Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wącham zapachy w perfumerii to różne zapachy mi sie podobają ale później okazuje sie że jak się nimi psikam to nie każdy fajnie pachnie na skórze. I moim zdaniem własnie te z lekką nutą słodyczy pachną najlepiej na mnie, wiec dlatego takie lubie. Bo np z takich tańszych to pomarańczowy hugo boss chyba in the motion był jak dla mnie za słodki i miał zapach prawie że damski. Ale np miałem kiedyś dawno temu czarnego adidasa nie pamietam jak sie on nazywał taki słodki zapach ,który mi sie podobał. Lecz go nie używałem bo był bardzo pospolity  i każdy odrazu wiedział że to tani adidas. WIec szukam teraz czegoś z lekką nutą takiej słodyczy w zapachu ale również coś co jest bardzo męskie.

 

Te perfumy co podałeś Patom czyli Back to Back to z tego co widze na necie sa to perfumy unisex dla meżczyzn i kobiet. A ja takich rzeczy nie uznaje. Dla mnie coś jest albo męskie albo damskie. Niestety w dzisiejszych czasach ta granica sie zaciera i są rzeczy unisex. 

Patom powiedz jakie perfumy byś polecił o jakimś niszowym słodkawym ale męskim zdecydowanie zapachu i takim żeby ta słodkość nie była mdła.

Edytowane przez jabol135

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jabol, nawet zabawne te Toje prowokacje :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał zegarkowych perfum dla swojej lepszej połówki:

 

m-micallef-watch-100-ml.jpg

Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Ja polecam dobre, niedrogie - a trwałe! zapachy Versace. Świetny zapach na dzień: Blue Jeans (dostępny np. w popularnej drogerii Rossman) - słodkawy lub troszkę cięższy Pour Homme - np. na wieczór. Oba dostępne także w necie. Ten drugi do powąchania w perfumeriach z cyklu Douglas. Dużo tańszy w perfumeriach internetowych. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guerlain Vetiver mój ulubiony na wiosnę, lato, jesień. Jest przyjemnie gorzki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dla mnie to czuć mydłem PKP. Z guerlain lubię L'instant.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was testował najnowszego Opusa od Amouage?

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dla mnie to czuć mydłem PKP. Z guerlain lubię L'instant.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

 

To chyba zacznę jeździć PKP jak tam takie mydło dają jak Vetiver :D

Guerlain ma prawie same dobre zapachy - moim zdaniem oczywiście. Wielkie klasyki - Habit Rouge, Heritage, Derby, Vetiver...


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko woda brzozowa, ewentualnie Wars albo Brutal. Czasem z braku laku można polać się Być może...

Nie do wiary, że taki wątek na takim Forum ciągnie się już przez 101 stron.

 

Nie wygłupiajmy się, facet powinien pachnieć whiskey i tytoniem, czasami z domieszką potu. Każdy kto myśli inaczej nie jest przyjacielem Cezara! Co to się porobiło...

Edytowane przez dekonstruktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub śmierdzielem (pot)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dekonstruktor

Zapomniałeś dodać że jak nosić to tylko komplet jeansowy- katana i spodnie albo dres do tego zegarek z melodyjka i jakieś adidasy. Po co kupować koszule, garnitury, krawaty.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie świnia się nie myje i żyje...


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dekonstruktor

 

Pewnie wiesz,

że po brzozówce szybciej się dostaje oberlandzkiego fioleta na nosie. ;)

O dawnym Warsie, Brutalu czy "Być może?" sławetnej po tej stronie zieloznej kurtyny zapomnij, bo bryndza na rynku. :( a i na Różycu nie uświadczysz.

No chyba, że masz zbunkrowane jakieś zapasy jako pozostałość do dawnej wymiany w ościennych krainach bloku. :)

 

Bo po Schicht-cie pozostało tylko to:

 

Dawna fabryka Schichta za PRL-u Polena-Uroda.

Rozpiprzona dokładnie przez nowy dziki kapitalizm :angry:

a pozostałość to budynki (niemal tylko ich fasady) od ul. Szwedzkiej i Strzeleckiej.

Od środka ostał się jeno komin. :(

I nazwa sławetnego mydła "Jeleń", :D

która rządzi się swymi prawami,

stosowana przy różnych okazjach

np. "zmydlił jelenia" czyli oszwabił, oszukał,

puścił na drzewo lub olał ciepłym moczem. :lol:

post-63153-0-58160800-1397812332_thumb.jpg

post-63153-0-33675000-1397812364_thumb.jpg

post-63153-0-06249600-1397812408_thumb.jpg

Edytowane przez lec

<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dywanów nie trzepie. 

 

A na marginesie - skoro wodę brzozową można wg Dekonstruktora i Warsa tez można to czemu inne tak go irytują? Przeceiz to bez znaczenia ile kosztuje i jak pachnie - a jedynie to, że celem jest zapach. Brak konsekwencji. Ty lubisz Dekonstruktorze Warsa, a ktoś inny Creeda. Jak różnica, poza gustem i ceną? I jedno i drugie to "perfumowanie".

Wyluzuj.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając niektóre posty aż chce się wyjść i nie wracać czasem się zastanawiam czy te moje zaglądanie od czasu do czasu w ogóle ma sens.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, Bartek, taka tam prowokacja.

Lechu - Warsa i Brutala spokojnie można kupić. Przemysławkę i Być może  również ;)

 

1_m.jpg?1397563876


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arturze!

 

Ale te pierwsze nie pachną już duchem PRL-u :(  :)

a te Twe "DUCHY" śmierdzą podjobką. :angry:  :lol:

 

I jak widać,

sława ich,

pozostała w ruskim narodzie. :P  :D

Edytowane przez lec

<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zabawne jest to, że nierzadko widzi się ludzi w dresiku i jaskrawych adidaskach, błyszczącą bransoletą i zegarem na nadgarstku. Pewnie opryskuje się taki wodą, której nazwy nawet nie potrafi poprawnie wymówić (w sumie to i większość nazw oprysków wymienianych w tym temacie jest nie do wymówienia przez przeciętnego Forumowicza).

Ktoś tam wspomniał o świniach i niemyciu się. Ja nie o tym pisałem.

Krótko mówiąc, chodzi o to, że facet w typowo męskim zegarku i stroju (nie obcisłym na tyłku i bez szaliczka!), dziwnie mi wygląda przebierając w perfumkach jak najbardziej wybredna paniusia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przebieram właśnie w ten sposób perfumy. I? Robię komuś krzywdę mając takie a nie inne hobby? Panowie, wybieramy zegarki w taki sposób. Dla przeciętnego człowieka coś takiego też jest to dziwne.. Z

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patom, ósemka nie podeszła mi. Taka dziwna troszke jest. Słodko kwiatowa, w damskim kierunku. Nie moj typ, choć slodycz lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wygłupiajmy się, facet powinien pachnieć whiskey i tytoniem, czasami z domieszką potu.

Ty tak pachniesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zabawne jest to, że nierzadko widzi się ludzi w dresiku i jaskrawych adidaskach, błyszczącą bransoletą i zegarem na nadgarstku. Pewnie opryskuje się taki wodą, której nazwy nawet nie potrafi poprawnie wymówić (w sumie to i większość nazw oprysków wymienianych w tym temacie jest nie do wymówienia przez przeciętnego Forumowicza).

Ktoś tam wspomniał o świniach i niemyciu się. Ja nie o tym pisałem.

Krótko mówiąc, chodzi o to, że facet w typowo męskim zegarku i stroju (nie obcisłym na tyłku i bez szaliczka!), dziwnie mi wygląda przebierając w perfumkach jak najbardziej wybredna paniusia...

 

Kończ waść. Wstydu (sobie) oszczędź.

Nie podoba Ci się wątek - nie masz obowiązku czytania i udzielania się. To zdaje się logiczne?

Niewątpliwie masz głębokie przemyślenia "w temacie", tylko zdaje się, że nikogo one nie interesują


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, te wpisy to eksperyment, podobnie jak jeden z tematów, który mi przeniesiono do kosza jakiś czas temu. Wygląda na to, że gdybym miał swoje posty przemnożone x100 to zapewne to co wypisuję miałoby wielu więcej zwolenników niż obecnie. A tak to kto podskoczy? heh... Socjologowie i psychologowie mieli rację.
  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w czym masz problem? Napisz kilkaset merytorycznych postów o zegarkach to beda Cie sluchac nawet w perfumach. A Ty chcesz starych wrobli na jakies pseudoeksperymenty brać? To nie to forum. Tu w ten sposób nie zaostniejesz


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.