Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Mikołaj. Wyrażasz swoje zdanie jakby to była prawda objawiona. Nie jest.

Tak się składa, że może nie Robert czy ja, ale większość uznanych autorytetów markę Lalique zalicza do najlepszych " nieniszowych " a konkretnie EN jako jeden z najlepszych zapachów tej grupy w ogóle, nie odstające od mitycznej niszy.

Możesz mieć swoje inne zdanie, ale ton prześmiewczy i nie uznający sprzeciwu nie świadczy dobrze. Tym bardziej, że ekspertem absolutnie nie jesteś.

Wymień prosze te uznane autorytety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robson01 zgadzam się,  Acqua di Parma Colonia Assoluta super koloński sznyt, w "starym" dobrym stylu (moim zdaniem), poluję nieśpiesznie na nie, do lata jeszcze mam czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua jest dostępna stacjonarnej?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszły do mnie kupione na allegro... Oriflame Ultimate - zapach polecany na perfuforum. Nie wiem na ile będzie trwały, ale po pierwszej godzinie muszę przyznać, że jest świetny, a kosztował śmieszne pieniądze (48 zł z wysyłką za 75 ml). Przy okazji - gdyby ktoś chciał dwa razy użyty (po razie skóra i blotter) one man show za 30 pln już z wysyłką proszę PW. Kupiłem w ciemno i kompletnie mi nie podeszły (a nie chcę czekać 45 lat aż będą dla mnie odpowiednie :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua jest dostępna stacjonarnej?

Ja sie jeszcze nie spotkalem w PL, tylko w sklepach internetowych widzialem.


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W douglasie na promocji jest boss botteld- brać? Zapach nawet mi się podoba


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua jest dostępna stacjonarnej?

 

Na 99% nie, od pewnego czasu iPerfumy.pl mają całkiem pokaźny wybór. Trochę, ale znacznie mniej jest na E-Glamour.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Solve

Poszukaj czegoś mniej oklepanegi niż Boss, Lacoste itp.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie mogę znaleźć nowego zapachu dla siebie. Ostatnio wąchałem kilka ale albo mi się nie podobają albo mojej Pani. Przez lata używałem YSL L'HOMME i chciałbym teraz coś innego ale w podobnych aromatach ale coś innego. Owszem podrzucacie jakieś inne zapachy ale to ciągle nie to. Marudzę prawda?

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W douglasie na promocji jest boss botteld- brać? Zapach nawet mi się podoba

 

Jak się podoba to bierz. :) W czym problem? Najwyżej po czasie zmienisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się podoba to bierz. :) W czym problem? Najwyżej po czasie zmienisz.

Zgadzam się, Boss "szary" No. 6 to dalej dobry uniwersalny (ostatnimi czasy mnie oklepany) wybór.

Pasuje niemal do wszystkiego, parametry całkiem dobre, projekcja również, i klasę na swoim poziomie posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie w końcu dotarły moje nabytki, warto było czekać  :D

 

Napisz coś proszę o tym GF Ferre - zastanawiam się nad nim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Boss "szary" No. 6 to dalej dobry uniwersalny (ostatnimi czasy mnie oklepany) wybór.

Pasuje niemal do wszystkiego, parametry całkiem dobre, projekcja również, i klasę na swoim poziomie posiada.

Zgadzam się. Mi w ogóle podchodzą Bossy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Mi w ogóle podchodzą Bossy.

 

Mi się podobały Bossy jak innych perfum nie znałem.

Podobnie było z zegarkami np. Certina gdy innych nie znałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś proszę o tym GF Ferre - zastanawiam się nad nim :)

Dzisiaj było pierwszy raz globalnie, wnioski:

Zapach w "starym dobrym stylu, lata 80" skórzano-tytoniowy - to czuję najbardziej, cytrusy ożywiają zapach i sprawiają że jest taki "energiczny".

Parametry całkiem dobre na mnie 6h dzisiaj (jednak na mnie zapachy się nie trzymają), potem robi się blisko skórny ale dobrze wyczuwalny, projekcja dobra. Zapach "ładny, energiczny, typowo męski, charakterny" tak komentowały Panie, ogólnie bardzo się podoba, uważam że nawet przy większej dawce nie zamęczy nosiciela i otoczenia. Osobiście umieszczam go w kategorii typu D. Zino, Polo Green, jest nieco słabszy ale jest dobrze bo wymienieni to tytany :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw sobie skompletowałem. Zapach klasyczny, bardzo przyjemny, ciepły i mimo, że powstał w 1959 roku nadal noszalny.

post-35535-0-25328200-1417884003_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Poszukuję prezentu gwiazdkowego dla Żony, wymarzyła sobie perfum o ziołowym zapachu. Możecie coś podpowiedzieć?

Edit: chodzi o zapach kojarzący się z apteką. czy takie coś znacie: Perles de Lalique??

Edytowane przez szymar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfumeria Quality zapewne ma takie pachnidła. Wejdź na stronę i poszukaj w swoim mieście albo jak nie ma to napisz emaila i poproś o płatne próbki.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Poszukuję prezentu gwiazdkowego dla Żony, wymarzyła sobie perfum o ziołowym zapachu. Możecie coś podpowiedzieć?

Edit: chodzi o zapach kojarzący się z apteką. czy takie coś znacie: Perles de Lalique??

sprawdź Jade Olivier Durbano

http://www.fragrantica.pl/perfumy/Olivier-Durbano/Jade-6082.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Poszukuję prezentu gwiazdkowego dla Żony, wymarzyła sobie perfum o ziołowym zapachu. Możecie coś podpowiedzieć?

Edit: chodzi o zapach kojarzący się z apteką. czy takie coś znacie: Perles de Lalique??

 

Perles de Lalique kupiłem kiedyś mojej Żonie. Zapach bardzo mi się podobał (Żonie również ;), ale okazał się na dość nietrwały (możliwe, że tylko na skórze mojej Żony). 


I'm timeless like a broken watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejście drugie zrobiłem do To Ford TV. Nadal babunia na bujanym fotelu w ciepłych kapciach popijająca wiśniową nalewkę. Nadal nie. Dodam, że teraz bardziej jestem pewny niz poprzednio, że to nie zapach unisex. To zapach dla starszej pani. Jedyny plus - to to, że tym razem czuję go dłużej - dziś bez problemu, a użyłem wczoraj rano. Tylko, po co czuć babunię? :unsure:  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymar,

Dla żony proponuję Lalique Le Perfum, ładny zapach o dobrych parametrach w bardzo przystępnej cenie lub Dior Noir również ładny zapach.

Jeśli chodzi o TF, cóż na każdym pachnie inaczej mnie osobiście również nie porywa ale ogólnie podoba mi się.

Poroba mi sie również Twoja wizja tego zapachu :-D

Edytowane przez roberp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejście drugie zrobiłem do To Ford TV. Nadal babunia na bujanym fotelu w ciepłych kapciach popijająca wiśniową nalewkę. Nadal nie. Dodam, że teraz bardziej jestem pewny niz poprzednio, że to nie zapach unisex. To zapach dla starszej pani. Jedyny plus - to to, że tym razem czuję go dłużej - dziś bez problemu, a użyłem wczoraj rano. Tylko, po co czuć babunię? :unsure:  ;)

 

W tamtym tygodniu z ciekawości sprawdziłem TL i TV. Ten pierwszy kojarzy mi się z zapachem wnętrza samochodu ze skórzaną tapicerką, a drugi z samochodowym zapachem waniliowym z tesco (a we wnętrzu ktoś czasami pali)  :) W żadnym wypadku nie chciałbym tak pachnieć. Chyba, że byłbym samochodem :)

Edytowane przez 1947

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.