Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie powiedziałem :) Kupiłem tam kiedyś hurtowo pare parfum i nie byłem zadwolony z trwałości.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja cię pomęczę odrobinę - miałeś okazję porównać takie same perfumy i te z iperfumy trzymały krócej (pytam tak dla pewności, chociaż już chyba podjąłem decyzję)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykop odnośnie iperfumy.pl.

 

http://www.wykop.pl/ramka/1622635/oszusci-z-perfumerii-internetowych/

 

Ja miałbym duże wątpliwości kupując perfumy w Internecie. Ale nie kupuję ich masowo, a jeden flakon mam na bardzo długi czas, więc nie jest dla mnie problemem zapłacić 2x więcej w Douglasie i mieć pewność co kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja cię pomęczę odrobinę - miałeś okazję porównać takie same perfumy i te z iperfumy trzymały krócej (pytam tak dla pewności, chociaż już chyba podjąłem decyzję)

Te same perfumy z innego sklepu były dużo trwalsze, to z całą pewnością :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykop odnośnie iperfumy.pl.

 

http://www.wykop.pl/ramka/1622635/oszusci-z-perfumerii-internetowych/

 

Ja miałbym duże wątpliwości kupując perfumy w Internecie. Ale nie kupuję ich masowo, a jeden flakon mam na bardzo długi czas, więc nie jest dla mnie problemem zapłacić 2x więcej w Douglasie i mieć pewność co kupuję.

No ja mam zamiar kupić 4 flakony, więc niższa cena jest jak najbardziej istotnym czynnikiem, ale na zakup mam kilka dni, wiec poszukam jeszcze..

Edytowane przez zeRo_Six

AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej perfumerii można dostać flakon sprzed reformulacji z innej po i odbiór będzie inny. Pomówienie o sprzedaż podrabianych...

 

Z drugiej strony polecam mniej popularne zapachy- szansa na trafienie podrabianuch jest mniejsza niż np. Hugo Boss, Armani które oprócz tego pachnie pół ulicy.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to to. Ja używam mniej popularnych zapachów i to co zamawiałem z iperfumy było ok. Niemniej jednak nie jest to moja ulubiona perfumeria internetowa i mogę polecić jeszcze parę innych ale nie chcę robić tu kryptoreklamy więc w razie czego zapraszam na priv.

 

Przy okazji zapraszam na porzucony przeze mnie (ten brak czasu) blog o perfumach gdzie właśnie mniej popularne perfumy opisuję (opisywałem). Nazywa się "Opium dla mas" - kto będzie miał ochotę to sobie wygoogli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Ja kupuję od kilku lat w http://www.dolce.pl/ mam ich pod nosem, nigdy się nie zawiodłem, w odróżnieniu do innych internetowych. Poza tym ładne kobitki kręcą interesem ;)

Edytowane przez Konrad Wróblewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem EDP terre d'hermes w CH ( sieciówkach sklepach Douglas, Sephora, Marionnaud ) i lipa ... nie ma w ofercie :huh:


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sprawdź jeszcze budżetowego Zirh Ikon.

Nawiązuje do niezapomnianego Gucci Envy

 

Prawie.. jak Orange Monster do Doxy Sub

Mam oba zapachy :

Zirh - (fajny magnes) - przyjemny, ciekawy, tak tak "trumienny" zapach

Envy - no proszę Cię , można się utopić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze Armani Eau de NUIT  , oraz SPICEBOMB ( tylko sephora ) ..powinny Ci się spodobać skoro nie lubisz typowych świeżaków ;-)

armani eau de nuit- słabizna,paco rabanne pour homme mocna rzecz. Cartier declaration hmmm może kolejny zapach w kolekcji :)

Edytowane przez colector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś może zakupy w iperfumy_pl?

 

Polecam robie tam zakupu od dawna wszystko trwałe i oryginalne:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
colector, dnia 24 List 2013 - 16:41, napisał:

Cartier declaration hmmm może kolejny zapach w kolekcji :)

 

Witam,

mam, używam, ... ale IMO nie jest specjalnie trwały (zakup Hebe, 100 ml., promocja 139 zł.)

Pzdr.

 

edycja: ostatnio moja uwagę zwrócił (również w Hebe) Bentley EDT ... myślę :). Czy ktoś używał, jakie wrażenia ?

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj szukałem sobie jakiegoś nowego zapachu i coś udało mi się ciekawego ustrzelić.

 

Zadig & Voltaire Tome 1 for Him

Zegna Intenso

 

Dwa bardzo fajne zapachy :) któryś z nich zapewnę zafunduję sobię na Mikołajki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edycja: ostatnio moja uwagę zwrócił (również w Hebe) Bentley EDT ... myślę :). Czy ktoś używał, jakie wrażenia ?

 

Bentley bardzo fajny, zarówno wersja EDT jak i EDP. Świetnie nada się na nadchodzącą porę roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Goban, dnia 24 List 2013 - 23:33, napisał:

Bentley bardzo fajny, zarówno wersja EDT jak i EDP.

 

Witam,

a jak z trwałością EDT vs EDP ?

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem EDP terre d'hermes w CH ( sieciówkach sklepach Douglas, Sephora, Marionnaud ) i lipa ... nie ma w ofercie :huh:

Niedawno wąchałem w Douglasie terre de hermes.

 

Tapnięte z SGS3

 

 


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Douglas już nie ma w swojej ofercie, taką informację podali mi w Kielcach. Zamówiłem w niedzielę - e-glamour.pl ( dzisiaj wysłali ) :)


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MUrsus, dnia 25 List 2013 - 15:50, napisał:MUrsus, dnia 25 List 2013 - 15:50, napisał:MUrsus, dnia 25 List 2013 - 15:50, napisał:

Douglas już nie ma w swojej ofercie, taką informację podali mi w Kielcach.

 

Witam,

z ciekawości zadzwoniłem do Douglas'a (W-wa, Złote Tarasy) > jest w ciągłej sprzedaży, np. EDP 75 ml, 429 zł., nie mają informacji o wycofaniu z oferty.

Pzdr.

 

edycja: byłem dziś w Douglas'ie na Chmielnej, chyba była świeża dostawa, bo półki uginały się pod Hermes'ami :) (ok. 20 EDT, 10 EDP)

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Douglas już nie ma w swojej ofercie, taką informację podali mi w Kielcach. Zamówiłem w niedzielę - e-glamour.pl ( dzisiaj wysłali ) :)

We Wrocławiu nadal na półkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozna gdzieś kupić jeszcze Davidoff Good Life

Edytowane przez satanic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z ciekawości zadzwoniłem do Douglas'a (W-wa, Złote Tarasy) > jest w ciągłej sprzedaży, np. EDP 75 ml, 420 zł., nie mają informacji o wycofaniu z oferty.

Pzdr.

 

Więc trafiłem na brak w sklepie i kompetentnego sprzedawce ;)


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MUrsus, dnia 25 List 2013 - 20:57, napisał:

Więc trafiłem na brak w sklepie i kompetentnego sprzedawce ;)

 

Hmm,

to nie jest takie oczywiste ... może jest bardziej wtajemniczony :).

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.