Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

A do mnie jedzie Clive Christian "C", zobaczymy czy faktycznie "rzuci" mnie na kolana.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przyjechała ostatnio próbka, fajny zapach, nawet bardzo, ale nie na tyle żebym zwariował i kupił "dużą" butle.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dużo szumu o nic. Taki landrynek otoczony czymś niby świeżym, a tak naprawdę sztucznym. Ma się podobać jak największej liczbie klientów, czyli takim gustom schlebiać. Jest mnóstwo zapachów, które go wciągają na śniadanie i wcale nie są droższe. Ale jak zwykle rzecz gustu

+1

 

BRABUS, jak tam Amlaze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie przetestowałem opusa VII i nie dla mnie zapachy tego typu. Obawiam się, że reszta po za jakimś wyjątkiem będzie podobna niestety. Z "charakterystycznych" perfum póki co najlepiej podobał mi się lalique a tak wolę coś bardziej świeżego. Ale testujemy dalej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie najlepszy opus to IV. Pózniej VI i na końcu II.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiłem 2 klasyki, jutro powinny być ;)

 

nd.71.jpg

iesel_Fuel_For_Life_Denim_Collection_Art

Edytowane przez AD_ex

Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdzie zamawiacie perfumy? Macie jakąś sprawdzoną perfumerię internetową? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Jungle to już klasyk ;) ?

 

Michał.

e-perfumy.pl

dolce.pl

iperfumy.pl 

 

Wszystkie w moim przypadku bez zastrzeżeń - choć największa sympatią darzę e-glamour, bo w zasadzie działaja 1000m od mojego domu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem po pierwszych testach CCC, z pewnością czuć, że to nisza, a składniki to najwyższa półka.

Projekcja i trwałość na bardzo dobrym poziomie, ale czy to jest zapach wart tyle kasy? Póki co mam mieszane odczucia. Z pewnością inaczej będzie się on układał w chłodniejsze dni i wówczas być może odbędzie się ten "rzut na kolana" :)


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adi, dnia 08 Kwie 2014 - 14:18, napisał:Adi, dnia 08 Kwie 2014 - 14:18, napisał:

Czy Jungle to już klasyk ;) ?

 

 

Jeśli chodzi o jeden z IMO najbardziej męczących zapachów, to tak :)  ... edycja: oczywiście miałem na myśli damską wersję :)

Pzdr\

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Jungle to już klasyk ;) ?

 

Michał.

e-perfumy.pl

dolce.pl

iperfumy.pl 

 

Wszystkie w moim przypadku bez zastrzeżeń - choć największa sympatią darzę e-glamour, bo w zasadzie działaja 1000m od mojego domu,

Klasyk w tym znaczeniu, że już długo jest w sprzedaży - może źle sie wyraziłem ;)

 

Ja zamaiwam z perfumesco


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio "męczę" Aventins Creeda  na zmianę z Aqua Vitae Kurkdjiana.

Edytowane przez zzooss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory używałem Channel Allure Home Sport jednak chciałbym zmienić na coś w podobny "deseń".

Co możecie zaproponować?

Edytowane przez black_omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zzooss

Co powiesz o Aqua Vitae w porównaniu do Aventusa?

 

 

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie niedawno Roman Molvizar Black Cube EDP ale jakoś zapach za bardzo nie podchodzi mojej dziewczynie, chodź mi sie nawet podobają. 

Jakie perfumy byście polecili o lekko słodkawym świeżym ale męskim zapachu, tak w granicach do 3-3,5 tyś zł?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeży? Litr Aqua Di Gio w setkach.............. Ale w Douglasie bo w innych sklepach może wyjść mniej niż 3,5 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeży? Litr Aqua Di Gio...

Leże :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już ciężko dostępny zapach, raczej tylko w internetowych perfumeriach bo wycofany ze sprzedaży lata temu, ale jak będziecie Panowie mieli możlwiość to polecam Paloma Picasso Minotaure. 75ml kosztuje między 180-220 pln. Zapach nieprzeciętny i długo utrzymujący się. Ze świeżych na lato- ostatnio w sieciówce zwróciło moją uwagę to Kenzo L'eau par 2 i YSL Homme Frozen uważam, że też jest udany chociaż najbardziej z tej serii pasują mi klasyki i L'nuit. Uniwersalny zapach na lato/wiosnę/jesień i zimę polecam Abercrombie Fierce. Jak mi coś wpadnie do głowy to jeszcze dopiszę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeży? Litr Aqua Di Gio w setkach.............. Ale w Douglasie bo w innych sklepach może wyjść mniej niż 3,5 tyś.

Śmiejecie sie ze mnie. A ja jestem dopiero nowobogackim cebulakiem na dorobku:) Dopiero wchodze na salony ale niedługo sie wyrobie:D:D:D 

Np. nakupowałem Rolexów a teraz już wiem że to nie dla mnie i że jest to źle postrzegane. Dlatego teraz sie przymierzam do kupna jakiegoś Audemars Piguet lub Veheron Constantin:) Na perfumach sie niestety jeszcze nie znam zbytnio. Jednak mam wrażenie że biznesmeni wśród których sie obracam znają sie dość dobrze i zwracają na to uwagę. Wiec nie chce śmierdzieć jakimś tanim hugo bossem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Jabol jest spoko gość :D Nie ślędzę ale user Patom  chyba dobrze ogarnia temat, na pewno podpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem ledwo żywy ale odpowiadam na wezwanie hahaha.

Wkraczasz na salony mówisz? hmm

Ja Ci polecę troszkę :)

Amouage (szczególnie Opus II, IV, Interlude, Jubilation XXV, Epic, Memoir, Lyric) http://www.perfumeriaquality.pl/amouage?short

Clive Christian C For Man www.perfumeriaquality.pl/produkt/?product=clive-christian-c-for-men-perfume-50ml

Clive Christian NO.1 For Man http://www.perfumeriaquality.pl/produkt/?product=clive-christian-no1-for-men-perfume-50ml-1

Zapachy od Creeda  http://www.perfumeriaquality.pl/creed1?short

Zapachy od Killiana (www.perfumeriaquality.pl/kilian1?short) (szczególnie Back To Black oraz Straight To Heaven)

Bond NO.9 Wallstreet (mam 50ml flakon, bomba :)) http://www.perfumeriaquality.pl/produkt/?product=bond-no-9-wall-street-edp-100ml

Zapachy Bond NO.9 http://www.perfumeriaquality.pl/bond-no-9-?short

Nasomatto Black Afgano http://www.perfumeriaquality.pl/produkt/?product=nasomatto-black-afgano-perfumy-30ml-1

Oliver Durbano Black Tourmaline http://www.perfumeriaquality.pl/produkt/?product=olivier-durbano-black-tourmaline-edp-100ml

I do tego jeszcze Montale http://www.perfumeriaquality.pl/montale1?short

polecam Ci pojechać do którejś z perfumerii Quality (jeżeli jesteś z Warszawy albo okolicy to polecam tą w Kliffie - moje ulubione miejsce jeżeli chodzi o zakupy kosmetyków)

Najlepiej zaopatrzyć się w masę próbek, testy powinny być baaardzo długie haha

Mam nadzieję, że jakoś pomogłem :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubisz słodkie zapachy? Kilian Back to Black będzie idealny. Ja go uwielbiam :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.