Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

Klub Miłośników Grand Seiko

Rekomendowane odpowiedzi

@jash

 

fajna maszyna, zależy co chcesz poświęcić, ale jeżeli poziom wykonania koperty, tarczy indeksów itd itp jest taki jak to w każdym GS, to dla mnie to gra pierwsze skrzypce. Przy okazji nie zdawałem sobie sprawy, że to są takie mechanizmy kwarcowe przez duże K. Dla mnie super 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ta koperta, ale na wersję w automacie nie mogę sobie pozwolić i mocno zastanawiam się na takim kwarcem ze stajni GS. Znaczy nie zastanawiam się w zasadzie nad tym czy chce, bo tak tylko czy warto poświęcić na tego GS dwa zegarki posiadane obecnie...

 

Wysłano z Google Pixel 2

 

Ja mam dokładnie ten model - SBGV007 - i powiem Ci że warto, chyba że masz coś naprawdę wyjątkowego. Wykonanie jest tak doskonałe jak każdego GSa, wygoda super bo cienki, bransoleta z tych najlepszych, o zaletach 9F i dlaczego to nie jest "tylko kwarc" to Ci raczej pisać nie trzeba. Masz okazję to bierz, rozważ tylko też wersję jasną 005 bo tak naprawdę jest ładniejsza - szampańska tarcza z niebieskim sekundnikiem. Ja wziąłem czarny bo jest fenomenalnie czytelny ale do podziwiania jasny jest lepszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice!

 

4520 pozdrawia77cd48cb2705ab462105d2413541e5a6.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny eye_lip. Nawet podobnego licytowałem ale przeskoczyłem na tego „żółwia”.

Czy są dostępne katalogi starych GS? Trochę szperałem ale natrafiłem na same Seiko. Zastanawiam się czy te zegarki były sprzedawane na branzolecie czy pasku?

Edytowane przez Gerwazy154

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na thegrandseikoguy.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z ciekawszych kopert. Ta chyba w tytanie ale w stali też były tylko że nie na SD. Już chyba w tych kopertach nic nie robią a szkoda bo ma takie lekko sportowe cechy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tam nie ma, podobno wyjechały do salonu w Gdyni.

A na dole przy serwisie koło McDonalda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi spać nie daje SBGV005 z szampańską tarczą. Piękny jest  :wub:

Bardziej mi się podoba ta starsza wersja z napisem Seiko. 

 

2hfmasl.jpg

 

Osobiście uważam kwarc na najbardziej wygodną formę napędu zegarka.Poza tym sam koszt utrzymania jest śmieszny,w tym GS przegląd werku robi się raz na 50 lat...Nie mam problemu z tym ,że mam na nadgarstku dobry zegar kwarcowy,jest estetyczny,porządnie wykonany,dokładny i niewymagający drogich przeglądów.

 

 
Pod tym względem jeszcze lepszy jest Citizen Chronomaster bo ma Eco-drive i dodatkowo odpada wymiana baterii. A wykonanie też wyrywa z trampek. 
 
Tarcza z japońskiego papieru tosa washi. maxresdefault.jpg
Edytowane przez darekmp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mi spać nie daje SBGV005 z szampańską tarczą. Piękny jest :wub:

Bardziej mi się podoba ta starsza wersja z napisem Seiko.

E tam, ładniejszy jest SBGV205, bez napisu Seiko ;)

84981adc5107891e868f60902c6893e5.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym u siebie widział GMT na pasku.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GS z zmożliwością pełnego indywidualnego doboru wyglądu praktycznie każdego elementu na zegarku. Kolaboracja z Nissanem i specjalnym modelem GT-R.

post-27550-0-24311700-1540512852_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle dali... o cenę wole nie pytać... :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model z TT z Arkadii o którym rozmawialiście kilka stron temu to SBGX117J. Jest teraz u mnie w salonie w TT Promenada :) Jak coś zapraszam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.