Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam próbkę, właśnie testuje.

 

Pierwsza nuta bardzo przyjemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Blue jest lepszy od Issey PH. Wyszły 3 nowe wersje PH w tym Summer.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ungaro III to róża obudowana w klasyczne męskie nuty - porządny zapach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ungaro III to róża obudowana w klasyczne męskie nuty - porządny zapach

oby się spodobał. zamówiłem go sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakieś opinie o tym zapachu ?

 

leaudisseypourhommeisseymiyakeperfumead2

 

Ja używam i jest to już od dłuższego czasu jeden z moich ulubionych zapachów. Moim zdaniem jedyny w swoim rodzaju, bardzo trwały i bardzo często jak go użyję to ktoś zwraca na ten zapach uwagę co przy innych się tak często nie zdarza. 

Polecam - w tej cenie to naprawdę wyśmienity zapach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi osobiście bardziej podchodzi Issey Miyake L'eau D'issey pour homme sport co nie zmienia faktu że sam pour homme też jest  fajny. Sport jest bardziej świeży, idealny na lato. Bardzo trwały.

 

7ab92f85cb12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie, używał ktoś Versace Man Eau Fraiche? Zapach mi się podoba, ale chciałbym wiedzieć jak z trwałością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, używał ktoś Versace Man Eau Fraiche? Zapach mi się podoba, ale chciałbym wiedzieć jak z trwałością?

Raz zrobilem test nadgarstkowy,nawet mi się spodobał, taki ziołowy specyficzny był. Około 7 godzin pachniał mi nadgarstek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, używał ktoś Versace Man Eau Fraiche? Zapach mi się podoba, ale chciałbym wiedzieć jak z trwałością?

 

Miałem, używałem - zapach na mnie przynejmniej trwały, podobnie, jak Medusa (która mi się osobiście znacznie bardziej podoba). Trzymał spokojnie 8h pracy i nadal był wyczuwalny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Niucham dziś papierek i nadgarstek i cały czas wydaje mi się, że one (Versace) mają jakąś damską nutę w sobie. Spodobał mi się dziś jeszcze Givenchy Blue Label - ktoś, coś na ich temat?

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niucham dziś papierek i nadgarstek i cały czas wydaje mi się, że one (Versace) mają jakąś damską nutę w sobie. Spodobał mi się dziś jeszcze Givenchy Blue Label - ktoś, coś na ich temat?

 

Oba zapachy fajne. Ale spróbuj tego co kolega powyżej wkleił Issey Miyake L'eau d Issey SPORT. Ja używam od poprzedniego lata i według mnie na lato są znakomite, odświeżające, wibrujące i co najważniejsze nie mdlą ! Wbrew pozorom zapach nie ma nic wspólnego z klasycznym L'ea d Issey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem tematu ale wszedłem tu bo myślałem że robicie jakiś perfum o zapachu zegarka :P z nowym lub starym logo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niucham dziś papierek i nadgarstek i cały czas wydaje mi się, że one (Versace) mają jakąś damską nutę w sobie. Spodobał mi się dziś jeszcze Givenchy Blue Label - ktoś, coś na ich temat?

Jeśli chodzi o zapachy typowe na lato to polecam Bulgari aqua pour homme, zostało mi jeszcze parę kropel na dnie. Zapach dla mnie jest w sam raz na cieplejsze dni, po za tym ma fajny flakon.Jak masz okazję to wypróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zamówiłem Versace. Już kiedyś mi się podobał ten zapach i żona truje, że fajny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Versace. Już kiedyś mi się podobał ten zapach i żona truje, że fajny :D

 

Dawno temu miałem flakonik - bardzo fajny zapach na lato i dość trwały z tego co pamiętam. Jeden z dwóch Versace (oprócz Dreamera), który lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ok. miesiąca głównie używam Aspen'a - świeży, przyjemny, zielony zapach. Idealny na upały i ostatnie deszcze. Jest przyjemnie wilgotny jak las równikowy w porze deszczowej. Przez 25 lat wcale się nie zestarzał.

 

Kilka dni temu wyszperałem coś starszego i ciekawszego. Mianowicie wodę toaletową Oscar de la Renta Pour Lui. Jak tylko zobaczyłem ten przepiękny, granatowy flakon i przeczytałem opinie, nie wytrzymałem... Kupiłem w ciemno.

Dotarł do mnie wczoraj.

Zapach powstał w 1980 roku, rok później zdobył nagrodę FIFI.

Jest to zapach drzewno - kadzidlano - kwiatowy, z domieszką żywicy i mojego ukochanego cynamonu. Na początku jest dosyć intensywny, ale później rozwija się i nieco wycisza. Czuć jego szlachetność i odmienność od dostępnych na rynku pachnideł. Jest cudny!

 

32554.jpg

 

Co do OdlR to fakt, zapach jest extra ale prawdą jest, że to nie to co było kiedyś- opinia mojego Taty, który od 85 używał tego zapachu i kilka lat temu dostał go ponownie po kilku latach przerwy - ale dalej jest mega;). Z białych kruków zapachowych jakby ktoś chciał świetny trwały zapach a raczej nie do dostania polecam poszukać wody toaletowej (edp chyba nie było) Luciano Pavarotti. Klasyczna butelka, klasyczne pudełko, nieziemski trwały zapach...

Edytowane przez MHAEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niucham dziś papierek i nadgarstek i cały czas wydaje mi się, że one (Versace) mają jakąś damską nutę w sobie. Spodobał mi się dziś jeszcze Givenchy Blue Label - ktoś, coś na ich temat?

uzywam od jakiś 5 lat- fajne i nie agresywne- na mnie " czuć" caly dzien; sprawdz jeszcze govenchy insense- tez sympatyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę.

Na lato oprócz creedów, issey, blvgari itd. mam ciekawą pozycję z działu cologne:

Very Sexy for him Victoria's Secret.

Uproszczając na maxa pachnie jak połączenie platynowego egoisty, ck eternity, a&f fierce.

 

Nic to, dobre recenzje zbiera perfum który nazywa się:

Just Me for Men by Paris Hilton

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że..... ;)

 

https://www.google.pl/search?q=kujący&client=opera&hs=93O&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=5o6wU8fsKKWV7Aa1j4CwAQ&ved=0CAkQ_AUoAg&biw=1366&bih=670

 

Wracając do zapachów - jakieś opinie o "Batucadzie" L'Artisan...? :)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Miło się ta gawęda rozkręca, ale mam niejasne przeczucie, że zaraz przyjdzie leśniczy i wszystkich wyp... z tego lasu.

P.S. I będzie pachniał Brutalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę.

Na lato oprócz creedów, issey, blvgari itd. mam ciekawą pozycję z działu cologne:

Very Sexy for him Victoria's Secret.

Uproszczając na maxa pachnie jak połączenie platynowego egoisty, ck eternity, a&f fierce.

 

Nic to, dobre recenzje zbiera perfum który nazywa się:

Just Me for Men by Paris Hilton

 

 

PERFUMY, PER-FU-MY, a nie "perfum". Czy to takie trudne do wbicia w makówkę?

 

 

Makówkę zachowaj dla siebie.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

 

 

Kolega to jak widzę mistrz ciętej riposty :)

Lubię te męskie rozmowy..... :D

A to zacięcie,typowe dla facetów gdy temat dla "macho" :D

Panowie tylko kto będzie pracował na nasze emerytury?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kujący to bardziej licowałby dzięcioł niż kaktus  :)

Za wszystkie propozycje dziękuję, ale pozostanę przy swoim nicku ;)

Edytowane przez kaktus22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.