Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak z tym zapachem Amouage Dia Man? :)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między innymi mam też jeszcze wielką ochote na Lalique Encre Noire, wąchałeś? Ma wyjątkowo dobre recenzje.

 

Witam. Ja testowalem też droższe pachnidła, w końcu mówię muszę zobaczyć i powiem że, za te pieniążki to super- typowo męskie! Zależy jakie klimaty lubisz. Niektórzy porównują to pachnidło do GUERLAIN VETIVER. Też tak twierdzę że podobne, ja lubię vetiver, wiec mnie zaskoczyły pozytywnie. Należą do mojej listy top 10.

Edytowane przez Jar20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie butlę Quorum - cena 37 złociszy czyli śmiech na sali a zapach...klasyk w każdym calu, im dłużej jest ze mną tym bardziej do mnie przemawia, za to małżonka zapytała czy wypsikałem się  Przemysławką :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między innymi mam też jeszcze wielką ochote na Lalique Encre Noire, wąchałeś? Ma wyjątkowo dobre recenzje.

 

Dzięki za zwrócenie uwagi, zapamiętam.

Lalique Encre Noir mają lekką woń dymu z czasem znika- jak komuś pasuje ta nuta to na podobnej bazie ale zapach wg mnie dużo ciekawszy Hermes Terre D'Hermes. Z Lalique polecam Hommage- ciekawy i niepospolity zapach.

Edytowane przez MHAEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak troszkę w temacie Encre Noire, no może do potęgi piatej. Ostatnio mam przyjemność pławić się w dymnych braciach z piekła rodem:

 

3adu.jpg

 

must try dla kogoś kto lubi cięższe, kadzidlano-oudowo-skórzane klimaty, nie da się tego pomylić z niczym innym, :)


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olivier Durbano to świetne zapachy :). Gratki :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Tourmaline, Heliotrope oraz Rock Crystal to moje absolute must have.

Durbano jest genialny.

 


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko czekam aż uderzę do Quality, muszę koniecznie przetestować kilka zapachów, min Montale :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż się musiałem wyHeliotropować... :) to wszystko Wasza wina. :P


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie "kliknąłem" Knize10 GE, teraz tylko muszę uzbroić się w cierpliwość :angry:


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko...

Poszukuje zapachu bardzo podobnego do Kenzo PH. Chodzi mi o ,,stary" zapach Kenzo z lat 90-tych, w zielonym flakonie ( z liściem).

Kilka lat temu ten zapach poddany został ,,ulepszeniu". Niestety to nie jest to, co było... :(

Co radzicie? A może jest identyczny zapach lub bardzo podobny o którym nie wiem , a Wy-degustatorzy jesteście bardziej ,,oblatani" w tym temacie?.. :)


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem buteleczkę tak tu chwalonego Platynowego Egoisty. Szczerze mówiąc, to nie wiem, czym się Koledzy zachwycali, bo do mnie jakoś ten zapach nie przemawia. Początek ma fatalny a potem trochę się poprawia, ale jakiś taki płaski mi się wydaje. Ale prezent jest prezent - może z czasem się przekonam?

Miałem kiedyś "zwykłego" Egoistę i chyba bardziej mi się podobał


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko...

Poszukuje zapachu bardzo podobnego do Kenzo PH. Chodzi mi o ,,stary" zapach Kenzo z lat 90-tych, w zielonym flakonie ( z liściem).

Kilka lat temu ten zapach poddany został ,,ulepszeniu". Niestety to nie jest to, co było... :(

Co radzicie? A może jest identyczny zapach lub bardzo podobny o którym nie wiem , a Wy-degustatorzy jesteście bardziej ,,oblatani" w tym temacie?.. :)

 

Zapach bardzo podobny do Kenzo?

Ciężko. Coś w szerokim klimacie:

Gucci ph 2, CH 212, L'Eau Bleue d'Issey, Bvgari Aqva

 

 

^^^^ Christopher Columbus

 

Miałem kiedyś, jak mnie mocno weźmie na wspomnienia to kupię...

Coś może ich łączy.

 

Właśnie dostałem buteleczkę tak tu chwalonego Platynowego Egoisty. Szczerze mówiąc, to nie wiem, czym się Koledzy zachwycali, bo do mnie jakoś ten zapach nie przemawia. Początek ma fatalny a potem trochę się poprawia, ale jakiś taki płaski mi się wydaje. Ale prezent jest prezent - może z czasem się przekonam?

Miałem kiedyś "zwykłego" Egoistę i chyba bardziej mi się podobał

 

Jak ktoś przyzwyczajony do słodkości to taki "kwiatowy" nie bardzo podchodzi.

W takim razie inaczej- tobie nie musi się podobać, ważne że podoba się kobietom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie inaczej- tobie nie musi się podobać, ważne że podoba się kobietom.

 

Słusznie :)

Chyba się podoba, bo przecież nie od faceta dostałem :P


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki..

Sprawdze typy przez Was podane. Najwyzej zaryzykuje i kupie ,, aktualne" Pour Homme..


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko...

Poszukuje zapachu bardzo podobnego do Kenzo PH. Chodzi mi o ,,stary" zapach Kenzo z lat 90-tych, w zielonym flakonie ( z liściem).

Kilka lat temu ten zapach poddany został ,,ulepszeniu". Niestety to nie jest to, co było... :(

Co radzicie? A może jest identyczny zapach lub bardzo podobny o którym nie wiem , a Wy-degustatorzy jesteście bardziej ,,oblatani" w tym temacie?.. :)

 

 

 

 

Jedynym słusznym wyborem będzie wyżej wspomniany Christopher Columbus, bardzo zbliżone zapachy.

Edytowane przez cyklotymik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem buteleczkę tak tu chwalonego Platynowego Egoisty. Szczerze mówiąc, to nie wiem, czym się Koledzy zachwycali, bo do mnie jakoś ten zapach nie przemawia. Początek ma fatalny a potem trochę się poprawia, ale jakiś taki płaski mi się wydaje. Ale prezent jest prezent - może z czasem się przekonam?

Miałem kiedyś "zwykłego" Egoistę i chyba bardziej mi się podobał

 

Jak Ci się nie podoba to odezwij się na priv z ceną - może odkupie ;)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklotymik a jak Tobie podoba się DIA Man? :) 


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chronofil - zdziwiony, że sie nie podoba? Połowa zapachów, którymi zachwycają sie pozostali dla mnie są porażką, ale to chyba normalne...

 

Dostałem Kenzo PH - nie dogadamy się :)

Edytowane przez PICAD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklotymik a jak Tobie podoba się DIA Man? :)

 

Ten Amłaż, akurat nie podoba mi się :(

 

Moje ulubione to;

 

Interlude

Jubilat XXV

Opus IV

Opus II

Opus V

Epic

 

Generalnie nie  przepadam za kompozycjami, które zalatują różą, z małymi wyjatkami.

 

Powąchaj jak będziesz w Q, Black Afgano, tylko od razu nie odstawiaj, daj mu nawet kilka szans, zapach jest naprawde bardzo dobry. Przeniuchaj Montalki, wśród prawdziwych smierdzieli jest kilka perełek. Koniecznie Purdistance M też sprawdź.

 

Aha i jakbys miał okazję zapaoznaj się Ramonem Molvizarem, a konkretnie Black Cube, też bardzo udany zapach, tylko cena przegięta, wg mnie o jakieś 50%, bo koszt tej wody to 1200 zł/50 ml. W Q nie występuje.

Edytowane przez cyklotymik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się nie podoba to odezwij się na priv z ceną - może odkupie ;)

 

Taaa... Ty odkupisz, a ja będę sam sypiał... ;)

 

chronofil - zdziwiony, że sie nie podoba? Połowa zapachów, którymi zachwycają sie pozostali dla mnie są porażką, ale to chyba normalne...

 

 

Jasne, tylko jakoś tak same dobre opinie o tym zapachu słyszałem. Ale cóż - ani pierwsze rozczarowanie, ani ostatnie... Zresztą, może się przyzwyczaję, bo dziasiaj już jakimś łaskawszym nosem na nie patrzę :) :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co dziwić, że nie podoba Ci sie Platynowy. Aktualna wersja, to popłuczyny tego co było kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.