Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajsze zakupy. Uwielbiam Armaniego De Nuit :wub: . Chanelka i Prive oczywiście dla mojej kobietki :).

 

Popieram. Eau De Nuit jest przekozak, zapach z pazurkiem ale niestety nietrwały :/...no ale i tak go kupię...bo nawet dla tej godziny zapachu warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może się wypowiedzieć nt. trwałości Versace Eros? Dostałem próbkę ale tylko z naklejką do stosu gratisów i baaaardzo pozytywne pierwsze wrażenie.

Bardzo, bardzo trwały! Dostałem małą próbkę i od razu wiedziałem, że muszę go mieć. Po miesiącu już tak nie zachywca, trochę zbyt słodki, ale i tak polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo trwały! Dostałem małą próbkę i od razu wiedziałem, że muszę go mieć. Po miesiącu już tak nie zachywca, trochę zbyt słodki, ale i tak polecam.

Dzięki Pablos,

Generalnie omijałem zawsze ich zapachy, podobnie jak ciuchy. Uważałem tę markę za klasykę przerostu formy nad treścią. Ale jak widać never say never ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu już tak nie zachywca, trochę zbyt słodki, ale i tak polecam.

To muszę go obczaić, bo wyjątkowo lubię słodkie zapachy :).

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Givenchy Play.

Zarąbisty. Trwały. Też lekko słodkawy i plastikowy. Działa na koleżanki i to mocno. Najlepszy ze wszystkich w serii Play.

Kupiłem po w/w opisie :)

Wąchałem w Sephora i jest naprwdę świetny. generalnie używam raczej kadzidlanych zapachów (takie lubię) ale ten na lato jest bardzo fajny. Dzięki za polecenie


Seiko_BM + GW-9200 + GW-M5610 + Citizen_CB0011-18E + DAMASKO_DC_56 = WNM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem po w/w opisie :)

Wąchałem w Sephora i jest naprwdę świetny. generalnie używam raczej kadzidlanych zapachów (takie lubię) ale ten na lato jest bardzo fajny. Dzięki za polecenie

 

 

Z kadzidlanych to ekstra zapach ma teraz Hermes

723-9fe53dca-600.jpg

 

Na prawdę klasa, zapach tak genialnie skonstruowany, że shock.


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli szukacie czegoś naprawdę trwałego, zapachu który nie ciągnie za sobą "ogona" a trzymającego się blisko skóry to polecam Black Afgano od Nasomatto, jest to mój zapach nr 1. Ciekawe są również zapachy od Byredo, w zależności od nastoju polecam M/Mink, Fantastic Man oraz gdy mam ochotę pachnieć oudem to Accord Oud te Sztokholmskie zapachy mają coś w sobie. A z bardziej ekonomicznych zapachów również trwałych które mi się podobają to Diesel masculine i Blue Jeans. Warto również wspomnieć o perfumach Loewe, zwłaszcza Solo natomiast zapach & tejże firmy kojarzy się z beztroskim dzieciństwem i kompotem z papierówek z dodatkiem goździków. Z klasyki to na pewno Fahrenheit od Diora i uzależniające Opium YSL. Dla znawców nie tylko zegarków życzę miłych doznań związanych ze zmysłem powonienia. (Polecam film "Pachnidło").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam:

armani code sport

lanvin homme sport

no i oczywiscie hermes terre ;]


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hermes terre ?

zobaczymy bo zakupiłem próbkę.

Dzięki za polecenie


Seiko_BM + GW-9200 + GW-M5610 + Citizen_CB0011-18E + DAMASKO_DC_56 = WNM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BraWo100 - swietny zapach, tyko nie można przesadzać z ilością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie mogę kupić Armani Privé Bois d'Encens? Szukam i szukam, a znaleźć nie mogę :( A może ktoś ma i chce sprzedać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kadzidlanych to ekstra zapach ma teraz Hermes

723-9fe53dca-600.jpg

 

Na prawdę klasa, zapach tak genialnie skonstruowany, że shock.

Lubię "kadzidlane" zapachy takie jak np Loewe 7 Wpadłem dziś do Sephory obczaić Hermesa i jedno jest pewne kadzidlany to on nie jest nawet w najmniejszym stopniu. To bardzo delikatny owocowy zapach

Nuty głowy: pomarańcza, grejpfrut.

Nuty serca: pieprz, pelargonia.

Baza: paczula, drewno cedrowe, wetyweria, benzoes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię "kadzidlane" zapachy takie jak np Loewe 7 Wpadłem dziś do Sephory obczaić Hermesa i jedno jest pewne kadzidlany to on nie jest nawet w najmniejszym stopniu. To bardzo delikatny owocowy zapach

Nuty głowy: pomarańcza, grejpfrut.

Nuty serca: pieprz, pelargonia.

Baza: paczula, drewno cedrowe, wetyweria, benzoes.

Nuty sa takie kolego:

nuty głowy: grejpfrut, pomarańcza, shiso, pieprz nuty serca: krzemień, nuty mineralne, liście geranium nuty bazy: nuty drzewne, benzoina, mech dębu, wetiwer, paczula

 

Owocowy jest przez pierwsze 5-7 sekund, potem ta nuta znika całkowicie i czuje kadzidło/drzewo/jakis rodzaj zywicy.

Podobno jest roznica miedzy pure parfum a EdT - ja wachalem ten pierwszy (zle zdj wkleilem, sorry).

 

Moj ostatni zakup to Bvlgari Black - jesli macie okazje wyprobowac to na prawde polecam!


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

U mnie także YSL. Ostatnio naszło mnie na "ciężkie", więc dla odmniany YSL Home, lekki, nie narzucający sie zapach. Nie dobieram zapachów do pory roku ale wielu tak, wiec dodam, że ten YSL pasuje w sam raz :).

Testowałem dzisiaj zachwalanego w necie YSL M7 i niestety zupełnie nie trafia w mój gust.

 

Ja ostatnio kupiłem Body Kourosa w nowym wydaniu. Myślałem, że oni wrócili do produkcji starego zapachu, ale niestety coś pozmieniali i wyszło z tego jakieś dziwadło. Odradzam... straszny syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Lubię "kadzidlane" zapachy takie jak np Loewe 7 Wpadłem dziś do Sephory obczaić Hermesa i jedno jest pewne kadzidlany to on nie jest nawet w najmniejszym stopniu. To bardzo delikatny owocowy zapach

Nuty głowy: pomarańcza, grejpfrut.

Nuty serca: pieprz, pelargonia.

Baza: paczula, drewno cedrowe, wetyweria, benzoes.

 

 

Nuty sa takie kolego:

nuty głowy: grejpfrut, pomarańcza, shiso, pieprz nuty serca: krzemień, nuty mineralne, liście geranium nuty bazy: nuty drzewne, benzoina, mech dębu, wetiwer, paczula

 

Owocowy jest przez pierwsze 5-7 sekund, potem ta nuta znika całkowicie i czuje kadzidło/drzewo/jakis rodzaj zywicy.

Podobno jest roznica miedzy pure parfum a EdT - ja wachalem ten pierwszy (zle zdj wkleilem, sorry).

 

Moj ostatni zakup to Bvlgari Black - jesli macie okazje wyprobowac to na prawde polecam!

Jeżeli kolega Cynamooon wąchał wersję PP to jest ona faktycznie inna od EDT, cięższa, bardziej wieczorowa, kadzidlana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem Body Kourosa w nowym wydaniu. Myślałem, że oni wrócili do produkcji starego zapachu, ale niestety coś pozmieniali i wyszło z tego jakieś dziwadło. Odradzam... straszny syf.

 

Mam ten zapach - potwierdzam - dziwny wyszedł aczkolwiek zimą mi pasował. Obecnie zbyt ciężki jak na ciepłe dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w tygodniu zakupiłem zapach który od dawna był zachwalany mi przez znajomego a mianowicie wodę Christopher Columbus- z niższej półki cenowej (ok.60 zł), ale bardzo ciekawy zapach w swojej kategorii cenowej. Faktycznie trochę podobny do Kenzo.

 

Ot taki przyprawowo-korzenno-słodki zapach. Wybijają się przede wszystkim początkowo rozmaryn i goździki, potem jaśmin, drzewo sandałowe, cedrowe oraz piżmo. Choć trzeba uważać, nie każdy toleruje w otoczeniu tak mocne specyficzne klimaty zapachowe.

Mocny zapach, raczej nie na letnie upalne dni, bardziej jesień-zima, projekcja przyzwoita spokojnie te 8 godzin osiąga. Jako ciekawostkę można spróbować tym bardziej, że cena przystępna.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Columbusa miałem lata temu.

Rewelacyjny zapach to był wtedy. Gdzieś mi tam chodzi "na końcu nosa".

Teraz muszę go sobie odkurzyć, bodaj w Douglasie go widziałem.

 

Jak większość staroci, na tle konkurencji (perfum niszowych itp. ) nie będzie już tak przebojowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kadzidlanych to ekstra zapach ma teraz Hermes

723-9fe53dca-600.jpg

 

Na prawdę klasa, zapach tak genialnie skonstruowany, że shock.

Klasa sama w sobie. Zapach niebanalny. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam perfumki :

-Azzaro Chrome

-Calvin Klein Crave

-Givenchy Blue Label

-Clinique Happy

-Boss Baldesarini

-Escada Sentiment

 

Generalnie lubię zapachy lekkie, świeże, owocowe w kierunku cytrusów


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy ulubiony zapach - tom ford tobacco vanille. Czekam tylko na ochłodzenie i będę się nim lał :D.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używał ktoś kiedyś perfum Prince'a.Były dostępne w dwóch wersjach srebrnej i złotej.Srebrna wersja była fantastyczna.Nie mogę nigdzie ich znaleźć-pewnie już ich nie produkują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy ulubiony zapach - tom ford tobacco vanille. Czekam tylko na ochłodzenie i będę się nim lał :D.

zapach naprawdę rewelacyjny, sam go używam, polecam również na chłodniejsze dni Black Afgano, bardzo długo utrzymuje się przy skórze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, muszę podjechać do perfumerii i powąchać :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.