Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Halston jest świetny i tez należy do moich ulubionych, szczególnie w takie smutne szare dni jak dziś - mix mchu ze skórą i kastoreum "robią robotę". Perfumeryjny vintage w dobrym znaczeniu tego słowa. Młodzieży przypuszczam nie spodobałby się a wręcz odrzucił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Loewe 7? Dla mnie zapach bardzo przyjemny, oryginalny. Bardzo go lubię. No i annayake( bodajże Undo choć nie pamiętam dokładnie) tu też Waszej opinii jestem ciekaw bo ten zapach też jest dość charakterystyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Loewe7 było w tym temacie już wałkowane wielokrotnie. Mnie osobiście nie przypadł do gustu. Kupiłem za namową kolegów i szybciutko oddałem go tacie. Ciekawszy jak dla mnie jest platynowy Loewe.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. A co polecacie, o oryginalnym zapachu? Miałem Joopa Homme, trochę za mocny dla mnie, natomiast nie chce zapachu popularnego, który używa połowa miasta, chciałbym aby się wyróżniał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny, polecam Consula, ktoś na forum o nim wspomniał, kupiłem i nie żałuję, znakomity zapach, klasyka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ja ostatnio kupiłem Halston'a Z 14. Lubię klasykę i dla mnie kozak, najlepsze jakie miałem, w dodatku w śmiesznej cenie. Polecam.

 

http://www.fragrantica.com/perfume/Halston/Halston-Z14-3697.html

 

Poczytałem o tym zapachu i, cóż - kupiłem. Czekam z niecierpliwością na dostawę!

 

Oryginalny, polecam Consula, ktoś na forum o nim wspomniał, kupiłem i nie żałuję, znakomity zapach, klasyka ;)

 

Consul jest świetny! Cieszę się, że zainteresowałem Was nim, bo to niestety zapomniany dziś, klasyczny a w dodatku polski zapach. :)

 

Ps. Właśnie użyłem Derby. Jest moc :D


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie czeka paczka od Syntezy. :) Przemysławka, Consul i Derby. W weekend obadam te zapachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. A co polecacie, o oryginalnym zapachu? Miałem Joopa Homme, trochę za mocny dla mnie, natomiast nie chce zapachu popularnego, który używa połowa miasta, chciałbym aby się wyróżniał

może chanel antaeus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skuszę się na Loewe 7 wersję platinum lub chanel antaeus. Dzięki za pomysły, jakbyście mogli podrzucić jeszcze sklep internetowy ( bo chyba tego Loewe nie widziałem w żadnej perfumerii, przynajmniej nie rzucił mi się w oczy) polecany to byłbym wdzięczny, ale to już na priv co by nie śmiecić forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na LOEWE wyłączność ma niestety Sephora. Ramib, nie ma perfum 7 Platinum :unsure:  Sa Loewe 7 albo Loewe Solo PLatinum. Oba kozackie. Ja chyba wole 7. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn wiem że Loewe 7 jest w Sephorze, muszę się tam wybrać, bo nigdy Solo Platinum mi się w oczy nie rzuciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam również sprawdzić Loewe 7 Natural. Osobiście uważam że to do tej pory najlepszy produkt Loewe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, mam prośbę o radę.

 

Chciałem kupić znajomemu perfumy, tylko w sumie nie wiem co może lubić, myślę o  CK Truth, Euphoria, ew. Baldessarini Private Affairs, możecie doradzić, które będą w miarę neutralne?

 

Mam mało czasu, a w najbliższym czasie nie będę przechodził koło perfumerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azzaro Chrome, Hugo Boss "Szary", Iceberg eau de iceberg, Carolina Herrera 212, Givenchy blue label. Wszystkie w dość przystępniej cenie i bardzo dobrze odbierane przez otoczenie. Jest tego dużo więcej zależy kto co lubi, jakimi środkami dysponuje oraz w jaką porę roku chce ich używać etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata temu Euphoria razem z Acqua Di Gio i nieśmiertelnym szarym Hugo była jednym z moich ulubionych zapachów, problem leżał tylko w tym, że była bardzo krótkotrwała. Pozatym dobry wybór. Którą zamówiłeś Intense, czy zwykłą?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłą. Czytałem, ze intense jest bardziej... intensywne :) więc jak nie znam gustu obdarowywanego, to lepiej było coś bardziej w kierunku neutralności kupić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy dostałem bez konsultacji wodę toaletową i totalna wtopa:-(Sam raczej nie robię takich prezentów w ciemno.Może jednak akurat trafiłeś.A dostałem Laura Biagotti Roma Uomo i Cartier Declaration.Oba dla mnie nienoszalne!!!Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn dostał kiedyś Farenheita od cioci z Ameryki.. oddał mi bez bólu, zresztą żona też kiedyś tak Channel 5 zarobiła, więc nie ma tego złego;)

Edytowane przez zeRo_Six

AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... idź do permumerii quality. Tam są permfumy przez duże P.

Kupiłbyś zegarek sygnowany prze Hugo Bossa czy Lacoste?

Nie.

Podobnie jest z perfumami.

Są firmy które się w nich specjalizują i robią to fenomenalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, te czerwone Hugo nawet dość fajne, ostatnio je wąchałem i szczerze powiedziawszy przypadły mi do gustu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.