Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Używał ktoś kiedyś starego Diesel Plus Plus Masculine?

Edytowane przez krycha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś z Kolegów zna ten zapach ?

 

7066.jpg

 

Jak się ma do klasycznej wersji, trwałość ?
Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R. Piguet Notes wziąłem. Na początku drażni mięta. Później całkiem dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R. Piguet Notes wziąłem. Na początku drażni mięta. Później całkiem dobrze.

 

Witam,

chyba jeszcze nie wąchałem. Piszesz o mięcie, tymczasem w opisie są następujące składniki: bergamotka, szałwia, kwiaty pomarańczy, korzenie costus, mech dębowy, wetyweria. Skąd ta mięta ? :) A jak z trwałością ?

Pzdr.

 

P.S. BTW, OUD już niedostępny :(


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Franck Olivier Black Touch oraz Terre również miałem. Faktycznie są podobne, a nawet bardzo podobne. Jednak to nie ta liga co Terre i Franck szybko mi się znudził. Nie zmienia to faktu, że za małe pieniądze mamy zapach podobny o słabszych parametrach uzytkowych, a jednak podobny. Zresztą zapachy Olivera idą drogą podobieństw do jakby nie było kultowych zapachów, czy to Platynowego, czy też Milionera od Paco,a w przypadku tego Black Touch, do Terre Hermesa.

 

Miałem oba zapachy (Terre miałem też w wersji dla Omegi) i pomimo wspólnego mianownika uważam, że Franck Olivier jest bardziej leśny, wilgotny i ciężki. Terre jest ostre suche i zdarzało się, że zapach aż drażnił nos. Co do trwałości, jak dla mnie ta sama liga, nawet z lekką przewagą Black Touch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dojechały dziś Ralph Lauren Polo Green i Lalique Encre Noire.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam, że czuje po swojemu. Np Joop what about Adam dla małej grupy osób, w tym dla mnie pachnie zielonymi pomidorami :) w Tobaco Vanilia Forda ja czuję głównie wiśnie w nalewce.

I w Notesie czuję miętę. Taką zaparzoną. Trwałość na razie nie znana. Ale projekcja "po byku".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dojechały dziś Ralph Lauren Polo Green i Lalique Encre Noire.

 

Witam,

Polo - świetny, bardzo trwały zapach, używałem wiele lat temu, ciekawe czy współczesny jest taki sam, czy podobnie jak wiele innych przeszedł tzw. reformulację, IMO = rozcieńczenie. Z Lalique mam lwa :) .

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dojechały dziś Ralph Lauren Polo Green i Lalique Encre Noire.

Gratuluję, dwa super zapachy nawet Mr Green mam dziś na sobie, klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chyba jeszcze nie wąchałem. Piszesz o mięcie, tymczasem w opisie są następujące składniki: bergamotka, szałwia, kwiaty pomarańczy, korzenie costus, mech dębowy, wetyweria. Skąd ta mięta ? :) A jak z trwałością ?

Pzdr.

 

P.S. BTW, OUD już niedostępny :(

 

 

Jacku - trwałość na mnie jest dobra. 12 godzin czuję. Nie jest tak dobra jak np. Tuscan Leather TF, czy Joop Homme, ale dobra. Choć spodziewałem się kilera. zapach bardzo mi odpowiada, tak już po 10 minutach od "bucha". Kiedy na moja mięta mija. Może odrobinkę mydełkowy, ale fajny. Jednak moim top 5 się nie załapie na pewno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Nie jest tak dobra jak np. Tuscan Leather TF, czy Joop Homme, ale dobra. 

 

Witam,

muszę sprawdzić ten Joop - tanie perfumy i taka trwałość :).

Pzdr.

 

 

edycja: po 6 godzinach jeszcze czuję, choć to nie moje nuty :)

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

U mnie dziś taki zakup.

 

joop-splash-115-ml-woda-toaletowa_0_b.jp

 

Chyba trochę za mocne jak dla mnie, ale zapach świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do mnie testowane od pewnego czasu przewspaniałe perfumy z 1996 roku -

 

Versace The Dreamer

 

Zapach dla marzyciela chodzącego z głową w chmurach. Pozwala oderwać się od codziennej rzeczywistości. Wystarczy zamknąć oczy a dzięki Dreamer'owi przeniesiecie się w czasie i przestrzeni do najszczęśliwszych chwil Waszego życia.

 

 

 

post-35535-0-30761800-1424899670.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sprzedaję kilka flaszek z mojej kolekcji. Wszystkie flakony zakupione na perfuforum od zaufanego kolegi.

1. Guerlain Homme Intense - tester zawartość jakieś 85% z 80 ml, cena 150 zł + kw
2. Franck Olivier Black Touch - zawartość jakieś 85% z 100 ml, cena 50 zł + kw
3. Lalique Hommage - zawartość jakieś 70% z 100 ml, cena 65 zł + kw

 

Poszukuję/wymienię:

1. Dior Eau Sauvage Extreme 
2. Jean Paul Gaultier - Le Male 
3. Guerlain – L’Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme EDP
4. Dior Fahrenheit Perfum
5. Hermes - Terre d'Hermes 

Oferty, pytania, propozycje proszę na PW.

 
2.jpg
 
4.jpg
5.jpg
Edytowane przez roberp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po sprawie

Edytowane przez MHAEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nr 1 Dior-Dior_Homme-Intense.jpgdzisiaj testowalem jego probke, solidny zapach :)

pzdr z Eindhoven

ja w koncu zdecydowalem sie na paco - million :) jakos za mna chodzil i chodzil az w koncu kupilem, podoba mi sie, ciekawy zapach

Edytowane przez Marcin_1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zrobic prezent koleżance w postaci karty podarunkowej do perfumerii.

W pierwszej chwili przyszły mi myśl na najbardziej znane stacjonarne perfumerie sephora i douglas. Szukając w perfumeriach internetowych znalazłem tylko na iperfumy.pl

Korzystaliście z takich kart w perfumeriach w sieci, możecie jakieś polecić?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior Homme- kilkaset ml już zużyłem i jeszcze mi się nie znudził- nietuzinkowy i niepodrabiany zapach- ta cecha niestety "obrzydziła" mi 1million a trwały i niezły zapach...

 

Co do kart podarunkowych- zależy jaka to koleżanka i na czym bardziej jej zależy - czy na otoczce czy na produktach. Iperfumy na tyle na ile robiłem zakupy byłem zadowolny. Mieli to, czego nie było w sieciówkach więc mogę polecić. Niewątpliwie tam koleżanka kupi więcej produktów lub ulubiony zapach sporo taniej niż w Douglas czy Sephora ale z drugiej strony nie ma tej satysfakcji, którą jednak spory % kobiet czerpie z zakupów- wejść, powąchać, dotknąć, wybrać, zdecydować się, a może jednak nie, wyjść, wrócić, kupić, wyjść :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zrobic prezent koleżance w postaci karty podarunkowej do perfumerii.

W pierwszej chwili przyszły mi myśl na najbardziej znane stacjonarne perfumerie sephora i douglas. Szukając w perfumeriach internetowych znalazłem tylko na iperfumy.pl

Korzystaliście z takich kart w perfumeriach w sieci, możecie jakieś polecić?

 

Różnica jest taka, że za tę samą kwotę w I-perfumy koleżanka zanabędzie nawet do 3 razy tyle co w sephorze czy douglasie. I to jest jedyna różnica. No może jeszcze, że w stacjonarnych spróbuje, powącha....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi wiem i dlatego wole nabyć taką kartę podarunkową w perfumerii internetowej tylko chyba niewiele oferuje taką opcję poza rzeczoną iperfumy.pl Tylko że w niej kartę podarunkową trzeba wykorzystać jednorazowo.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy całym szacunku do Amouage i wielkich dzieł z jego portfolio, Reflection nie jest zbyt ciekawy. Damski w brzmieniu, kompozycja nie zachwyca. Ale może się podobać. :)


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.