Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

moze w swej wypowiedzi bede malo odkrywczy, nie wiem czy kazdy tak ma, ale mna zawsze chodzil jeden zapach, i choc staram sie od czasu do czasu zmieniac, wprowadzac lekkie odswiezenie, to i tak raz do roku wracam do ulubionego...Boss Botled - po prostu szary Boss, bo nie ma nic (oczywiscie subiektywnie to wtracam) nic lepszego niz klasyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w poniedziałek David Beckham Instinct Gold Edition i powiedzieć muszę że jestem mile zaskoczony trwałością jak i samym zapachem. Cytryna, bergamota, rozmaryn, jałowiec, kardamon jak dla mnie wielkie zaskoczenie na plus i dodatkowo cena robi cuda  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi obecnie taki zapach przypadł do gustu :

 

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakieś opinie o tym zapachu?

 

o.31308.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły aqua di gio pour homme bardzo przyjemny, klasyczny i lekki, idealny na lato. Wydaje mi się iż ten profumo może być cięższy, odpowiedni bardziej na wieczór. Znalazłem takie info: http://www.nezdeluxe.pl/2015/03/armani-acqua-di-gio-profumo.html Piszą, że dosyć szybko zapach się ulatnia co mogę potwierdzić jeśli chodzi o pour homme (aczkolwiek ja koszystałem z wody toaletowej, z perfumowaną może i byłoby lepiej). Kup wypróbuj i dasz znać jak wrażenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zachęcony próbką zakupiłem Burberry for man, aczkolwiek muszę przyznać, że nie za bardzo na wiosnę/lato, bardziej na jesień/zimę. Ogólnię mogę polecić nie ulatnia się strasznie szybko i całkiem ładnie pachnie (jeżeli ktoś lubi nuty drzewne). 

burberry-london-men-original-eau-de-toil

Może znacie jakiś lekki zapach godny polecenia na okres letni ?;)

Edytowane przez zimek92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam  Givenchy Pour Homme

 

givenchy-pour-homme-edt.jpg

 

i będziesz irresistable. Naprawdę.  ;)

 

Fajny, bardzo męski i trwały zapach. Nadaje się na wiele okazji. Do użytku codziennego jak i wyjścia wieczorne. Do tego wcale nie za słodki czy ciężki.

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile Aqua di Gio mam juz przesyt o tyle Profumo zrobiły na mnie wrazenie. Jest to bardziej wytrawny aquatic z charakterem, projekcja niezla, trwałość tez. Testowalem tylko próbkę ale byłem zadowolony i jak mi się skończy to co mam aktualnie to będę rozważał zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pete z Givenchy nigdy jeszcze nic nie miałem, ale przy następnym zakupie wezmę pod uwagę. Czasowo ile się trzyma ??

 

MHAEM a acqua di gio miałeś wodę toaletową czy perfumowaną ? Ja miałem (w sumie dalej mam) toaletową i się zastanawiam czy warto kolejnym razem dopłacać do perfumowanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co lubisz, ja miałem toaletową ale zpowszechnienie tego zapachu spowodowało ze nawet nie chciałem sięgać po perfumowaną, tym bardziej, ze w tej cenie jest w czym wybierać a "swieżaki" to nie do końca mój segment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jakie macie zdanie o tym zapachu? Dość intrygujący i chyba idealny na lato?

 

the-neroli-portifino-collection.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam  Givenchy Pour Homme

 

givenchy-pour-homme-edt.jpg

 

i będziesz irresistable. Naprawdę.  ;)

 

Fajny, bardzo męski i trwały zapach. Nadaje się na wiele okazji. Do użytku codziennego jak i wyjścia wieczorne. Do tego wcale nie za słodki czy ciężki.

 

Potwierdzam. Bardzo przyjemny i trwały zapach. Jest w sam raz. Mam go od kilku lat i jeszcze mi się nie znudził.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie, zakupione przez Mamę w San Marino Guerlain Ideal. Moim zdaniem świetny zapach...absolutnie w moim stylu, słodko-korzenny, bardzo elegancki i mocny. Woń przewodnia to Amaretto :-) więc nie może być źle. Obok Armani Le Nuit, dla mnie najlepsze obecnie produkowane perfumy mainstreamowe wieczorowe.

 

guerlain-l-homme-ideal-4.jpg

 

 

Natomiast na ten sezon letni zakupiłem klasykę świeżaków ( perfumy o tyle dobre, że po ziołowej odświeżającej górze zapachu następuje jeszcze piękniejsza nuta sera i absolutnie fenomenalna korzenna lekko słodka bardzo męska baza ) :

 

k2-_84599700-0b44-441b-94ec-8cd7cfc6c6f4

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakieś opinie o tym zapachu?

 

o.31308.jpg

 

 

Niuchałem. Jak dla mnie po prostu skondensowane Aqua Di Gio, chodź nie wiem jak z dalszym planem zapachu, bo sztachnąłem się tylko parę razy bez odczekiwania na projekcję. Według mnie jak ktoś zna Aqua di Gio to nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Toma Forda to też chętnie bym usłyszał jakąś opinię, ale z racji tego, że już druga osoba poleca Givenchy chyba będzie na to lato przetestowana przeze mnie ;)

 

O Issey Miyake pierwsze słyszę, ale skoro mówisz, że to "klasyka świeżaków" to trzeba będzie kiedyś przetestować, tylko ja raczej w drogeriach nie widywałem w ogóle tej firmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Issey Miyake w tegorocznej wersji summer też jest ciekawy, chociaż klasyk to klasyk.BTW pezepraszam za dość ordynarny błąd- zpowszechnienie- wstyd:) wracając do tematu- chodzilo mi bardziej o to, ze ten zapach jest powielany w tak szerokim zakresie, ze każda marka a'la Miraculum takie cos na jego miarę produkuje i czuć to prawie wszędzie. Ja wolę jednak pachniec czymś mniej powszechnym ale to taka fanaberia subiektywnie ujmujaca walorom tego zapachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Issey Miyake w tegorocznej wersji summer też jest ciekawy, chociaż klasyk to klasyk.BTW pezepraszam za dość ordynarny błąd- zpowszechnienie- wstyd:) wracając do tematu- chodzilo mi bardziej o to, ze ten zapach jest powielany w tak szerokim zakresie, ze każda marka a'la Miraculum takie cos na jego miarę produkuje i czuć to prawie wszędzie. Ja wolę jednak pachniec czymś mniej powszechnym ale to taka fanaberia subiektywnie ujmujaca walorom tego zapachu.

 

Pierwszy niuch tego zapachu to jak to niektórzy słusznie zauważyli, odświeżacz do toalet, zapach leśny :D ...ale to co dzieje się po 30 minutach jest tym właściwym zapachem. Trzeba dac mu szansę. Syntetyczne repliki tego zapachu walą od początku do końca choinką.

Coraz mniej jest zapachów zbudowanych według klasycznej piramidy. Obecnie większość wali tak samo na początku jak i na końcu , a ten koniec zwykle następuje dość szybko.

 

piramide-elegant.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O Issey Miyake pierwsze słyszę, ale skoro mówisz, że to "klasyka świeżaków" to trzeba będzie kiedyś przetestować, tylko ja raczej w drogeriach nie widywałem w ogóle tej firmy. 

 

No proszę Cię :-) Słabo spoglądałeś. Być może nie rzuciły Ci się w oczy bo akurat flakony ta marka ma oszczędne w formie. Ale są zarówno w Sephorze jak i Douglasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Issey nie widzialeś bo RSW "Prasa Ruch' nie rozprowadza...:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Issey nie widzialeś bo RSW "Prasa Ruch' nie rozprowadza...:-)

 

A Ty nie cfaniacz, całe życie jechałeś na Warsie i Pani Walewskiej ( wieczorowo ) a raz znalazłeś pod choinką Mexx'a i myślisz, że możesz być nosem każdego domu mody :D :D

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziewczynę..

Szach,mat:-)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziewczynę..

Szach,mat:-)

 

Ja wróciłem do starej!

mat, szach !

 

Shah_of_iran.png

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Issey nie widzialeś bo RSW "Prasa Ruch' nie rozprowadza...:-)

 

No tak Panie Cook, najwidoczniej nie każdy może być taki obyty jak Szanowny Pan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.