Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam że na podróbki szkoda kasy.

Nie wiadomo na ile oddaje to oryginał, jak długo pachnie itd.

Oryginały są oczywiście drogie ale wiadomo co się dostaje.

 

Lepiej już kupić 50ml oryginału.

 

Z tego względu że mam dużo perfum, kupuję jak najmniejsze pojemności ponieważ mam problem aby je zużyć.

 

Miałem kilka 100ml i musiałem je sprzedać, bo tylko miejsce zajmowały.

 

Mam podobne podejście jak Twoje. Tylko że im mniejsza pojemność tym mniej opłacalny zakup. Przelicz sobie.

Lepiej kupić 100ml i najwyżej odsprzedać potem z ubytkiem niż pakować się w oryginalne 30-50ml, które często są 3/4 ceny 100ml.

 

Te podróby o których mówię nawróciły mnie jednak. Po prostu przekonały mnie jakością ( zero chemicznego niucha ), chociaż byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Jesli ktoś po prostu potrzebuje dobrych trwałych perfum a nie ma dla niego znaczenia butelka i cała ta otoczka prestige mua mua to moim zdaniem jest to dobra opcja.

Nie zdziwił bym się także jeśli by się okazało że są wytwarzane w tej samej fabryce co oryginały.

Pamiętajcie że perfumy występują pod różnymi markami ale chyba żadna nie ma własnej rozlewni.

Perfumy są zamawiane od kilku znanych producentów. Kiedyś gdzieś czytałem, że jest chyba 3 francuskie fabryki i 2 niemieckie ale nie wiem jak sytuacja wygląda obecnie.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, będę kupował sobie Dior Homme po Twojej rekomendacji :), ale nie wiem, czy opłaca się brać taką podróbę skoro w perfumerii, w której kupuję żonie ten zapach Diora kosztuje 215zł za 100ml.

 

To bardzo dobra cena. No cóż kwestia podejścia. Jeśli uważasz że warto te 120zl dołożyć za opakowanie to oczywiście jest to nie do zakwestionowania. Ja dotychczas używałem tylko oryginałów bo wszelakie repliki nawet nie leżały zapachowo obok oryginału..ale niedawno się bardzo zdziwiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kończy mi sie mój ulubiony zapach-szary hugo boss... w sephorze 200ml kosztuje ok 430zł, natomiast na alle są aukcje za 250-300zł co o tym myślicie?

 

http://allegro.pl/hugo-boss-no-6-szary-edt-200ml-i3592151455.html

http://allegro.pl/hugo-boss-szary-bottled-no-6-200ml-oryginal-kurier-i3635959921.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e-glamour na pewno oryginał...atrakcyje ceny na te perfumy ma też często stacjonarne Rosmann czy Super-Pharm. Ale szary boss to taka oczywistość. Tego zapachu wszędzie pełno od 20 lat :P , tak jak podróby Le Male JPG czyli kioskowej Cuby .

Nie chciał byś coś zmienić ? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywistość, która jednak bardzo mi pasuje, lubię ten klasyczny nienachalny zapach :) mam też inne perfumy, bardzo lubię też lacoste booster-świeży i energiczny zapach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash, może być 100ml ;)  jeśli mówisz ze faktycznie to taki pewniak to tam sobie kliknę B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja tylko tam kupuję :) z resztą poczytaj opinię w sieci o tej perfumerii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma "pewnych" perfumerii w sieci. W sklepach stacjonarnych, też można trafić szajs niestety, Takie czasy, że nie wiesz co Ci sprzedają.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo stare wody, temat rzeka. Mam szczęści mieć dostęp do pewnych produktów, w dobrej cenie. Raz zamówiłem w internecie wodę i co mnie spotkało, to tylko rozczarowanie. Zrobiłem to z czystej ciekawości.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kiedyś kupowałem perfumy przywożone prosto z Francji. Przyznam, że poza ceną niczym się nie różniły od tych z polskich perfumerii. Co do starej wody - przebijają datę produkcji, czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data wyprodukowania, jest zawarta pewnie w kodzie paskowym producenta, na spodzie każdej butelki. W sklepie w którym kupuję wody, cyklicznie przyjeżdżają ludziki od Chanel, ludziki z Armani, od Lacome itd itd. Widziałem osobiście, jak losowo ściągnięte z półki flaszki sprawdzają przy użyciu laptopa (jakaś baza danych zapewne). Obstawiam, że sprawdzają świeżość produktu i czy wyjechał na pewno od nich. Same kosmetyki dostarcza bezpośrednio na statek Baltona (mają swoje magazyny na całym świecie) - http://www.baltona.pl Mogę być pewny co kupuję, cena przy tym jest zdecydowanie niższa, od tych na lądzie. W sieci jest kilka pln taniej, ale jaką mam gwarancję oryginalności ??


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupowałem perfumy przywożone prosto z Francji. Przyznam, że poza ceną niczym się nie różniły od tych z polskich perfumerii. Co do starej wody - przebijają datę produkcji, czy co?

 

Nieopłacalna sprawa.

A "stare wody" to też jakaś dziwna historia. Zapach do pewnego czasu dojrzewa jak wino - gorzej pachnie świeżo wlany niż roczny-dwuletni zapach. Ok. 80% to spirytus, a płyn jest szczelnie zamknięty więc dłuuugo mu się nic nie stanie. Jedyna rzecz która może zaszkodzić to długotrwałe wystawienie flakonu na słońce - jeżeli jest w kartoniku to oczywiście nie ma zagrożenia :)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem, mówię o swoich obserwacjach. Czy takie perfumerie internetowe są jakoś sprawdzane ?? Skąd biorą wody i kosmetyki ?? Zwykły konsument tego nie sprawdzi, klikasz "KUP TERAZ", i dostajesz taką wodę jak ja (tzn moja kobieta :) )- Lolita Lępicka prawie niewyczuwalna. Nie podam nazwy sklepu, ale jedna z większych perfumerii internetowych, nie z allegro.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kupowałem kilka razy w takich internetowych perfumeriach. Jedna z nich ma siedzibę niedaleko mojego domu, możesz podjechać i sprawdzić zanim klikniesz.

Perfumesco to normalna perfumeria z Warszawy, ale sprzedają chyba tylko w sieci. Póki co wszystko co kupiłem w sieci było OK. Słabo natomiast wypadły promocyjne zakupy np. w Super Pharm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś ,coś na szybko fajnego do sprzedania ?

Potrzebny mi prezent dla syna  ,a w klubie szybko i pewnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Acqua Di Gio edt 100ml + sztyft (albo balsam, nie pamiętam) mam na zbyciu. Kupiłem koledze, ale jak się okazało chciał damski set, nie zrozumieliśmy się :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez kupowalem chyba 3 razy z perfumesco i wszystko 'orajt' :) Ale czy wszystkim mozna zaufac... Pewnie ze tak! :)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Acqua Di Gio edt 100ml + sztyft (albo balsam, nie pamiętam) mam na zbyciu. Kupiłem koledze, ale jak się okazało chciał damski set, nie zrozumieliśmy się :)

Poszła wiadomośc  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony polecam Dior Homme, Hermes Terre de Hermes oraz Kenzo Homme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu doszly długo wyczekiwane Hermesy, i... dałem je

tacie :) Co trzeba im oddać, to to, że faktycznie są typowo męskie, ale jednak to nie jest to, czego szukałem. Natomiast zamówiłem kolejną butelke bleu de Chanel, bardzo się polubiliśmy :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wziąłem próbke z perfumerii i po czasie stwierdzam że nie kupie bo to jednak nie moja bajka,ale nadal podtrzumuje że zapach ciekawy.

 

Tapnięte z SGS3

 

 


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.