Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Chanel Platinum Egoiste - uwielbiam go ale tak sie przyzwyczaiłem, że ile nie wyleję to prawie nic nie czuję[/font][/color][/background]

Mam podobnie :D Niemniej jednak nie wyobrażam sobie go nie mieć. Klasyka pełną gębą, no i wyjątkowo dobrze działa na kobiety ;) Zastanawiałem się przez chwile czy nie umieścić zamiast Platynowego Egoisty Bentleya Intense (świetny zapach), ale nie, Egoista ma być obowiązkowo, mimo, że faktycznie troszeczke się już znudził.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.TF TV

2.Amouge Interlude

3.Kilian Back To Black

 :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CK Obsession od początku jej istnienia.Inne to zależy i raczej z niższej półki.Zapomniałem o Aspenie ten też ze mną od bardzo dawna.Platynowego zas nie za bardzo lubię.

Edytowane przez k601

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Chamel Egoiste Platinum

2. Joop pour homme

3. D&G pour homme

4. Amuage interlude

5. Zara man ??!??!!!!'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na półce:

Sander, YSL Opium, Joop! Jump

 

BTW, jestem ciekaw czy ktoś pamięta i używał JOOP! "What about Adam". Miałem go w latach 90tych. Obecnie nie osiągalny u nas. Niestety nic podobnego nie udało mi się już potem znaleźć. Szkoda, bo zapach naprawdę mega.

Edytowane przez pxm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi, byłem niedawno w E.Leclerc mają tam coś co nazywa się Christopher Dark - Joe. Ma kolor, zapach i moc Joop Homme - jak oryginał, prawdziwy kiler :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Będę miał pytanie jeszcze o źródło zakupu. Kilka osób w wątku pisało o dolce.pl jako sprawdzonym i polecanym sklepie, na innych forach pojawiają się również pozytywne opinie na jego temat. Czy robił ktoś z was zakupy w tej perfumerii jakoś niedawno i mógłby potwierdzić że nadal trzymają poziom. Jedyne co mnie martwi to że cena jest tam bardzo niska jak na tę która występuje w stacjonarnych sklepach, 190zł w dolce.pl vs 280zł w Douglasie vs 350zł(!!!) w Sephora. Taka kolosalna różnica to coś normalnego i nie ma się co bać?

 

Ceny w Sephorze i Douglasie?

Policz ile wynosi czynsz w centrum handlowym; w porównaniu do jakiegoś magazynu sklepu internetowego.

Do tego różnica w ilości pracowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

@nicon - ja za zapach, który kupiłem ostatnio zapłaciłem w sklepie w promocji 119zł. W perfumerii (nie pamiętam czy Douglas, czy Sephora) kosztuje 319zł. Z kolei w perfumerii internetowej, gdzie zazwyczaj robię zakupy stoi za 70zł plus 20zł kurier :) Zamiast płacić 319zł za jedną butelkę, kupiłem dwa flakony w SuperPharm, łącznie za 240zł :)

Oczywiście, gdybym darzył perfumy taką sympatią jak zegarki pewnie chodziłbym właśnie do tych drogich perfumerii, bo nie widzę w tym nic złego. No, ale jestem laikiem w tej materii i generalnie mam zasadę, że 150zł za 100ml to absolutny maks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę państwa, używa ktoś Amouage Dia Man? Mnie on lekko zraził, ale mój znajomy twierdzi, że wraz z którymś podejściem można się zakochać w tym zapachu :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miała być trojka faworytów, ale cóż, jest czwórka:

1. Nasomatto, Black Afgano - na specjalne okazje :-)

2. Amouage, Memoir Man - na codzień

3. Thierry Mugler, A*Men - na zimę

4. Prada, Luna Rossa - na lato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nicon

1. Są zapachy które "wychodzą" i można dostać je za małe pieniądze.

2.Kupuj perfumy mniej popularne. Ryzyko trafienia na podrabiane znacznie maleje. Zresztą co to za przyjemność pachnieć tak większość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę państwa, używa ktoś Amouage Dia Man? Mnie on lekko zraził, ale mój znajomy twierdzi, że wraz z którymś podejściem można się zakochać w tym zapachu :).

 

Miałem podobne odczucie jak ty. Zapach tylko dla szejka i to grubo po 60-tce. Droższy i mocniejszy odpowiednik Cartier Pasha

Edytowane przez domurst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zapach mi się spodoba :). Kupię próbkę i zobaczymy :). Jest ktoś z was zarejestrowany na perfuforum.pl?

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nasomatto, Black Afgano

 

 

Strasznie chodzi ten perfum za mną, sporo się o nim naczytałem i mam wrażenie, że mi podejdzie. Nie mogę się doczekać testingu :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał właśnie miałem napisać o tym zapachu :D. Też za mną chodzi, czekam tylko na wycieczkę do Quality ;)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między innymi mam też jeszcze wielką ochote na Lalique Encre Noire, wąchałeś? Ma wyjątkowo dobre recenzje.

 

ten perfum, ta perfuma - aż zęby bolą...

Dzięki za zwrócenie uwagi, zapamiętam. Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi, byłem niedawno w E.Leclerc mają tam coś co nazywa się Christopher Dark - Joe. Ma kolor, zapach i moc Joop Homme - jak oryginał, prawdziwy kiler :)

Dzięki ;)

Wolę w wydaniu Joop. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten perfum, ta perfuma - aż zęby bolą...

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?

TE PERFUMY. a nie perfum czy perfuma, tak jak te widły i te drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?

 

Nie ma "ten perfum", "ta perfuma" są tylko te perfumy - l. mnoga.

 

O widzę, że M@jor był trochę szybszy :)

Edytowane przez Robson01

Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.