Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię Bleu Chanel. To mój klasyk do którego często wracam.

 

Chyba ciut przesadziłeś z tym "klasykiem" ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio preferuję Joop Homme Wild.

Kupiłem właściwie przez przypadek, a teraz zamówiłem już drugą flaszkę. Mimo, że to mainstream, to na plus zaliczam to, że zapach właściwie mało znany i niedostępny w sephorach i douglasach.

Od czasu do czasu przerzucam się jeszcze na CH 212 Vip i Prada Luna Rossa.

 

post-15646-0-24843600-1387115777_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Bartek przesadziłeś z tym klasykiem, biorąc pod uwagę fakt, że jest to stosunkowo nowy zapach :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platinum egoiste to także mój ulubiony zapach. Ostatnio spodobały mi się permufy, które wcześniej mnie odrzucały takie jak Opium, czy genialny tom ford tobacco vanille. 

Nowe zapachy jak Chanel blue niestety ale do mnie nie trafiają.

Teraz wszyscy chcą nowości to firmy tworzą, ale czy dobre... moim zdaniem coraz gorzej się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyki to chyba używam ja mianowicie: Adidas Active Bodies. Nie mogę przekonać się do innego zapachu, a podejmowałem wiele prób. Na dodatek bardzo trwały zapach.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem chyba wszystkie zapachy chanela ale tylko platinum egoiste jest wyjątkowy.Piękna kompozycja.Dziś miałem antaeusa i pour monsieur.Oba nie dorównują P.E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyki to chyba używam ja mianowicie: Adidas Active Bodies. Nie mogę przekonać się do innego zapachu, a podejmowałem wiele prób. Na dodatek bardzo trwały zapach.Pozdrawiam

Nieśmiertelny czarny Adidas, do tej pory tata go używa :D Też go zresztą używałem :) Klasyka w dosłownym tego słowa znaczeniu :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny Adidas to faktycznie klasyk.Do tego dodam niedoceniany Aspen Coty.Ktos wspomniał o Diune.Smakowity ale na mnie kompletnie nietrwały;-(Miłośnikom Farenheita jeszcze raz polecam przetestowanie Ferrari Uomo.I jeszcze coś świeżego Masaki Matsushima- Aqua Mat.Rewelacyjna trwałość!Połączenie grejfuta z zieloną herbatą.Dla mnie od kilku lat nr 1 na wiosna lato.

Edytowane przez k601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny Adidas... Ile ja sie naszukalem tego zapachu! Pamietam z lat 90, gdy mój brat kupował Czarnego Adidasa w butelce w kształcie walca, butla czarna, mały rozpylacz. Nie pamietam dopisku "active bodies", ale ten zapach był świetny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Adasia mają w rosmanie. Często można w promocji trafić za całkiem niewielkie pieniądze, a flaszka jest 100 mililitrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kilka dni temu dotarła do mnie woda kolońska HALSTON Z-14 (kultowy zapach w USA wprowadzony w 1974r.) i muszę powiedzieć, że jest naprawdę intrygujący.

 

 

Jest dostępny gdzieś w sklepie stacjonarnym, czy zamawiałeś w ciemno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adidas przeszedł refolmulację zatem to już nie to samo.

O ile poza starymi czasami gdy go stosowałem teraz po niego bym nie sięgnął. Dlaczego?

Zamortyzował się moralnie- dres do kompletu.

Do tego jest jakaś nuta która mnie drażni.

Lata temu znalazłem lepszego następcę Cacharel Nemo.

Piękny flakon i ciekawy przycisk do atomizera.

 

Kiedyś bardzo lubiłem Christophera Columbusa do dziś dostępny w Douglasie.

Sprawdzę przy okazji czy nie zrobić sobie powrotu do przeszłości.

 

Z platynowym Egoistem też mam problem, nie znalazłem następcy.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Bartek przesadziłeś z tym klasykiem, biorąc pod uwagę fakt, że jest to stosunkowo nowy zapach :)

Dla mnie stał się klasykiem jak z przyjemnością kupiłem od razu drugą butelkę choć w szerszym ujęciu tego słowa rzeczywiście na to miano sobie nie zasłużył jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aspena K601 wspomniał. 3 dni temu kupiłem. Trwałość bardzo wysoka, a cena..... 38 zł za 118 ml !!

Pamiętam gdy nabywałem Chanel Egoiste Platinum zaraz po denominacji za 167 zł. Aspen kosztował odrobinę poniżej 100 zł. Dziś Chanel prawie 4 setki a Aspen mniej niż 4 dychy

Adidas active bodies zamortyzowany moralnie.... bardzo mi się spodobało to określenie. Jeśli zrozumiałem jego sens, to trafione w sedno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu jestem uzależniony od Dior Homme Sport (2008r.) oraz bardzo budżetowego ale IMO ciekawego zapachu Iceberg eau de iceberg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu jestem uzależniony od Dior Homme Sport (2008r.) oraz bardzo budżetowego ale IMO ciekawego zapachu Iceberg eau de iceberg.

:)

Sport to mój ulubiony zapach, ale żeby mi się za szybko flakon nie skończył, kupiłem właśnie Homme Intense, te dwa razem - bajka :) (oczywiście nie jednocześnie :P)

Edytowane przez zeRo_Six

AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Diora Intense, dostałem go ostatnio od Mikołaja, jest dużo fajniejszy od zwykłego Homme i Sport, moim zdaniem oczywiście :) Bardzo ładny zapach, niemniej jednak nieznacznie przegrywa jak narazie rywalizacje z innymi moimi zapachami. Natomiast wielką niespodzianką jest dla mnie Bentley Intense, kupiłem go w zasadzie w ciemno po namowie kolegi i jestem bardzo, ale to naprawde bardzo miło zaskoczony! Pachne nim dopiero od jakiejś godziny, dopiero co kurier mi je przywiózł, ale już śmiało mogę powiedzieć, że się polubimy :)

 

post-27475-0-62764500-1387187978.jpg

 

Czekam jeszcze na YSL L'Homme Intense :

 

post-27475-0-96632600-1387188149.jpg

 

Ciekawe jak będą pschniały w porównaniu do podstawowej wersji L'Homme, która jest całkiem przyjemna :) Z YSL lubię też Opium. Polecam wypróbować.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem YSL ( chyba wszystkie typy i rodzaje) , trochę z trwałością jest nie tak jak trzeba ( chociaż może jak już człowiek używa jakiś czas to i opinia może być zakłamana).

teraz jestem pod wrażeniem gurelian-a habit....świetne- trwałość 10-14 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
carlito1, dnia 16 Gru 2013 - 11:21, napisał:

Natomiast wielką niespodzianką jest dla mnie Bentley Intense, kupiłem go w zasadzie w ciemno po namowie kolegi i jestem bardzo, ale to naprawde bardzo miło zaskoczony! Pachne nim dopiero od jakiejś godziny, dopiero co kurier mi je przywiózł, ale już śmiało mogę powiedzieć, że się polubimy :)

 

 

Witam,

zapach "zwykłego" Bentley EDT podoba mi się, INTENSE nie miałem okazji powąchać - cieszy Twoja opinia, bo będzie pod choinką :).

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przyznam szczerze zafascynował ten zapach, powinieneś być zadowolony :) Doszedł też wspomniany YSL L'Homme Intense, i tak jak polubiłem swego czasu podstawową wersje L'Homme, tak wersja Intense narazie nie robi na mnie takiego wrażenia, co nie znaczy, że mi się nie podoba, bo to też całkiem fajny zapach. Podoba się mojej lubej więc pewnie zostanie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel polecił mi zapachy Serge Lutens (chyba tak się to pisze) i któregoś dnia zamierzam je przetestować. Któryś z klubowiczów mógłby się wypowiedzieć odnośnie trwałości tych zapachów, wrażenia itp?

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki,

"Czy kupował ktoś z was perfumy od użytkownika: kalaaps ? " Przymierzam się do zakupu na prezent świąteczny CHANEL COCO MADEMOISELLE 200 ML EDP i mają dość ciekawą ofertę, 633zł a w Douaglasie ...959zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z tych wód, których sam sobie raczej bym nie kupił. Zapach mocnej wody kolońskiej rodem z lat PRL. Preferuję inny styl. Jednakże to wszystko co napisałem mija, kiedy to po kilkunastu minutach, kilku godzinach następuje zmiana zapachu. Całkiem fajna rzecz i miłe zaskoczenie.

k0mg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

London jest specyficzny, mi się kojarzy z zapachem kurtki skórzanej, masz może też czasami takie wrażenie? Pozatym dość delikatny, typowo męski zapach. Ja osobiście wolę Brit Rhythm, który mnie urzekł :)

Z pewnością jest to zapach specyficzny, ale przy typowej zimowej aurze (tu patrz dużo śniegu i przyzwoity mróz ) jest naprawdę ciekawym rozwiązaniem. Jednak w cieplejsze dni zupełnie nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.