Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

TV, zapach idealny dla kierownika lokalnej cukierni. TL zdecydowanie ciekawszy, ale z zapachami już tak jest,

nie to jest ładne, co jest ładne, tylko to co się komu podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś styczność z tym zapachem ? Jakieś spostrzeżenia ?

 

CHOPARD-ROSE-MALAKI-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj od Żony perfumy przy których "tupałem" pod koniec lata czyli Hypnose Homme od Lancome i są super.... nie mogę się nawąchać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj od Żony perfumy przy których "tupałem" pod koniec lata czyli Hypnose Homme od Lancome i są super.... nie mogę się nawąchać :)

Rownież bardzo mi się podobały i myślę nad powrotem do nich, aktualnie jestem pod objęciem Lalique 'encre noire'.

 

Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownież bardzo mi się podobały i myślę nad powrotem do nich, aktualnie jestem pod objęciem Lalique 'encre noire'.

 

Bartosz

Ja Lalique encre noire sprzedałem bo Żona nie mogła ich znieść :) ale moim zdaniem ciekawy, mocny zapach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw sobie skompletowałem. Zapach klasyczny, bardzo przyjemny, ciepły i mimo, że powstał w 1959 roku nadal noszalny.

 

Pasują Ci te kosmetyki do avatara :D, własnie dla takiego Pana są przeznaczone :P

A tak poważnie, masz rację to jeden z niewielu klasyków które nawet dziś dobrze pachną.

 

 

ja kliknąłem perfumy juz wycofane a ciekawe mianowicie Polo Double Black.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od dłuższego czasu najczęściej używam.

 

LiiTDAh.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Lalique encre noire sprzedałem bo Żona nie mogła ich znieść :) ale moim zdaniem ciekawy, mocny zapach :)

Z kolei moja bliska dusza za bardzo ich nie czuje na odległość, jedynie przy ciele, wiec nawet jak nie są to jej ulubione to przynajmniej nie robią 'hałasu' w pomieszczeniach;) a mnie sie podobają z racji ciekawej kompozycji.

 

Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadły mi w ręce próbki perfum z firmy Oriflame - kilka zapachów. I mam pewien problem - próbki mają pojemność 1 ml, wody toaletowe, brak atomizera tylko patyczek. Ok zaczynam używać - płyn na patyk i smaruje w kilku miejscach - po 2 godzinach ja już nie czuję zapachu, żoną tylko jak się do mnie nachyli/przytuli. Ok dzień drugi - przechylam flakonik na palec i smaruje ok 3 razy - owszem czuć bardzo zapach ale po 4 godzinach nic. I mam pytanie - czy nic nie czuję po tym czasie bo :

- jakoś perfum Oriflame jest kiepska?

- sposób nanoszenia płynu jest nie odpowiedni?

- typ woda toaletowa - za słabe stężenie?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Ostatnio wpadły mi w ręce próbki perfum z firmy Oriflame - kilka zapachów. I mam pewien problem - próbki mają pojemność 1 ml, wody toaletowe, brak atomizera tylko patyczek. Ok zaczynam używać - płyn na patyk i smaruje w kilku miejscach - po 2 godzinach ja już nie czuję zapachu, żoną tylko jak się do mnie nachyli/przytuli. Ok dzień drugi - przechylam flakonik na palec i smaruje ok 3 razy - owszem czuć bardzo zapach ale po 4 godzinach nic. I mam pytanie - czy nic nie czuję po tym czasie bo :

- jakoś perfum Oriflame jest kiepska?

- sposób nanoszenia płynu jest nie odpowiedni?

- typ woda toaletowa - za słabe stężenie?

 

Nie uważasz, że lepiej byłoby zapytać o to na Perfuforum ?. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Oriflame to nie są super trwałe zapachy i sposób nanoszenia raczej nie ma wpływu.

Czy ktoś inny po tych 4 godz. je czuje ?

Jeśli tak to znaczy,że to Ty się już do nich "przyzwyczajasz" i ich nie wyczuwasz.

 

edit:

Ja ostatnio takie sobie sprezentowałem i jestem bardzo zadowolony z samego zapachu jak i trwałości.

 

 

 

post-52196-0-59733500-1419238117_thumb.jpg

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oriflame i Avon są po prostu nietrwałe i sposób nanoszenia nie ma tu nic do rzeczy.

 

Co innego Encre Noire - tylko wam się wydaje, że go nie czuć. W składzie jest morze Iso E Super, które ma to do siebie, że dla nosiciela często jest niewyczuwalne ale otoczenie czuje je doskonale. Ubrałem niegdyś naprawdę kapkę tego zapachu na pogrzeb i od kilku osób usłyszałem podczas stypy, że chodzą za nimi jakieś perfumy i szukają "nosiciela", którym okazałem się być ja...

 

Dzisiaj z kolei użyłem Zino. Robię to rzadko bo w buteleczce widać dno a to stara wersja, więc używam z rozwagą i oszczędnością, ale, to jest tak niesamowity zapach, że mam nadzieję, że obecnie dostępnej wersji nie popsuli bardzo. Są tu kwiaty i delikatność, ale i od spodu wyziera piżmowa męskość. Zapach ideał i obok starego Azzaro PH chyba mój ulubiony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że lepiej byłoby zapytać o to na Perfuforum ?. 

Nie dlaczego? Przez lata będąc członkiem tego forum zauważyłem, że ludzie, którzy się pasjonują zegarkami przywiązują większą wagę do wszystkiego. Poza tym mamy dział Perfumy - gdzie są rozpisane nuty zapachowe i trwałość różnych perfum - o niektórych to nawet nie słyszałem i nie wiedziałem o ich istnieniu - a od Was się dowiedziałem. Dlatego od razu napisałem tutaj - bo gdzie indziej? :):)

 

p.s. ale podliz co ?:):):)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie zapachy Oriflame również mają bardzo krótką trwałość, i jest to niestety z tego co wiem ich największa "wada".

Odnośnie Encre Noire, cóż każdy z nas czuje zapach inaczej, osobiście jeden z moich ulubionych, więcej-również mojej żony  :D.

Przewrotność zapachów m.in. polega na tym że na każdym pachną/projektują inaczej, żona często używa moich zapachów i przyznam że wiele z nich "zobaczyłem" z zupełnie innej strony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jednak trudno o sytuacje, przy której zapach trwały ze względu na użyte komponenty jest na kimś zupełnie nietrwały. Oriflame itp - to po prostu jakościowo słabe perfumy. Mogą sobie nawet "ładnie pachnieć" ale tylko tyle. Choć są wyjątki w tanich. JA zaliczyłbym Zirh Ikon, Aspen, Adidas AB, Classic i Adventure, Zara man , Nazareno Gabrielli - i pewnie inne których nie znam. Tanie, niebanalne, trwałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zirh Ikon po reformulacji zrobił się beznadziejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwariowana na temat perfum. Najbardziej lubię Diora, ale czasem mnie nachodzi i kupuję normalną marketową wodę toaletową. Taka - kobieta zmienną jest ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalique Encre Noir Sport - używał ktoś albo sprawdzał? Jak wrażenia i trwałość?


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam i używam - wersja light czarnego. śmierdzieć nie będziesz :P

trwałość... u mnie na mnie około 6-7 h.jest fajny żałować nie będziesz.

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

edit:

Ja ostatnio takie sobie sprezentowałem i jestem bardzo zadowolony z samego zapachu jak i trwałości.

 

Zapach rzeczywiście niezły, też używam od czasu do czasu, ale co do trwałości to nie do końca bym się zgodził.

 

 Choć są wyjątki w tanich. JA zaliczyłbym Zirh Ikon, Aspen, Adidas AB, Classic i Adventure, Zara man , Nazareno Gabrielli - i pewnie inne których nie znam. Tanie, niebanalne, trwałe.

Jeśli chodzi o Adidasa, to do dzisiaj pamiętam Originals - fajny letni zapach, ale to był bodajże 2006 rok, szkoda, że już ich nie robią.

 

Z ostatnich zakupów - Montblanc Emblem. To już drugi zapach tej marki, który mi się ostatnio bardzo spodobał, wcześniej nabyłem Legend Intense, oba są wg. mnie bardzo ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie są trwalsze,ale np.

ubranie które miałem na sobie w sobotę także dziś pachnie dość wyraźnie


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam i używam - wersja light czarnego. śmierdzieć nie będziesz :P

trwałość... u mnie na mnie około 6-7 h.jest fajny żałować nie będziesz.

Dzieki :) chyba w nowym roku sobie zamowie na probe


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dlaczego? Przez lata będąc członkiem tego forum zauważyłem, że ludzie, którzy się pasjonują zegarkami przywiązują większą wagę do wszystkiego. Poza tym mamy dział Perfumy - gdzie są rozpisane nuty zapachowe i trwałość różnych perfum - o niektórych to nawet nie słyszałem i nie wiedziałem o ich istnieniu - a od Was się dowiedziałem. Dlatego od razu napisałem tutaj - bo gdzie indziej? :):)

 

p.s. ale podliz co ? :):) :)

 

Mam ogromny problem z trwałością wszystkich zapachów na skórze i nie mam pojęcia czym to jest spowodowane (nie jest to kwestia suchej skóry, nie zagłębiałem się w temat). Ostatnio sprawiłem sobie Oriflame Ultimate i na ubraniach utrzymują się przez jakieś dwa dni (po tym okresie nadal dość dobrze wyczuwalne), więc to wynik jak najbardziej poprawny. Polecam sprawdzić ten zapach :)

Edytowane przez 1947

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Solve

Perumy słabo się ciebie trzymają?

Przejdź się do perfumerii Quality lub zamów płatne próbki np. firmy Amouage.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.