Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Master Yoda

Klub Miłośników Grand Seiko

Recommended Posts

a ile miał nadgarstków w międzyczasie :D:lol: pewnie niejedne poślady widział odsłonięte B)

ooo, a czemu zniknął mój komentarz? - nie był bardziej obleśny od wypocin świętojeb...ego burnsa.

Edit mod

Proszę o spokój w temacie, wszelkie 'anomalia" personalne prosze zalatwiać poprzez pw.

Dziękuję.

Edited by Master Yoda

@emiel, bardzo ladne egzemplarze, szczególnie pierwszy... :)

( wiem, wiem :) )

Masz na myśli stalowego brata? Nosi się regularnie i ma się dobrze :) Dużo częściej go zakładam aniżeli czarnego (z racji na ilość posiadanego brązowego obuwia i pasków). 

F7Z4leyh.jpg

bD4M5c6h.jpg

Po ok miesiącu codziennego noszenia, tylko delikatne wybłyszczenia na spodzie bransolety od metalowej matrycy kompa.  Btw. przed zakupem szukałem informacji na ten temat i z tego co pamiętam podczas serwisu nie ma problemu z odświeżeniem tytanu.

Dziękuję bardzo za informację. Może się przyda. :)

Widzę, że zegarek wzbudził emocje, a miecz świetlny wyciął z rozpędu też mój wpis;-) Powtórzę tylko, że to obok Nomosów i poprzednich GS najładniejszy zegarek jaki miałem. Niby nic, prostota i umiar ale diabeł tkwi w szczegółach. GS są dla mnie magiczne. Tylko jeszcze Nomosy mają dla mnie to "coś". Ponadczasowe zegarki.

Widzę, że zegarek wzbudził emocje, a miecz świetlny wyciął z rozpędu też mój wpis;-) Powtórzę tylko, że to obok Nomosów i poprzednich GS najładniejszy zegarek jaki miałem. Niby nic, prostota i umiar ale diabeł tkwi w szczegółach. GS są dla mnie magiczne. Tylko jeszcze Nomosy mają dla mnie to "coś". Ponadczasowe zegarki.

ja się cieszę, że się cieszysz

Dziękuję bardzo za informację. Może się przyda. :)

Wklejałem oficjalny list od Seiko, że kopert tytanowych nie naprawiają, bo tytan zmienia się w plastelinę.

Co prawd temat w jakim Seiko odpowiedziało dotyczył zegarków typu Diver, ale zachodzi duże prawdopodobieństwo, że można to przenieść na na poligon GS!

Dla 100% pewności trzebaby takie samo pytanie wysłać do Seiko JP powołując się na konkrety model tytanowego GS.

Edited by Burns

ja się cieszę, że się cieszysz

Wklejałem oficjalny list od Seiko, że kopert tytanowych nie naprawiają, bo tytan zmienia się w plastelinę.

Co prawd temat w jakim Seiko odpowiedziało dotyczył zegarków typu Diver, ale zachodzi duże prawdopodobieństwo, że można to przenieść na na poligon GS!

Dla 100% pewności trzebaby takie samo pytanie wysłać do Seiko JP powołując się na konkrety model tytanowego GS.

informacja z grand seiko official forum: http://forums.watchuseek.com/f642/zaratsu-journey%97-real-life-experience-grand-seiko%92s-polishing-service-%5Bupdate-2-5%5D-2371082-4.html

post-35079-0-76833300-1493418434_thumb.png

Edited by Isle of Man

Koperty tytanowe mozna poddać renowacji-w wyspecjalizowanych zakładach ( nie wszystkie ), jest to zalezne od kombinacji składu uzytego do produkcji danej koperty.

Pozdrawiam, Marek

Dzień dobry :) 

8096006_IMAG0103.jpg

Piotrek pokaż dekielek

Bardzo proszę:

8096013_IMAG0111.jpg

Bezduszny taki lecz niemiłosiernie dokładny

+1 W Twoim nie podoba mi się ten jasny kolor, zaburza jakoś w moim mniemaniu tonację...kiedyś zastanawiałem się nad tym antymagnetykiem, ale w wersji srebrnej - jednak mi przeszło, :D

hIb2FN5h.jpg

l8J1YzEh.jpg

XvqhdXWh.jpg

AftThz8h.jpg

CauW4TGh.jpg

Guest vitriol

Gratulacje @Meches! Ten model w srebrnej tarczy mam w alertach ;)

Wrzuciłbyś więcej zdjęć, bo tam chyba jest bardzo fajna taka masywniejsza koperta.

Ślicznotka, to jeden z zegarków na które nie mogę się napatrzeć :)

W kwestii zmiany logo po Baselworld - znalazłem ciekawy film, gdzie facet ma podobne zdanie do mojego w kwestii symetrii na tarczy oraz bardzo ciekawe porównania...to w pierwszej części filmu. Osobiście, z dzisiejszym zakupem GSa kończę przygodę sklepową, nowych GSów raczej nie tknę.

Osobiście, z dzisiejszym zakupem GSa kończę przygodę sklepową, nowych GSów raczej nie tknę.

Kupiłeś następny??? Chwal się :)

SBGR097. Na pierwszym zdjęciu w porównaniu do SBGJ021 GMT. 

Aninsryh.jpg

pacObxqh.jpg

AzfP9Xlh.jpg

XxjL5SNh.jpg

J9b9RP9h.jpg

tvZeKuVh.jpg

5gmfDith.jpg

bP47cqah.jpg

1gDyl17h.jpg

dzK3dxvh.jpg

Edited by emiel