Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Jest flaszka na allegro, ale gość ma jedną ocenę.

Cyklotymik, masz coś wspólnego z branżą poza używaniem perfum?

To tylko hobby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cartier i Bvlgari ma jakiś zapach godny przetestowania ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blvgari black - bardzo ciekawy zapach. Uzywalem i chce do niego wrocic.


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cartier ma jakiś zapach godny przetestowania ?

 

cartier declaration i declaration essense.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cartier declaration całkiem fajny zapach ale krótkotrwały,essense nie znam jeszcze

Polecam dior eau sauvage extreme,typowe męskie pachnidło bez dwóch zdań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Cartiery są w swoich kategoriach ciekawymi zapachami:

 

Declaration ma w sobie charakterystyczny "gen Elleny" (Jean Claude Ellena - twórca perfum) także jeśli znasz i lubisz np Terre de Hermes czy serię "ogródków" Hermesa będzie Ci się podobać. W otwarciu spora doza kminu rzymskiego kminu przypominająca niektórym woń potu

Declaration Essence jest podobny ale pozbawiny niemal nuty kminowej o której powyżej, całość jest bardziej oleista i zwarta, mniej przestrzenna od oryginału.

Declaration d'un Soir to jeden z ich nowszych zapachów - nowoczesny wieczorowy zapach z dominującą nutą róży

Cartier Pasha to wybór raczej dla starszego Pana - klimaty fougere (czyli paprociowe) z solidną dawką kolendry

Seria Eau de... to niczym się nie wyrózniające świeżaczki

Must to ciekawy słodziak, czekoladowo anyżkowy w odbiorze

Roadster to miętowy, bardzo oryginalny świeżak - trzeba naprawdę lubić miętę, bo kazdy faza rozwoju to mięta przybrana w inne składniki - od wodnej, odświeżającej, po waniliową, słodkawą.

Santos to z kolei typowo samczy zapach, dziecko swoich czasów (lata 80.), typowy zapach typu powerhouse

 

Mi podchodzą wszystkie Deklaracje z pozostałymi mam kłopot - Pasha dodaje mi co najmniej 20 lat, Santos bardzo brzydko się zestarzał w porównaniu do innych powerhouse'ów, Eau są mało oryginalne, Must zbyt słodkie, Roadster z uwagi na to, że nie przepadam za miętą odpadł w przebiegach, ale wszystkie to swoich kategoriach dość oryginalne kompozycje.

 

 

Co do Bvlgari to od lat używam (jeden z moich "signature scent") Bvlgari Pour Homme - dość świeży i elegancki zapach z genialną nutą herbacianą, flankery tej wersji również bardzo przyzwoite.

Aqua to bardzo oryginalny świeżak, trudno porównać do czegokolwiek znanego dzięki słonej, wodorostowej nucie.

Bvlgari Man to przyzwoite nowoczesne drzewno-wetiwerowe perfumy.

Najgorzej z zapachów tej marki wspominam Blv - imbirowe mydliny

Edytowane przez domurst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bvlgari Aqua super na lato. Jeden z kilku moich ulubionych.

Niszowych na lato za dużo nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilian BTB będzie chyba u mnie, bardzo mi się spodobał :). Wąchałem CC C for Man - CUDO. Brak mi słów. Jest na 1 miejscu razem z TF TV. Gdyby tylko nie cena, która skutecznie odstrasza ;).

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzam sobie na dniach proponowane przez Was Cartiery i Bvlgari - dzięki.

 

Domurst, niestety nie polubiliśmy się z Terre D'Hermes, kupiłem je w ciemno po namowach kolegów z tego wątku i nie zostały u mnie zbyt długo. Podobnie miałem z Loewe 7. Wczoraj znalazłem w galerii YSL M7 i również nie przypadły mi do gustu. Wąchałem też Thierry Mugler A*Man, i też ostatecznie mi nie podpasował, choć niewątpliwie jest to ciekawy zapach, zwłaszcza po jakimś czasie. Spróbowałem też Gucciego PH II i szczerze mówiąc też mam mieszane uczucia, niemniej jednak nie jest tak źle jak z powyższymi, nie wiem jeszcze czy u mnie zostanie (wciąż czekam na przesyłkę).

 

Panowie, szukam czegoś podobnego do YSL L'Homme Intense, który obok TF TV stał się na dzień dzisiejszy moim ulubionym zapachem.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, może spróbuj z niszą? Polecam Ci zapach o którym pisałem wyżej - Clive Christian C for Man. Cudo :). Jeżeli oczywiście cena Cię nie odstraszy, tak jak mnie ;)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje powolutku wszystkiego, no, może prawie wszystkiego ;) Cenę sprawdziłem sobie już wcześniej i wszystko zależy od tego jak on pachnie, chętnie go gdzieś powącham, tylko gdzie?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patom, jeśli podoba Ci się C, to koniecznie powachaj Tuscan Leather z prywatnej kolekcji Forda. Bardzo podobne zapachy. Mnie niestety te klimaty do gustu nie przypadły.

Edytowane przez cyklotymik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuscana właśnie zamierzam kupić ale to za jakiś czas bo juz portfel się sam zamyka ;)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał w Polsce to Quality :). W Anglii pewnie w Harrodsie dostaniesz :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już je namierzyłem, wkrótce wypróbuje :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstraszyć, to nie odstraszyła, raczej przeraziła :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dostałem Iceberg Twice. Zapach w sumie ciekawy,jednak wydaję mi się,że mało trwały, chociaż mogę się mylić,nos mam "średniej jakości" :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuscana właśnie zamierzam kupić

 

 

Przeczytałem kilka recenzji perfum, które proponujecie i wychodzi na to, ze psikaja się nimi głównie kobiety - to jakiś nowy trend? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem, to dużo kobiet lubi męskie zapachy, te bardziej dekikatne oczywiście, bywa tak niejednokrotnie, że się nawet nimi pryskają, natomiast nie wyobrażam sobie odwrotnej sytuacji, żeby facet się psikał damskimi zapachami :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ciekawa jaka była by reakcja gdybym się wypsikał np. Coco Mademoiselle - muszę kiedyś spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma pryska się Chanel Platinum Egoiste i Bleu :). A zapachy Toma Forda z prywatnej kolekcji to unisexy.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo to własnie miałem na myśli - spotykasz się na przyjęciu z piękną kobietą i obaj tak samo pachniecie Tomem Fordem uniseksem - to już lepiej się Brutalem wypryskać :ph34r: . Taką mam koncepcję :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym by siedząca obok mnie, piękna blondynka nie była w takim momencie, w którym Tom Ford TV, którego użyła osiągnął, występującą podobno w nim, nutę czyszczonej fajki... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.