Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

Klub Miłośników Grand Seiko

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, darekmp3 napisał:

Jak chcesz to zerknij jeszcze na linię Citizen Chronomaster.

Ciekawe zegarki, jednak to nie GS-y. Mam Citizena signature i bardzo sobie chwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ciepły 😉 wiem że zła godzina i data ale jeszcze ręce drżą. Świeżo dostarczony z Nobleplace.

IMG_20210108_141345.jpg

IMG_20210108_140923.jpg


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Jash 🙂 godzinę i datę już ustawiłem. Dla porównania whirlpool. Niby obie niebieskie, ale slgh ma zdecydowanie głębszy kolor. 

IMG_20210108_143257.jpg

IMG_20210108_142452_1.jpg


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz myślę, że dzięki temu jest właśnie bardzo uniwersalny. Pasuje i na duże i na małe nadgarstki. Chyba, że ktoś ma monstrualnie płaski nadgarstek. Wtedy może się zgubić. 


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tez poproszę tego z dołu :) 

 


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo chętnych 😉

Może jeszcze jedno zdjęcie odrobinę lepiej pokazujące tarczę. 

IMG_20210108_174337.jpg


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie 🙂 Tył zrobię jutro. Jak będzie odrobinę lepsze światło. Jeden to Sbgh267, drugi Slgh003. 


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie  Tył zrobię jutro. Jak będzie odrobinę lepsze światło. Jeden to Sbgh267, drugi Slgh003. 

Ach ten Whirlpool. Chyba najbardziej pozadany obecnie GS. Drugi w kolejce to IMHO SBGK005.

d70a86e3d3a29e95275c60b26ef13cab.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darekmp3 dokładnie. To mechanizm 9SA5

IMG_20210109_083949.jpg


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, PiotrekL napisał:

Dzięki wielkie Jash 🙂 godzinę i datę już ustawiłem. Dla porównania whirlpool. Niby obie niebieskie, ale slgh ma zdecydowanie głębszy kolor. 

IMG_20210108_143257.jpg

IMG_20210108_142452_1.jpg

 

Fajny bardzo, gratulacje!

A jak grubość w porównaniu do tego dolnego? Też gruba cebula czy w końcu odchudzili?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to właśnie nowy robi robotę, szczególnie mechanizm, profil koperty - miód, w końcu odchudzony do rozsądnych 11.7 mm. 

 

 

Zastanawiam się tylko nad oknem datownika, czy nie mogło być pod kolor tarczy, ale teraz stanowi przeciwwagę do szerokiego indeksu i chyba GS często zostawia białe tło. Napis 80 hours może też mógłby zniknąć, ale to drobny szczegół, nie psujący całości, może jest nawet lepiej "z niż bez". 

Niby podobny do SBGH281, a jednak bardzo inny

Sam nie wiem który ładniejszy od frontu - całościowo raczej nowy. 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubość zdecydowanie mniejsza. Jak wrócę do domu to zrobię zdjęcie porównawcze. 


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.01.2021 o 20:29, Maciej Gostek napisał:

Dzięki, właśnie też zauważyłem. Jeszcze lepsza cena. No jest myślenie. Ciekawe jaki rzeczywisty stan, sprzedający określa na 8,5/10. Włocławek nie tak daleko...

To jest zaj.....a cena, gdybym nie miał już żółtego to bym go wziął bez wahania, zegar jest kapitalny a mechanizm to najwyższa liga kwarcowa.

Citizenów bym nie skreślał, Chronomastery/The Citizen to poziom równy Grand Seiko a mechanizmy nawet może i lepsze ( dokładniejsze, wieczny kalendarz, niezależna godzina )

20 godzin temu, PiotrekL napisał:

Jeszcze ciepły 😉 wiem że zła godzina i data ale jeszcze ręce drżą. Świeżo dostarczony z Nobleplace.

 

 

Świetny, gratuluję, nie widziałem żeby go mieli w ofercie, zamawiałeś indywidualnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.