Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

Klub Miłośników Grand Seiko

Rekomendowane odpowiedzi

LF i FPJ oglądałem, ale weź pod uwagę iż w większości przypadków nawet tak niszowych firm koperty i tarcze są i tak wykonywane przez zewnętrzne podmioty.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Aksim leczy zeza :D - idę się udzielać w temacie "jakie piwo na wieczór"


 

Edytowane przez Isle of Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lepiej wykonanym pod względem estetycznym werkiem jest Szwajcar,patek jest po prostu bardziej finezyjny,widać w nim więcej rękodzieła .Natomiast werk seiko jest ładny i bardzo dokładny,podejrzewam,że pod tym względem może być lepszy od patka. :)

 

06910411798001495649.jpg[/url

 

09942203249519946623.jpg[/url

 

Zdjęcia z netu :)

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powili się przyzwyczajam do nowego logo ;)

Są jednak modele, które w poprzedniej wersji wyglądały o niebo lepiej :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulotniła się cała tajemnica marki.

 

Poprzedni napis SEIKO był dla zmylenia przeciwnika, tylko osoba świadoma mogła docenić ten zegarek. Nikt nigdy nie mógł być posądzany o lansowanie się. Teraz, gdy jak byk widać GRAND SEIKO pisane charakterystyczną czcionką nie jest to takie oczywiste.

 

O ile byłem niemal zdecydowany na zakup SBGH, to teraz już przeszła mi na to ochota.

 

Jak dla mnie, upadła cała idea otoczki tajemniczości i wyjątkowości. Teraz to jest tylko kolejny drogi zegarek.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic się nie martw - taniochy w typie SRP nie ruszyli ;)

zapomnieli też wcisnąć Grand MarineMaster ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulotniła się cała tajemnica marki.

 

Poprzedni napis SEIKO był dla zmylenia przeciwnika, tylko osoba świadoma mogła docenić ten zegarek. Nikt nigdy nie mógł być posądzany o lansowanie się. Teraz, gdy jak byk widać GRAND SEIKO pisane charakterystyczną czcionką nie jest to takie oczywiste.

 

O ile byłem niemal zdecydowany na zakup SBGH, to teraz już przeszła mi na to ochota.

 

Jak dla mnie, upadła cała idea otoczki tajemniczości i wyjątkowości. Teraz to jest tylko kolejny drogi zegarek.

 

Nowe SBGH wygląda tragicznie z nowym układem napisów na tarczy. Jakby czegoś brakowało.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co biadolić wciąż są w sprzedaży dotychczasowe modele, i długo będą na rynku wtórnym 


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest ok. Szybko się przyzwyczaję. Jedynie szkoda, że nie we wszystkich modelach udało się zachować symetrię tarczy. Szczególnie to widać w zegarkach ze Spring Drive. :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O masz mój zegarek ;) ?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O masz mój zegarek ;) ?

a ile miał nadgarstków w międzyczasie  :D  :lol: pewnie niejedne poślady widział odsłonięte  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już liczę.. Ja kupilem nowy, a jeśli się nie mylę to po mnie mial 3 wlascicieli.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moje trzecie podejście do GS:

Genialny zegarek.

 

Koniecznie załóż mu nato ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny zegarek.

 

Koniecznie załóż mu nato ;)

Weź już człowieku przestań trolować, bo nawet śmieszny nie jesteś. Odstosunkuj się ode mnie, ok? Będziesz tak łaził za każdym moim wpisem i próbował być złośliwy? Słabo Ci to wychodzi. Daj mi spokój, ok?

 

A Nato można mu śmiało fajne dobrać.

 

8079847_IMAG0062.jpg

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już liczę.. Ja kupilem nowy, a jeśli się nie mylę to po mnie mial 3 wlascicieli.

No to ja jestem przynajmniej czwarty:-D

Piękny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może napisać jak się sprawuje tytan przy dłuższym użytkowaniu zegarka w GS? I czy ewentualnie jest problem z jego odświeżeniem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może napisać jak się sprawuje tytan przy dłuższym użytkowaniu zegarka w GS? I czy ewentualnie jest problem z jego odświeżeniem? 

 

Po ok miesiącu codziennego noszenia, tylko delikatne wybłyszczenia na spodzie bransolety od metalowej matrycy kompa.  Btw. przed zakupem szukałem informacji na ten temat i z tego co pamiętam podczas serwisu nie ma problemu z odświeżeniem tytanu.

Edytowane przez Isle of Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gaworzycie o tych grandach,że aż swojego z szuflady wyjąłem :)

 

62989497202538545727.jpg[/url

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma problemu, jeśli nie zapominasz, że masz zegarek na nadgarstku to jest ok :D 

 

5KjEOMuh.jpg

 

zkboTQsh.jpg

 

 

P.S. Poza kilkoma wyjątkami, nowe logo dla malkontentów "bo to SEIKO"  zupełnie mi nie podchodzi, burzy całą harmonię tarczy, jak dla mnie. Szkoda, bo czekałem na limitki tegoroczne GSów, a trzeba będzie polować na używane. 


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.