Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

cyklotymik, dnia 23 Gru 2013 - 07:34, napisał:

Pryskałes na pewno Tobacco Oud.

 

Witam,

z zapachów z żywicą oud, polecam OUD DE ROBERT PIGUET. Już o tym wspominałem, ale ponownie pojawił się w Douglas'ie (Złote Tarasy). IMO genialny zapach o nadzwyczajnej trwałości.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś spryskałem nadgarstek creed aventus.Zapach ciekawy,nawet bardzo,ale najgorsze jest to że po 5godzinach już go nie czuję :unsure:

 

Creed aventus dość szybko zanika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cyklotymik, dnia 23 Gru 2013 - 19:54, napisał:

Jak.dla mnie jednym z najlepszych zapachów z Oud jest M7.

 

Ale chyba masz na myśli "starą" wersję ? bo dla mnie nowa jest niestety nie do przyjęcia. BTW, od lat kocham Kourosa :).

Pzdr.

 

P.S. Jeśli nie znasz, to koniecznie zapoznaj się z tym nowym zapachem OUD Robert De Piguet :)


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak stara jest lepsza, ale nowa też jest bardzo dobra, nigdy nie napisalbym, że jest nie do przyjęcia, ale to rzecz gustu. Pigo nowego nie znam, czas to nadrobić.

 

Kouros ? Mocna rzecz, ale nie dla każdego. Niektórzy porównują go nawet, do zapachu szaletow miejskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu portfelowi przestają się podobać coraz to nowe fanaberie zapachowe ;). Muszę pochwąchać tego Kiliana oraz Amouage o których pisałeś @cyklotymik :).

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powachaj koniecznie i niech Cię nie zrazi w Amouage mocne uderzenie oregano na początku, sprawia to mocne odczucie kulinarne, ale to jest kwestia odbycia z zapachem, generalnie jest piękny. Jak juz będziesz w Q powachaj Montale Full Incense, to takie słodkie kościelne kadzidło, też rewelacja, o ile lubisz zapachy kadzidlane, jak Ci podpasi to coś z kadzidel polece Ci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cyklotymik, dnia 23 Gru 2013 - 20:44, napisał:

 

Kouros ? Mocna rzecz, ale nie dla każdego. Niektórzy porównują go nawet, do zapachu szaletow miejskich.

 

Wow :)

Hmm, "zapach", który ja kojarzę z tych miejsc jest zgoła odmienny :).

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cyklotymik, dnia 24 Gru 2013 - 11:53, napisał:

 

Jest też kwestia wersji którą masz

 

Oczywiście tylko "czysty" KOUROS:

 

http://www.yslbeauty.co.uk/img/packshot/products/KourosEauDeToiletteSpray_l.jpg

 

Dla mnie, istnieje tylko ten :). Mam jeszcze w starej butelce z blaszką na górze.

Pzdr.

 

P.S. Nie udaje mi się wkleić obrazka (?) kiedyś się udawało ...

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc jaką masz wersję mialem oczywiście na myśli czy sprzed czy po. Osobiście nie jestem wielkim fanem Kourosa, ale doceniam kompozycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu portfelowi przestają się podobać coraz to nowe fanaberie zapachowe ;). Muszę pochwąchać tego Kiliana oraz Amouage o których pisałeś @cyklotymik :).

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

 

Zapachy np. Amouage mają taką projekcję i są tak bogate, że nos (połączony z mózgiem) szybko się zawiesi przy testach w perfumerii.

W Quality możesz kupić próbki, tych kompozycji, które ci się najbardziej spodobały.

Na początku najlepiej pytać o sprawdzone kompozycje.

Przy niektórych można uciec:

Np. Serge Lutens - Musc Koublai Khan

 

Bardzo lubię np. Olivier Durbano- Rock Crystal - chłód i kadzidło.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Quality kupiłem tylko Menard Authent :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanabyłem Joop Homme. Jest jak dawniej. Zapach trafia jak niespodziewane uderzenie kuli burzącej. Można go użyć zamiast młota. Potęga, poza uznanymi kanonami typowo męskich zapachów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj sprezentował mi 212 Carolina Herrera. Zapach swiezy energetyczny czyli takie jakie lubie bez wzgledu na porę roku :-)

 

Tapnięte z SGS3


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w mojej "kolekcji" pojawiły się 2 zapachy od Pierre Cardin, niebieski (coś na V) i zielony (cedrowe). Bardzo dobre i w bardzo dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu uwielbiam "Playboy"

Szczególnie wpadł mi do gustu VIP, Posiada Miłą słodką wyraźną nutę :)

Na ten rok to uzupełniłem się we wszystkie oprócz "Miami" co pachnie mi ogórkami ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Koledzy poszukuję zapachu w stylu D&G The One/Dior Homme w cenie do 100zł. Polecicie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie dzisiaj w ciemno Gucci Homme II

 

post-27475-0-54235500-1388087664.jpg

 

Z tego co się naczytałem, to jest to bardzo udany zapach. Zobaczymy.

 

ps. moja luba stwierdziła właśnie, że moim najgorszym zapachem jest Dior Homme Intense (twierdzi, że wogóle do mnie ten zapach nie pasuje), a najfajniejszym i zarazem jej ulubionym Yves Saint Laurent L'Homme Intense :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie...zmiany..

8ezk.jpg

Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim najbardziej nietrafionym zapachem jest Dior Homme COLOGNE.

Pomijam, że to letni zapach, ale jakiś nietrwały mocno cytrynowy, no nie podszedł. Zakupiony w ciemno.

 

Yves Saint Laurent L'Homme Intense, zdecydowanie bardziej męski i uniwersalny, właśnie na dniach wycisnąłem ostatnią kropelkę tego specyfiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o YSL M7 ? Też mam na niego chrapkę ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.