Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i przedewszystkim koleżanki, coś przyjemnego, nietuzinkowego dla kobiety, niezbyt mocne, oryginalne tzn. jedyne w swoim rodzaju... Poleci ktoś jakiś zapach?

Polecam Chanel Chance w podstawowej wersji. Niepowtarzalny i delikatny. Trudno później zmienić na coś innego - wiem coś o tym, bo muszę często kupować mojej Pani ;)

 

 

Dzisiaj kupiłem Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh i Lancome Midnight Rose

Bardzo ładne kobiece zapachy.

Midnight Rose trochę za krótko utrzymuje się na skórze (przetestowane na kobiecie ;)).

Edytowane przez smyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda z tą trwałością. Można powiedzieć, że z zapachem trafiłem, natomiast z trwałością nie do końca.

 

Te są też przyjemne :

 

post-27475-0-03857800-1386334386_thumb.jpg

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ta pani na reklamie to jest Julia Roberts??? :o

 

Tak.

 

@smyr "przetestowane na kobiecie" padłam i nie wstane.

 

Ja dość lubię Pumę, Adidasa ... za świeże zapachy, ale niestety ulotne są. I nie jestem przekonana czy mają wystarczający skład, aby być nazywane perfumami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i przedewszystkim koleżanki, coś przyjemnego, nietuzinkowego dla kobiety, niezbyt mocne, oryginalne tzn. jedyne w swoim rodzaju... Poleci ktoś jakiś zapach?

Alien - Mugler dla mnie jest mocny, wiec tu nie bardzo, ale: przyjemny, oryginalny i jedyny w swoim rodzaju :D  Wiem ze kolega tez polecil, ale takie bylo od razu rowniez moje skojarzenie ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domurst- guerlian jest super!!!

na początku trochę zbladłem jak " był na mnie" ale potem.... trafiony w 100%

i najważniejsze- nie czuję się jak w autobusie :-)) że "śmierdzę " jak wszyscy.

musisz popełnić recenzję...ja nie potrafię.

 

teraz fajnie trącę myszką.

dzięki

 

Wysłane z mojego GT-I8160

 

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno jest to zapach niebanalny i wyróżniający się spośród mdłej współczesnej masówki bezczelnie naganianej jako cuda perfumerii... Zwyczajem tego forum - niech się dobrze nosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie oklepany,typowo samczy zapach :)

To mój pierwszy flakon bo teraz dojrzałem do tego zapachu.

post-33544-0-13490900-1386438414.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie oklepany,typowo samczy zapach :)

To mój pierwszy flakon bo teraz dojrzałem do tego zapachu.

 

Zapach genialny. Mój tata używał go na początku lat 90.

Ostatnio kupiłem dwie próbki i dojrzewam do zakupu flakonu. :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest najbardziej charakterystyczny męski zapach jaki znam Jeśli jest oryginał, a nie tania podróba- uwielbiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zapachem jest tak, albo go kochasz, albo nienawidzisz..


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też go tak zawsze kojarzyłem, ale, z całym szacunkiem, wersja obecnie dostępna w perfumeriach ma się nijak do tego co zapamiętałem sprzed lat. Jak wiele perfum została spłycona i wykastrowana przez kolejne reformulacje. Gdybyśmy 15 lat temu mieli możliwość porównać wersję ówczesną z dzisiejszą tą drugą uznalibyśmy za chamską podróbę... To wciąż genialny zapach ale stracił wiele, szczególnie charakterystyczną benzynową fiołkową nutę. Nie jest to niestety wyjątek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas to samo, Tom Ford Tobacco Vanille. Cudo :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba nic gorszego jak Fahrenheit, dla mnie pachnie odrażająco, nie sposób go pomylić z żadnym innym zapachem. Co trzeba mu oddać, to to, że jest właśnie wyjątkowo oryginalny. Mnie zawsze się kojarzył z... Źle :)

 

Oczywiście rozumiem też, że może się podobać, mój św. pamięci przyjaciel go używał.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba nic gorszego jak Fahrenheit, dla mnie pachnie odrażająco, nie sposób go pomylić z żadnym innym zapachem. Co trzeba mu oddać, to to, że jest właśnie wyjątkowo oryginalny. Mnie zawsze się kojarzył z... Źle :)

 

Oczywiście rozumiem też, że może się podobać, mój św. pamięci przyjaciel go używał.

 O tym właśnie pisałem kilka postów wyżej - kochasz, albo nienawidzisz


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Joop Homme? Też bardzo charakterystyczny, ciężki i zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba nic gorszego jak Fahrenheit, dla mnie pachnie odrażająco, nie sposób go pomylić z żadnym innym zapachem. Co trzeba mu oddać, to to, że jest właśnie wyjątkowo oryginalny. Mnie zawsze się kojarzył z... Źle :)

 

Oczywiście rozumiem też, że może się podobać, mój św. pamięci przyjaciel go używał.

osobiście nie spotkałem się z ''odrażającymi '' perfumami.Są po prostu zapachy które są mi obojętne i nie trafiają w moje gusta.Jeśli zapach ma to coś to trafia mi na półkę. Odrażający jest dla mnie zapach domestosu ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może zbyt dosadnie się wyraziłem, niemniej jednak zapach Fahrenheita wyjątkowo nie przypadł mi do gustu - delikatnie mówiąc :) Co kto lubi, mnie odpycha, a innych fascynuje, i to też jestem w stanie zrozumieć.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wygładzona wersja Fahrenheida czyli Ferrari Uomo?Dla wielbicieli klasyka wg mnie bardzo fajny zamiennik.Bardzo podobny do terazniejszego Fahrenheida a cena bardzo OK.(mam tester100ml z fajnym korkiem za 70zł)

Edytowane przez k601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.