Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

 YSL La Nuite De L'Homme... bardzo mi się ten zapach podoba :)

Używam go od lat i nie wiem na co zmienić :( - zapach piękny, jak dla mnie uniwersalny a chyba czas na zmianę - coś podobnego a zarazem coś innego bym teraz ponosił. Doradzicie coś? W Słupsku mam zarówno Douglasa jak i Sephore. Czekam na Wasze propozycje. :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Ja po różnych testach i kombinacjach ostatecznie upodobałem sobie perfumy marki Creed. Obecnie przy wyborze zapachu ograniczam się tylko do ich oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Jakie konkretnie? :)

 

Najczęściej Aventus - to dla mnie pierwszy wybór. Sporadycznie używam Himalaya, GIT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - drogo ale chyba zamówię próbkę bo ciekawość mnie zeżre :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odkryłem zapach w klimacie oldschool który lubię, Guerlain Heritage.

 

Też uważam, że to świetne perfumy. Ale oldschool to nie koniecznie. Tak dużo wszystkiego tam jest, ale o dziwo dobrze to pachnie. Na pewno nie oldschoolowo. ;) Ale muszę przyznać, że zapach wybitnie do pracy, spotkania itd. Na co dzień może przytłoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam go od lat i nie wiem na co zmienić :( - zapach piękny, jak dla mnie uniwersalny a chyba czas na zmianę - coś podobnego a zarazem coś innego bym teraz ponosił. Doradzicie coś? W Słupsku mam zarówno Douglasa jak i Sephore. Czekam na Wasze propozycje. :)

A próbowałeś euforię ck lub givenchy czerwone nie pamiętam jak się nazywa zapach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie próbowałem - robię listę zapachów do powąchania - dopisuję Ck i Givenchy - razem to już 5 zapachów :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś euforię ck lub givenchy czerwone nie pamiętam jak się nazywa zapach...

Xeryus Rouge?

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Versace Eros - ktoś miał okazję testować produkt? Jak oceniacie zapach i trwałość?


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Versace Eros - ktoś miał okazję testować produkt? Jak oceniacie zapach i trwałość?

 

Banalny przyjemniak obliczony na podobanie się jak najwieszej liczbie ludzi. Mocno syntetyczny, o niezłych parametrach użytkowych.

Jak ktoś lubi takie klimaty...

Bardzo przecietny reprezentant współczesnego mainstreamu


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xeryus Rouge?

Nie, z tego co sprawdziłem na szybko w sieci to są Pour Homme takie jak na zdjęciu jest to już mój drugi flakon tych perfum i naprawdę je lubię :)

 

zdjecie111.jpg

Edytowane przez Zolw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisane do listy! Nie wiem kiedy ja to wszystko obwącham :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie jeszcze Hugo Boss Baldessarini Ambre swojego czasu moje ulubione ;) i w podobnym klimacie do tych o których pisałem powyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba sobie zakupię Guerlain L'homme Idéal

Bardzo mi przypasował. Słodki, elegancki zapach z nutą amaretto. Idealny na Jesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, z tego co sprawdziłem na szybko w sieci to są Pour Homme takie jak na zdjęciu jest to już mój drugi flakon tych perfum i naprawdę je lubię :)

 

zdjecie111.jpg

 

Bardzo przyjemny zapach raczej na cieplejsze pory roku. Mam go od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że jest naprawdę dobry.

Wczoraj dotarł do mnie Davidoff Zino... Jednym słowem cudo! Chodził za mną od 2004 roku, ale nie pamiętałem co to było :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarł do mnie Davidoff Zino... Jednym słowem cudo! Chodził za mną od 2004 roku, ale nie pamiętałem co to było :)

Bardzo dobry zapach, klasyk, a możesz zdradzić jaką wersję-rocznik kupiłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nową, ale noszę się z zamiarem nabycia również i tej sprzed reformulacji. O ile takowa będzie gdzieś dostępna...

Muszę przyznać, że nowa nie jest zła - dla porównania kupiłem wcześniej próbkę starej wersji. Nie wyczuwam różnicy (na razie).

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

możecie zaproponować coś podobnego do Gucci Pour Homme? Taki ciężki, zimowy zapach. Dwójka z tej serii niestety odpada.

 

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat, gph to klasa. Jak oldschool to może Givenchy gentleman, anateus Chanel, guerlain heritage.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki eye_lip, sprawdzę przy najbliższej okazji. A może ktoś ma namiary na miejsce, gdzie można jeszcze kupić Gucci Pour Homme, ale tak by nie było to 50 flakoników po 2 ml (sic!)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

możecie zaproponować coś podobnego do Gucci Pour Homme? Taki ciężki, zimowy zapach. Dwójka z tej serii niestety odpada.

 

Dzięki!

 

Montale Greyland - podobny klimat, zapach - powiedzmy - zblizony, bardzo dobre parametry.

GPHI kupisz tylko na aukcjach. Niestety - coraz drożej i można podróbę złapac


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.