Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

Klub Miłośników Grand Seiko

Rekomendowane odpowiedzi

Jak lubię GS to ten model mnie się nie podoba i gabarytów też nie trawię.Wolałbym kupić rolexa za podobne pieniądze ponieważ z pewnością będzie wygodniejszy,a jakościowo prawie nie odbiega od GS .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubię GS to ten model mnie się nie podoba i gabarytów też nie trawię.Wolałbym kupić rolexa za podobne pieniądze ponieważ z pewnością będzie wygodniejszy,a jakościowo prawie nie odbiega od GS .

Przy tej cenie to ja chyba też chociaż wygląd - poza wskazówkami - całkiem mi się podoba. Nie widać tutaj zapięcia a też jest bardzo ciekawe z dużym zakresem regulacji, można obejrzeć na stronie GS. Na większe łapki będzie super.

 

Strasznie drogie te ich nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym kupić rolexa za podobne pieniądze ponieważ z pewnością będzie wygodniejszy,a jakościowo prawie nie odbiega od GS .

Dokładnie, szczególnie w obliczu ostatniej premiery Rolexa. Mi rozmiar zupełnie nie odpowiada. Kloc jak ta lala. Odbiorców jakiś znajdzie, ale niestety wielu ich nie będzie, bo w tych pieniądzach to konkurencja jest olbrzymia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Hmmm, w pierwszej kolejności myślałem, że to fota z DSSD... ale przy subie nie wygląda na takiego giganta jak na papierze.

 

be6084141f6bdbc41d96dc69e3256cf4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Życzę im jaknajlepiej, żeby zmiana przyniosła lepszą sprzedaż, wyższe pozycjonowanie marki, lepsze trzymanie wartości na rynku wtórnym itd.

 

Pomimo w/w wolę wygląd starego hi-beata SBGH...

xLD3b7Tl.jpg

 

Przy nowym layoucie tarcza może i jest bardziej czytelna, ale traci proporcje, góra jest przeładowana a dół po prostu pusty.

 

Z czasem pewnie się przyzwyczaimy, ale ktoś zrobił wizualizacje i imo byłaby to najlepsza opcja dla nowego layoutu.

 

SBGH005%20shoulda_zps10dt8ugh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vitriol - a to są nadal te same zegarki ? bo coś mi się wydaje po tych zdjęciach, że nie tylko napis się zmienił, na zdjęciu (chyba, że to przekłamanie zdjęcia) zmieniły się rozmiary koperty i ogniw składowych bransolety.

Poza tym tak jak mówisz, wizualizacja lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Na moje oko wciąż te same, nic nie było o specyfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy "nowy" model ma inną cenę niż poprzednk..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CEO Seiko zapowiada nową strategię marki Grand Seiko.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej nowej tarczy logo GS i napis Grand Seiko są moim zdaniem trochę za wysoko. I faktycznie tarcza na wizualizacji wydaje się lepiej rozplanowana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest powód do podwyżek. Dlaczego się wcale nie zdziwiłem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Tomek, no ale $100 - $300 to co to za podwyżka :)

Bardziej mnie interesuje co się będzie działo z używanymi.

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niech będzie - korekta ceny. :)

 

Zmiana wizualnie mi się podoba.

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, no ale $100 - $300 to co to za podwyżka :)

Bardziej mnie interesuje co się będzie działo z używanymi.

a co ma się dziać ? Będą żyły własnym życiem jak w chwili obecnej!

Zagwozdką mogą być tylko stare referencje w stanie NOS - zależy jaką nadprodukcję mają!

W najgorszym przypadku mogą przekroczyć ceną nowych o kolejne 300 zielonych, chociaż w tym targecie nie widzę takiej racji bytu, ewentualnie bardziej niszowe modele.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naturalnym jest ,że używane też zdrożeją..Rolex podnosi ceny na nowe to z automatu używki też drożeją .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Nie jestem pewien czy to dobra analogia, używane Rolexy chyba nie chodza po -40% mniej niz nowe.

Wszystko wskazuje, że logo się przyjmie, więc stare referencje mogą być passe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te czarne wstawki w bransolecie(pewnie ceramiczne) nasuwają mi tylko jedno skojarzenie: "wieś tańczy i śpiewa"

post-32788-0-03313400-1490696298_thumb.jpg

post-32788-0-68020100-1490696324_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ludzie będą szukać starego logo :) Zauważyłem,że jest taka tendencja,np pomukazaniu się nowego Tudora BB ludzie ponoć ruszyli kupować stare bo ich nie będzie.Poza tym seiko chce podbić znaczenie GS bo wszędzie go coraz więcej,a na forach zbiera same pozytywne recenzje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia wersja moim zdaniem była dużo ładniejsza  :mellow: No co im ten napis SEIKO na górze przeszkadzał??? Ja się pytam????? :angry:  :angry:  :angry:

 

ekLutkP.jpg

Edytowane przez dawid82

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieg z logo nie jest taki wcale zły, kwestia przyzwyczajenia. Myślę, że japończycy dobrze to przemyśleli i marketingowo da im to sporo, odcinając się w ten sposób od tańszych zegarków mogą tylko zyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Albo ludzie będą szukać starego logo :) Zauważyłem,że jest taka tendencja,np pomukazaniu się nowego Tudora BB ludzie ponoć ruszyli kupować stare bo ich nie będzie.

Tak, też pamiętam takie wpisy :)  Mam ten zegar na liście i od jakiegoś czasu jestem na bieżąco z kosztem zakupu. Nie zauważyłem, żeby ceny różyczek wzrosły bo kolekcjonerzy zapragnęli mieć po jednym. Wręcz przeciwnie, ładną/nową Ete coraz łatwiej można kupić bliżej 9k.

 

Wracając do tematu - tu widać większość nowych tarcz

https://www.facebook.com/pg/TopperFineJewelers/photos/?tab=album&album_id=10154252957362854.

 

Podoba mi się ta zmiana, a po przejrzeniu kilku modeli obok siebie mam wrażenie, że zawsze właśnie takie były :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.