Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Takie Diesle sobie dzisiaj kupiłem :

 

post-27475-0-15344700-1385410388_thumb.jpg

 

Ładny typowo męski zapach, przedewszystkim długotrwały.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam, używam, ... ale IMO nie jest specjalnie trwały (zakup Hebe, 100 ml., promocja 139 zł.)

Pzdr.

 

edycja: ostatnio moja uwagę zwrócił (również w Hebe) Bentley EDT ... myślę :). Czy ktoś używał, jakie wrażenia ?

 

Witam,

mam, używam, ... ale IMO nie jest specjalnie trwały (zakup Hebe, 100 ml., promocja 139 zł.)

Pzdr.

 

edycja: ostatnio moja uwagę zwrócił (również w Hebe) Bentley EDT ... myślę :). Czy ktoś używał, jakie wrażenia ?

ahh ciężko natrafićna długotrwały zapach.W większości szybko sięulatniają. Mam kouros YSL i jest naprawdę trwały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie Diesle sobie dzisiaj kupiłem :

 

attachicon.gifimage.jpg

 

Ładny typowo męski zapach, przedewszystkim długotrwały.

możesz scharakteryzować ten zapach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahh ciężko natrafićna długotrwały zapach.W większości szybko sięulatniają. Mam kouros YSL i jest naprawdę trwały

Z długotrwałych zapachów polecam Hugo Boss Baldessarini najlepiej EDC.

 

Tapnięte z SGS3

 

 


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
colector, dnia 25 List 2013 - 21:18, napisał:

 Mam kouros YSL i jest naprawdę trwały

 

Widzę, że mamy "podobne" nosy :). Dla mnie KOUROS jest nr 1, tak od ponad ćwierćwiecza :). Gustowałem również w BALENCIAGA, ale już dawno zniknęła z rynku. Ostatnio trafiłem na niszowy Robert De Piguet OUD (Douglas) - fantastyczny zapach, cena też (niestety dla mnie za wysoka)  i też zniknął z rynku.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio znalazłem dość tani zapach quorum Antonio Puig.Bardzo mocny.Porównałbym go do Kourosa albo Paco Rabanne Pour homme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baldessarini ładny, ale że długotrwały? Chyba jedne z bardziej krótkotrwałych perfum jakie miałem :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli szukacie czegoś na chłodne dni, zapach który trwa przez cały dzień i noc, to wypróbujcie Black Afgano od Nasomatto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baldessarini ładny, ale że długotrwały? Chyba jedne z bardziej krótkotrwałych perfum jakie miałem :)

Miałem juz kilka flakonów i zawsze długo sie trzymały. Obecnie tez mam wersje EDC i jest moc ;)

Może inaczej rozumiemy pojęcie trwałych perfum. Może jesli zazwyczaj uzywasz mocniejszych cięższych zapachów ktore z reguły dlugo sie utrzymuja to Baldessarini jest dla Ciebie słaby. Ja np uzywam glownie lekkich nut i Boss jest w stosunku do nich ciezszy i dlugotrwaly.

 

Tapnięte z SGS3

 

 


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może :) Zależy też dużo od skóry. W każdym razie tak jak lubię HB, tak niestety mam o nich opinie wyjątkowo krótkotrwałych. Oczywiście są wyjątki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje bossów, lakostów itd.

Za często spotykane.

 

Poza tym są firmy które zajmują się tylko perfumami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał o Quorum - jeden z moich ulubionych zapachów wraz z Azzaro Pour Homme, Salvador Dali pour Homme, Grey Flannel i innymi takimi. Ktoś chętny do założenia podgrupy pt. "mężczyzna powinien używać męskich zapachów". Wiele "męskich" nowości jeszcze kilka lat temu stałoby na półkach po damskiej stronie perfumerii (patrz Dior Homme czy A*Men) i temu trendowi jestem zdecydowanie przeciw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remy tylko perfumy lubisz nietuzinkowe czy takze inne rzeczy-telefony,samochody,ubrania?

 

Tapnięte z SGS3

 

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuje bossów, lakostów itd.
Za często spotykane.

Poza tym są firmy które zajmują się tylko perfumami... 
 
Znakomity post!!!!!!!!!! :)
 
  • rep_up.png
  •  
  • 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remy tylko perfumy lubisz nietuzinkowe czy takze inne rzeczy-telefony,samochody,ubrania? Tapnięte z SGS3

 

Tak cokolwiek kupuję to długo się naszukam aby mi się podobało. Najczęściej jest też nietypowe, ale nie odstaje.

 

Od pewnych powtarzalnych się nie ucieknie, ale próbować warto.

 

W tym perfumy (które bardzo lubię i mam sporo) buty, pióra, portfele, płaszcze, marynarki...

Przez ebay można kupować na całym świecie.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak cokolwiek kupuję to długo się naszukam aby mi się podobało. Najczęściej jest też nietypowe, ale nie odstaje.

 

Od pewnych powtarzalnych się nie ucieknie, ale próbować warto.

 

W tym perfumy (które bardzo lubię i mam sporo) buty, pióra, portfele, płaszcze, marynarki...

Przez ebay można kupować na całym świecie.

 

Mam tak samo. Po prostu jesteśmy indywidualistami :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^^ Jeden z moich ulubionych zapachów - mokra, ziemista wetyweria. Zapach dosyć mroczny, przywodzi na myśl wilgotną piwnicę, lochy, spowitą bluszczem starą basztę itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy darujcie, nie śledziłem 60 stron wątku...

pytanko: sprawdzony sklep z oryginalnymi perfumami-jaki polecacie?

ktoś mi podpowiedział iperfumy, polecacie? macie doświadczenia?

 

LORT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Ja kupuję od lat w Dolce i Perfumeria.pl Na razie bez wpadki.Córka cały czas w E Glamour i też bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie Diesle sobie dzisiaj kupiłem :

 

attachicon.gifimage.jpg

 

Ładny typowo męski zapach, przedewszystkim długotrwały.

no rzeczywiście zapach konkretny,miałem okazje go sprawdzić.Pierwsze skojarzenie mi przyszło z platinum egoiste.naprawdę dobre pachnidło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam swoje 5 groszy  :D

Z moich ulubionych zapachów :

1. Best (niestety już nieprodukowany) Very Irresistible - Givenchy

2. Chanel - Egoiste 

3. Armani - Attitude (wieczór, jesień-zima)

4. Guerlain - Homme

5. Yves Saint Laurent - La nuit de l'homme le

6. Baldessarini - Del Mar (delikatny ale z charakterem  :D)

I tyle, nie zaszalałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

givenchy miałem i bardzo mile wspominam ten zapach,choć nie był zbyt trwały.

Myślę że o trwałości decyduje oczywiście jakość wykonania, ale też indywidualne predyspozycje danego człowieka.

Pamiętam czasy studenckie (to były czasy  :P) i to, że nieraz razem wychodziliśmy z kumplami (oczywiście wszyscy z racji małego budżetu kropili się najwyższej dostępnej jakości jedynym w mieszkaniu zapachem, były inne ale mniej jakościowe :D) i po powrocie u niektórych nie było w ogóle czuć zapachu lub ten nie pożądany (pomijam alkohol), a na innych było ok. a był kumpel który pachniał jak by właśnie się skropił zapachem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.