Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Pewo to już było na którejś z 67 stron ,więc naiwnie spytam : a jak z polskimi zapachami?

Męskie ,polskie -coś a'la stary poczciwy Wars / laski na to leciały w '80 latach /.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pewnie też, ale maja o te 30 lat więcej :) .


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewo to już było na którejś z 67 stron ,więc naiwnie spytam : a jak z polskimi zapachami?

Męskie ,polskie -coś a'la stary poczciwy Wars / laski na to leciały w '80 latach /.

Może z wyjątkiem Chopin od Miraculum polskie zapachy to straszliwe capy. Smutne to, bo kosmiczna technologia to nie jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopin, Brutal i kilka jeszcze dawnych zapachów, których juz nie wiele w sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopin (podobny do Zino)niestety podobno już wycofany z produkcji.Zrobiłem jeszcze zapas edt na allegro ale już nie ma:-(Co do Brutala to całkiem dobrze sobie radzi choć sam bardzo nie lubię.Teraz czekam na dostawę Rasasi Egra.Bardzo chwalona woda za małe pieniądze.Może ktoś zna?

Edytowane przez k601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel polecił mi zapachy Serge Lutens (chyba tak się to pisze) i któregoś dnia zamierzam je przetestować. Któryś z klubowiczów mógłby się wypowiedzieć odnośnie trwałości tych zapachów, wrażenia itp?

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

 

Mnie podobają się tylko dwa, Fille en Aiguilles i Cherugi. Generalnie Lutensy nie grzeszą trwaloscia, składniki dość dobrej jakości. Ogólnie rzecz ujmując mnie nie powalily. Napisz jakie masz preferencje zapachowe, to coś Ci polece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyklotymik, ogólnie mówiąc to bardzo podoba mi się Tobacco Vanille i wszelkie zapachy z nią pokrewne, podoba mi się platinum egoiste, Armani Prive Cuir Amethyste i jeszcze inny zapach z serii Prive ale nie pamietam nazwy :D. Cały czas teraz leci TV właśnie :D

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do entuzjastów Blue de Chanel - używam tych perfum od 3 lat   :)

Stałe miejsce u mnie na półce jako zapach codzienny ma Chanel Allure Homme Sport.

Kontrowersyjny na forum Terre d'Hermes, również mi przypasował.

 

Panowie, polecicie coś na jesienno-zimowy okres? Może Bentley EDT? Encre Noire?

 

 

Chopin (podobny do Zino)niestety podobno już wycofany z produkcji.Zrobiłem jeszcze zapas edt na allegro ale już nie ma:-(Co do Brutala to całkiem dobrze sobie radzi choć sam bardzo nie lubię.Teraz czekam na dostawę Rasasi Egra.Bardzo chwalona woda za małe pieniądze.Może ktoś zna?

 

Niedawno Remy proponował Rasasi Rania jako prezent dla kobiety - perfumy, które zbierają same pozytywne opinie w Internecie. Zapach dla mężczyzn - Egra - jest również bardzo chwalony i polecany. Może warto kliknąć flakon na próbę? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiertelny czarny Adidas, do tej pory tata go używa :D Też go zresztą używałem :) Klasyka w dosłownym tego słowa znaczeniu :)

Będąc w Rossmannie musiałem sobie przypomnieć ten zapach. Żaden zapach nie wywołuje u mnie tyle pozytywnych skojarzeń, wspomnienie lat 90tych (chociaż sam go nie używałem). Musiałem go kupić. Opinie o dresach nie warto nawet komentować. Nigdy nie obracałem się w takim środowisku by przytaczać tak banalne sądy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numer jeden tegorocznych nowości. Piękny zapach...

 

dior-homme-cologne-bottle.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek ma być Egra.Podzielę się wrażeniami.

Edytowane przez k601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior Cologne ciekawy, ale jak dla mnie to tylko na lato, bardzo świeży zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numer jeden tegorocznych nowości. Piękny zapach...

 

dior-homme-cologne-bottle.jpg

 

To będzie mój kolejny zapach :) Wybierałem między nim, a Intense i na zimę cięższy zapach wygrał.


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod ogromnym wrażeniem, musze go mieć :

 

post-27475-0-99552700-1387356247_thumb.jpg

 

Fenomenalny zapach!


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyklotymik, ogólnie mówiąc to bardzo podoba mi się Tobacco Vanille i wszelkie zapachy z nią pokrewne, podoba mi się platinum egoiste, Armani Prive Cuir Amethyste i jeszcze inny zapach z serii Prive ale nie pamietam nazwy :D. Cały czas teraz leci TV właśnie :D

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

TV jest jedyny w swoim rodzaju. Mam własną pięćdziesiątke oraz 250 ml, na wypadek gdyby wycofali :) Mysle że powinien podejść Ci Lutens Cherugi. Tego Armaniego akurat nie znam.

 

Michał, bo to genialny zapach jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszystko pięknie z TF TV ale gdzie można te perfumy nabyć??????? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również bym się chętnie dowiedział gdzie można je zamówić online. Jedyne co udało mi się zdobyć, to próbkę.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polsce dostępne są w trzech Douglasach. Ceny to :

 

50 ml - 705 zł

250 ml -1680 zł

 

Setki u nas w oficjalnej dystrybucji są niedostępne.

 

Online Michal, to nie mam pojęcia. Może w Douglasie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV oczywiście też jest unisexem, choć imo z przechylem na męską stronę. Absolutnie nie namawiam, do zakupu Cherugi w ciemno, nie uważam go też za damski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę na 50ml TV ale chyba kupię 1/4 litra :>. Gdzie w ogóle kupowaliście swoje zapachy? Ja w Arkadii w Douglasie.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polsce dostępne są w trzech Douglasach. Ceny to :

50 ml - 705 zł

250 ml -1680 zł

Setki u nas w oficjalnej dystrybucji są niedostępne.

Online Michal, to nie mam pojęcia. Może w Douglasie ?

Z czego absurdalna część to marża Duoglasa.

Budżetowe Ducati widziałem tam za 199 zł, a po drugiej stronie galeryjnej alejki 69 zł ze taką samą wodę w rossmanie, czy innym superpharmie. Korzystam z Douglasa lub Sephory wyłącznie jeśli bardzo chcę coś co tylko oni mają. Ale takich zapachów już prawie nie ma. Rozumiem dopłacenie w sklepie stacjonarnym, z obsługą, możliwością wypróbowania 10, może 15 %. Jednak ceny w tych wymienionych sklepach w mojej ocenie nieraz ocierają się o "złodziejskie", w związkunz tym nie pojmuję zakupów tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.