Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

Klub Miłośników Grand Seiko

Rekomendowane odpowiedzi

@emiel, bardzo ladne egzemplarze, szczególnie pierwszy...:)

( wiem, wiem :) )


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile miał nadgarstków w międzyczasie :D:lol: pewnie niejedne poślady widział odsłonięte B)

ooo, a czemu zniknął mój komentarz? - nie był bardziej obleśny od wypocin świętojeb...ego burnsa.

 

Edit mod

 

Proszę o spokój w temacie, wszelkie 'anomalia" personalne prosze zalatwiać poprzez pw.

Dziękuję.

Edytowane przez Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@emiel, bardzo ladne egzemplarze, szczególnie pierwszy... :)

( wiem, wiem :) )

 

Masz na myśli stalowego brata? Nosi się regularnie i ma się dobrze :) Dużo częściej go zakładam aniżeli czarnego (z racji na ilość posiadanego brązowego obuwia i pasków). 

 

F7Z4leyh.jpg

bD4M5c6h.jpg


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ok miesiącu codziennego noszenia, tylko delikatne wybłyszczenia na spodzie bransolety od metalowej matrycy kompa.  Btw. przed zakupem szukałem informacji na ten temat i z tego co pamiętam podczas serwisu nie ma problemu z odświeżeniem tytanu.

Dziękuję bardzo za informację. Może się przyda. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zegarek wzbudził emocje, a miecz świetlny wyciął z rozpędu też mój wpis;-) Powtórzę tylko, że to obok Nomosów i poprzednich GS najładniejszy zegarek jaki miałem. Niby nic, prostota i umiar ale diabeł tkwi w szczegółach. GS są dla mnie magiczne. Tylko jeszcze Nomosy mają dla mnie to "coś". Ponadczasowe zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zegarek wzbudził emocje, a miecz świetlny wyciął z rozpędu też mój wpis;-) Powtórzę tylko, że to obok Nomosów i poprzednich GS najładniejszy zegarek jaki miałem. Niby nic, prostota i umiar ale diabeł tkwi w szczegółach. GS są dla mnie magiczne. Tylko jeszcze Nomosy mają dla mnie to "coś". Ponadczasowe zegarki.

ja się cieszę, że się cieszysz

Dziękuję bardzo za informację. Może się przyda. :)

Wklejałem oficjalny list od Seiko, że kopert tytanowych nie naprawiają, bo tytan zmienia się w plastelinę.

Co prawd temat w jakim Seiko odpowiedziało dotyczył zegarków typu Diver, ale zachodzi duże prawdopodobieństwo, że można to przenieść na na poligon GS!

Dla 100% pewności trzebaby takie samo pytanie wysłać do Seiko JP powołując się na konkrety model tytanowego GS.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się cieszę, że się cieszysz

Wklejałem oficjalny list od Seiko, że kopert tytanowych nie naprawiają, bo tytan zmienia się w plastelinę.

Co prawd temat w jakim Seiko odpowiedziało dotyczył zegarków typu Diver, ale zachodzi duże prawdopodobieństwo, że można to przenieść na na poligon GS!

Dla 100% pewności trzebaby takie samo pytanie wysłać do Seiko JP powołując się na konkrety model tytanowego GS.

informacja z grand seiko official forum: http://forums.watchuseek.com/f642/zaratsu-journey%97-real-life-experience-grand-seiko%92s-polishing-service-%5Bupdate-2-5%5D-2371082-4.html

post-35079-0-76833300-1493418434_thumb.png

Edytowane przez Isle of Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperty tytanowe mozna poddać renowacji-w wyspecjalizowanych zakładach ( nie wszystkie ), jest to zalezne od kombinacji składu uzytego do produkcji danej koperty.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) 

8096006_IMAG0103.jpg

 

Piotrek pokaż dekielek

Bardzo proszę:

8096013_IMAG0111.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezduszny bardzo fajny!

A to mój duszny :D

8177533_IMAG0135.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezduszny taki lecz niemiłosiernie dokładny

 

+1 W Twoim nie podoba mi się ten jasny kolor, zaburza jakoś w moim mniemaniu tonację...kiedyś zastanawiałem się nad tym antymagnetykiem, ale w wersji srebrnej - jednak mi przeszło, :D

 

hIb2FN5h.jpg

l8J1YzEh.jpg

XvqhdXWh.jpg

AftThz8h.jpg

CauW4TGh.jpg


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Gratulacje @Meches! Ten model w srebrnej tarczy mam w alertach ;)

Wrzuciłbyś więcej zdjęć, bo tam chyba jest bardzo fajna taka masywniejsza koperta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś było słonecznie, więc tarcza pięknie wychodzi :)

post-48855-0-47690200-1494974048_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślicznotka, to jeden z zegarków na które nie mogę się napatrzeć :)

 

W kwestii zmiany logo po Baselworld - znalazłem ciekawy film, gdzie facet ma podobne zdanie do mojego w kwestii symetrii na tarczy oraz bardzo ciekawe porównania...to w pierwszej części filmu. Osobiście, z dzisiejszym zakupem GSa kończę przygodę sklepową, nowych GSów raczej nie tknę.

 


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Osobiście, z dzisiejszym zakupem GSa kończę przygodę sklepową, nowych GSów raczej nie tknę.

 

 

Kupiłeś następny??? Chwal się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

SBGR097. Na pierwszym zdjęciu w porównaniu do SBGJ021 GMT. 

 

Aninsryh.jpg

pacObxqh.jpg

AzfP9Xlh.jpg

XxjL5SNh.jpg

J9b9RP9h.jpg

tvZeKuVh.jpg

5gmfDith.jpg

bP47cqah.jpg

1gDyl17h.jpg

dzK3dxvh.jpg

Edytowane przez emiel

Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem całkiem :) to jeszcze raz gratuluje ;)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.