Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafio77

Efekt Nowaka". Zobacz, jakie zegarki deklarują posłowie

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie spokój, nie wiem kto pisze te artykuły ale powinien mi oddać moje 2 minuty życia za przeczytanie tego dziadostwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, nie wiem kto pisze te artykuły ale powinien mi oddać moje 2 minuty życia za przeczytanie tego dziadostwa.

Co kolege boli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Właścicielem dwóch zegarków, których wartość przekracza niż 10 tys. zł, jest poseł Nowoczesnej Jerzy Meysztowicz."

 

Po tym zdaniu, moje widzenie świata już nigdy nie będzie takie samo, jak wcześniej. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kolege boli ?

Prawdopodobnie, to czego innym brakuje-czyli zdrowego rozsądku.

Co mnie obchodzi polityka i ich zegarki.Dośc już Nowaka na tym forum, do wy...ania już bylo na jego temat....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwileczkę, Panowie, jeśli komuś się temat nie podoba, to nie ma obowiązku czytania go, ani udzielania się w nim


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arturze, Kolega powyżej wytluscil fatalną składnię zdania na poziomie szkoły podstawowej. W końcu teoretycznie jeśli ktoś pisze to chyba powinien...

Druga sprawa pierwsza z brzegu, nie ma modelu omega 3301 to jedynie omegowskie oznaczenie kalibru piqueta, nawet dopisek serii olimpijskiej Pekin niczego nie zmienia. Zakładając, że osoba piszaca powinna wiedzieć o czym i co pisze.

Można w tym krótkim tekście przyczepić się do jeszcze kilku sformułowań, tylko po co?

Mnie to nie dziwi, dzisiaj takie czasy, nawet zawodowo ludzie działają nie mając pojęcia co robią, ale nie to jest złe.

Złe jest to, że inni to "kupują" bo to portal bo to ktoś kto już napisał 159 artykułów i "się zna" bo przecież napisał.

Żeby nie było - wiem to bo sam się znam :D z samego pisania :D tyle, że ja to robie dla zabawy i to jest zasadnicza różnica. Ale cóż takie mamy czasy ale ja tego nie kupuję... :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwileczkę, Panowie, jeśli komuś się temat nie podoba, to nie ma obowiązku czytania go, ani udzielania się w nim

Od czsu gdy zapisalem się do jednej organizacji zdanie innych mnie nie interesuje, bo my mamy rację, a jak ktos myśli innaczej to nie powinien się wypowiadać.

 

 

;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za organizacja przed której nazwą masz dopisek "radykalny" :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic.

Z samego rana napisałem komentarz do artykułu bo aż mnie potrzepało.

Napisane było "Omega, Rlex, Patek Philipe, Paul Pcot" :)

W każdej nazwie oprócz Omegi były błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma jak na osoby, ktore maja decydowac o przyszlosci kraju i obywateli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma jak na osoby, ktore maja decydowac o przyszlosci kraju i obywateli...

 

Lepiej byś się poczuł gdyby rzecznik rządu PiS  R.Bochenek miał taki sam zegarek jak rzecznik Kremla ?  ;) 

 

http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/tak-wyglada-kryzys-w-rosji-rzecznik-putina-ma-zegarek-za-35-miliona-zlotych_655738.html

 

Poza tym bardziej tu chodzi o żenujące  wrzutki w przestrzeń  publiczną ,,sensacyjnych ''  informacji  na temat  stanu posiadania , a zegarek  za 15 tys. zł urasta w naszym kraju  do rangi nie wiadomo czego i  robi dużo większe wrażenie niż auto za 150 tys czy domek letniskowy za 300 tys. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej byś się poczuł gdyby rzecznik rządu PiS R.Bochenek miał taki sam zegarek jak rzecznik Kremla ? ;)

 

http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/tak-wyglada-kryzys-w-rosji-rzecznik-putina-ma-zegarek-za-35-miliona-zlotych_655738.html

Z moich obserwacji wynika, że jak ktoś potrafi sobie radzic w życiu to, o ile mu zdrowie pozwoli, posiada wiele. Leń i lewus niekoniecznie. Sądzac po zegarkach, albo nie czują tego co my, albo to drugie ;)

 

Co do rzecznika to pewnie dostal od szefa, ktoremu sie znudzil :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.