ja chętny a może i na dwie pod cienki i gruby werk ;)


Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Yakovlev, wierzymy w ciebie ;) , a tak na serio mnie się nie spieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsza wersja z czerwoną tarczą i cebulką  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i Ja

 

 

 

 

Moja Kobieta Cię   z a b i j e  !!  Taka właśnie Molnia po przeróbce to jej marzenie...

Na razie mam dla niej ... tarczę. :( 


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Kobieta Cię z a b i j e !! Taka właśnie Molnia po przeróbce to jej marzenie...

Na razie mam dla niej ... tarczę. :(

Ja mam resztę :)

 

Pozdrawiam

gregory23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie fatalne zdjęcia, ale już od tygodnia chcę się pochwalić moją pasówką, ale ciągle nie mam czasu zrobić fotek przy dziennym świetle :(. Dłużej nie mogłem wytrzymać i porobiłem takie foty, lepsze wrzucę jak znajdę czas i światło ;). Koperta, tarcza i wskazówki z ukraińskiego zakupu, mechanizm upolowany na starociach - taki ślepy strzał ;). Pasy są zgodne ;).

post-74509-0-49929300-1475866205_thumb.jpg

post-74509-0-51207500-1475866215_thumb.jpg

Edytowane przez Mike S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic przy niej nie robiłem, więc chyba czysta ;).

Super wyszła, a tarczę masz tą w odcieniach szarości czy w sepii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D Mike S - patrząc po pytaniach, to chyba niezbędne jest zrobienie lepszych zdjęć... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się zrobić lepsze ;). Tarcza jest biała z szarym ringiem ;). Kiedy Kamil pokażesz swoją?

Nie wiem, jeszcze nie miałem czasu się za nie wziąć, leżą w częściach w szufladzie... Niestety zastanawiam się czy dawać moją tarczę bo jest na niej odbarwienie, taki jakby wygniot... A druga to myślałem zrobić tę forumową ale coś sprawa ucichła a ja nie mam czasu na szukanie gdzie to zrobić. Oczywiście jak już złożę to pokażę... Choćiaz nie wiem na jakie wskazówki się zdecydować bo za wiele rodzajów kupiłem... A Ty skladales sam czy u majstra? Nie trzeba było skracać wałka? Edytowane przez 25kamil25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.