Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

Klub Miłośników Grand Seiko

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się do gratulacji.

Bardzo udany model.

 

Co najfajniejsze, to nie trzeba do niego prasować koszuli, nie? ;)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Najlepszego w Nowym Roku! 4f03012a8e48fe34d6a6a2e92c911144.jpg

 

Wzajemnie!

 

31443B1A-F717-4A44-859A-7463A9EE1BC9.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy GS w kopercie 44GS z nowym 5-dniowym Spring Drive. Limitka 550 sztuk.

652ee058cbd959d9b381c8c451793b24.jpg

I pare innych nowosci.

7a8c8dd2652081ea0550b74c7c56a6cd.png
3e5ceb5c8a9c7679344f2e19eb92ff31.png
1026fde3d57ba7cc077fc5118fc0f433.png
64bea25ae3cd4138b6b10593f4036c93.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, radek3545 napisał(-a):

 

"Dość świerza" sprawa, nie mineło jeszcze 1,5 roku od pierwszych artykułów z 02. września 2020 ;) 

In-Depth: The Grand Seiko T0 Constant Force Concept Tourbillon, The First Tourbillon Movement From Grand Seiko - HODINKEE

The T0 Constant-force Tourbillon. Grand Seiko reveals an exciting concept creation with a world’s-first mechanism. | PRESS RELEASE | News | Grand Seiko (grand-seiko.com)

 

Edit: Cudzysłowów dodany 

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie swieżaki, bardzo proszę!:ph34r:

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie którego byście wybrali z tych dwóch:
Grand-Seiko-White-Birch-SLGH005-SLGA009.jpg&key=8810c6402111cd213370d77b08b7a00661ba786072a70fd757a328d626398cf3
 

Tego z prawej:

- nowiutki super precyzyjny werk, ktory robi +/-0s per day (sam tego doswiadczam od 2 tygodni), 5-dniowa PR;

- zwezona (wreszcie i po raz pierwszy w Series 9) bransoleta, lekko pogrubione ucha;

- cyferblat, ktory ma mniej metaliczny odcien, w dodatku jego faktura jest bardziej wygladzona w porownaniu z Biala Brzoza 1.0.

Wszystkie te “plusy” w tej samej cenie co SLGH005.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mam fazę, że jak GS to tylko kwarc, ale za to najlepszy na świecie. Więc gdyby zrobili identycznego na 9F za pu ceny, to może bym pomyślał.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, StaryWilk napisał(-a):

Ciekawi mnie którego byście wybrali z tych dwóch:


Będę w mniejszości ale szczerze nie rozumiem hype’u na brzozę, fajne modele ale nic więcej - nie wziąłbym żadnego :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant
W dniu 10.01.2022 o 16:17, StaryWilk napisał(-a):

Właśnie wczoraj zacząłem rysować ten mechanizm. Miałem już narysowane kontury Panerai P.2005 ale potem przeglądając pobrane zdjęcia natknąłem się na ten piękny mechanizm i nie było odwrotu.

Zrzut ekranu 2022-01-11 o 22.30.33.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cordi7 napisał(-a):


Będę w mniejszości ale szczerze nie rozumiem hype’u na brzozę, fajne modele ale nic więcej - nie wziąłbym żadnego :)

 

 

Mi również bardziej podobają się niebieskie wersje. Bardziej chodziło mi o wybor mechanizmu, nawet się nie spodziewałem, że różnic między nimi jest aż tyle (inne tarcze, bransolety, ucha koperty - jeśli wierzyć @bibbi;), koronki) . Jeśli o mnie chodzi to z mechanizmów, wybrałbym nowy automat ponad spring drive.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, bazant napisał(-a):

Właśnie wczoraj zacząłem rysować ten mechanizm. Miałem już narysowane kontury Panerai P.2005 ale potem przeglądając pobrane zdjęcia natknąłem się na ten piękny mechanizm i nie było odwrotu.

Zrzut ekranu 2022-01-11 o 22.30.33.png

 

Gratulacje i podziwiam. Jak co to następne w kolejce do rysowania czekają np. takie:

spacer.png

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, StaryWilk napisał(-a):

 

Mi również bardziej podobają się niebieskie wersje. Bardziej chodziło mi o wybor mechanizmu, nawet się nie spodziewałem, że różnic między nimi jest aż tyle (inne tarcze, bransolety, ucha koperty - jeśli wierzyć @bibbi;), koronki) . Jeśli o mnie chodzi to z mechanizmów, wybrałbym nowy automat ponad spring drive.

 

Na tak uscislone pytanie dla mnie odpowiedz dla mnie brzmi spring drive: wyjatkowa dokladnosc, plynaca wskazowka, brak baterii / mechaniczny naped - to jest to.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.