Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

Klub Miłośników Grand Seiko

Rekomendowane odpowiedzi

taki pospolity,

 

ten bardziej nietuzinkowy:

1197_zpsa8l4r3hi.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki pospolity,

 

o ile można tak powiedzieć o GS  :lol:  ale racja, "szału ni ma" jeżeli chodzi o tarczę :huh:

w tej kwestii dużo lepiej prezentuje się np SBDG001

 

Grand-Seiko-Spring-Drive-SBGD001-1.jpg?3

Seiko-7.jpg

 plecki też ładne  ;)

Seiko-8.jpg

 

chociaż dla mnie król jest jeden  :D

snowflake-4.jpg

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Włochaty GS u mnie dziś ;)

Świetne zdjęcie, ale jak go oddawałem to nie był taki zarośnięty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można ? można !

GS pełną gębą (dla mnie absolutny)

SBGJ015

 

mobile01-4052bf0c96efa20b3a7c853ed750291

SBGJ015.JPG

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można ? można !

GS pełną gębą (dla mnie absolutny)

SBGJ015

 

Zakochałem się...raz, że GMT, czyli jedyna komplikacja, której potrzebuję, a dwa...jest piękny...kobieta mnie zabije za same myśli o nim...


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz szansę przeżyć - limitacja 200szt na Azję, więc mimo ceny podobno ciężko o niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nielimitowane hi-beaty GMT też są niebrzydkie, biały SBGJ005 to trochę inna tarcza i moim zdaniem ładniejsza kolorystyka ( z niebieskim )

 

 

post-40960-0-24396900-1474309968.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dogadałem się z kobietą, będzie drugi GS :) Docelowo chcę mieć trzy, ten trzeci chciałbym z GMT. Drugi został dziś zamówiony i jest równie stonowany, co mój obecny - pomyślicie sobie, co za idiota, po cholerę mu dwa podobne zegarki, ale...diabeł tkwi w szczegółach. Myślałem o tym modelu jeszcze przy wyborze pierwszego GSa :P  Stay tuned...


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wybrałem mu mechanicznego brata, którego zakupię w przyszłym roku.

 

Dawno tak nie pochlałem, że nie zauważyłem, że mamy już 2017  :D  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Burns, no tak jakoś wyszło...zakochałem się w Seiko, w części GSów również...na szczęście, najnowsze wypusty mi się nie podobają w większości, więc jeśli pójdą drogą powiększania kopert, to przynajmniej temat GSów zostanie dla mnie zamknięty  :D Czasami ciężko jest się oprzeć, a życie mamy tylko jedno...trzeba z niego korzystać. Idę komplikacjami, pierwszy był prosty, ale genialny w tej prostocie, drugi ma datę, trzeci będzie miał GMT (aczkolwiek model GMT, który mam na oku, obawiam się, że może być za duży dla mnie, jak przyjdzie czas, to pojadę najpierw na przymiarkę). Już się nie mogę doczekać.


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emiel bez fotek się nie liczy. :P


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dogadałem się z kobietą, będzie drugi GS :) Docelowo chcę mieć trzy, ten trzeci chciałbym z GMT. Drugi został dziś zamówiony i jest równie stonowany, co mój obecny - pomyślicie sobie, co za idiota, po cholerę mu dwa podobne zegarki, ale...diabeł tkwi w szczegółach. Myślałem o tym modelu jeszcze przy wyborze pierwszego GSa :P  Stay tuned...

 

 

emiel bez fotek się nie liczy. :P

 Nie wyjawię modelu, dopóki do mnie nie dotrze :) Niech sobie Burns zgaduje i tak nikt nie zgadnie :D


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem Ci już, że mnie bardziej zdjęcie twojej Żony interesuje niż kolejny GS  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jej zdjęciu zapomnij, ona fb nawet nie ma - jak jej powiedziałem, że jakiś obcy facet z Polski chce jej fotkę, to jej wzrok wyglądał mniej więcej tak:

6eWMSGQ.jpg

 

Masz na pocieszenie ;)

LFuKWNW.jpg

 

Skoro GSy Cię nie interesują, to temat mojego pozostawię dla siebie ;) Koniec z offtopem, bo przyjdzie jakiś mod i pozamiata :P

 


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to zdjęcie twojej Żony gdy była dzieckiem bo inaczej nie rozumiem tego nawiązania i żartu !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, kol. Burns. Żeby nie zaśmiecać więcej tego wątku, rozwieję Ci wszelkie wątpliwości, bo chyba się nie zrozumieliśmy i wziąłeś to za niesmaczny żart. Kobieta jest w tle, rozmazana idzie z koleżanką. Na pierwszym planie masz drugą, którą kocham najbardziej na świecie  :D Tutaj, we trójkę. Wróćmy może do GSów.

Xap5uqHm.jpg


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz na poważnie, tam gdzie jesteś lub bywasz powinieneś mieć dostęp do GS jak my do bułek, a po tym jak piszesz wydajesz się być zaskoczony w tym typie:

 

mf4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 kolejnym zakupem będzie SBGW031

 

 

 Nie wyjawię modelu, dopóki do mnie nie dotrze :) Niech sobie Burns zgaduje i tak nikt nie zgadnie :D

 

;)

chociaż jak z datą to może jednak SBGX063?

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bugs 0 co do SBGW031, zmieniłem zdanie, ponieważ trzecim będzie automat z GMT. 

SBGX063 - długo nad nim myślałem, ale rozmyśliłem się, gdy zobaczyłem z bliska marker na  godzinie trzeciej. Wybór padł na inny model ;) Mała podpowiedź - ja lubię małe koperty w GSach ;)

 

@Burns - zegarkami interesuję się stosunkowo od niedawna - kiedyś miałem dwa i wydawało mi się, że to wystarczy do końca życia. Co do GS i Seiko, ta firma była przeze mnie wiecznie pomijana, miłość do niej poczułem dopiero niedawno. W Japonii nie mam też zbytnio czasu, żeby sobie łazić po sklepach, bo nie jestem tam rekreacyjnie, jak raz w miesiącu uda mi się wpaść do większego sklepu z zegarkami/elektroniką, to jest dobrze. Mam jeden, który lubię (w Ueno) i raczej nie tracę czasu na jeżdżenie i szukanie w innych.


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bugs 0 co do SBGW031, zmieniłem zdanie, ponieważ trzecim będzie automat z GMT. 

SBGX063 - długo nad nim myślałem, ale rozmyśliłem się, gdy zobaczyłem z bliska marker na  godzinie trzeciej. Wybór padł na inny model ;) Mała podpowiedź - ja lubię małe koperty w GSach ;)

 

@Burns - zegarkami interesuję się stosunkowo od niedawna - kiedyś miałem dwa i wydawało mi się, że to wystarczy do końca życia. Co do GS i Seiko, ta firma była przeze mnie wiecznie pomijana, miłość do niej poczułem dopiero niedawno. W Japonii nie mam też zbytnio czasu, żeby sobie łazić po sklepach, bo nie jestem tam rekreacyjnie, jak raz w miesiącu uda mi się wpaść do większego sklepu z zegarkami/elektroniką, to jest dobrze. Mam jeden, który lubię (w Ueno) i raczej nie tracę czasu na jeżdżenie i szukanie w innych.

Miałem SBGX061 i w sumie nie wiem co było złego z tym markerem - krótki, ale jest ;)

Nie będę zgadywał bo niestety Seiko ma taką dziwną politykę że tylko niektóre modele są widoczne na oficjalnych stronach a w rzeczywistej ofercie jest dużo więcej i jak już coś kupisz to nagle gdzieś wyskakują jak diabeł z pudełka zegarki o których nie wiedziałeś że istnieją - a pasowałyby bardziej.

 

Zazdroszczę Ci tej możliwości zakupów w Japonii, tutaj nie ma gdzie obejrzeć ani pomacać a jak kupić wysyłkowo to dowalą 1/4 opłat :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GS -im (z) bliżej mu się przyglądasz, tym ladniejszy....

 

Dobrze prawisz kolego... Kiedyś nie zwracałem uwagi, a teraz przy każdym dobrym zdjęciu GSa zatrzymuję się na dłużej... Jest coś pięknego w tej formie, w tej niby prostocie...

No cóż... pozostaje mi tylko na razie rzucić okiem np. na to: 

 

 

kiedyś miałem dwa i wydawało mi się, że to wystarczy do końca życia. Co do GS i Seiko, ta firma była przeze mnie wiecznie pomijana, miłość do niej poczułem dopiero niedawno. W Japonii nie mam też zbytnio czasu, żeby sobie łazić po sklepach, bo nie jestem tam rekreacyjnie, jak raz w miesiącu uda mi się wpaść do większego sklepu z zegarkami/elektroniką, to jest dobrze. Mam jeden, który lubię (w Ueno) i raczej nie tracę czasu na jeżdżenie i szukanie w innych.

Każdy z nas z tego forum tak zaczyna... jeden góra dwa zegarki, a potem zaczynasz się interesować, zostajesz miłośnikiem niezależnie od poziomu portfela ;)

Co do Japonii zdrowo zazdroszczę. To musi być ciekawy kraj i warty zobaczenia na żywo...

Tylko nie wpadaj tam w pracoholizm - szkoda życia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem okazje sprzedać jeden z bardzo fajnych GS Spring Drive 9R66 GMT Limited Edition 500pcs. Moje zdanie jest następujące jak ktoś chce mieć naprawdę dobry czasomierz ale nie wyróżniać się z tłumu to GS jest idealnym wyborem przy płynącej sekundzie wymięka nawet Zenith Espada sprawdzone osobiście, potwierdzam ;)

post-90910-0-91981500-1474582984_thumb.jpg

post-90910-0-22085600-1474583079_thumb.jpg

post-90910-0-95145700-1474583115_thumb.jpg

post-90910-0-08235400-1474583141_thumb.jpg

post-90910-0-83674000-1474583159_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.