Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelo

az sie oplulem :D

 

edit. chodzi mi o ,,ladna,,

 

zeby nie bylo offtopa

 

ostatnio dostalem takie cos od wybranki...

nic jej niemowilem ;) ale smierdzi toto :D

post-66955-0-91313600-1432425286_thumb.jpg

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az sie oplulem :D

 

edit. chodzi mi o ,,ladna,,

 

uważaj se..bo następnym razem zaakceptuję Twoją prośbę o usunięcie konta :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

kiedy to bylo naprawde smieszne :)

 

ale ok wladza to wladza :D:P

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak Panie Cook, najwidoczniej nie każdy może być taki obyty jak Szanowny Pan...

Bez urazy....

Śmiesznie mialo być :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam poczucie humoru, ale Twój żart jakoś mnie nie rozbawił. 

 

Angelo to współczuje bo pewnie przed każdym spotkaniem musisz używać ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Niemusze, niemusze ;)... Do "pantofla" mi daleko :P

 

dodam tylko, ze gdy ich uzyje czuje sie jakbym dopiero co wrocil z pola, po calodziennym zbieraniu ogorkow :D

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, także reasumując - na lato polecacie.... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Ja sie na perfumach nieznam...

ale moze jakas wariacja Jean Paul Gaultier Le Beau Male...

jest tego troche i napewno da sie cos wybrac na lato ;)

 

choc szczerze nie wiem ktore sa na lato, a ktore nie :)

na czym to polega?

np. lato nuty owocowe? czy jak?

 

 

te po lewej to taki niewypal :o

tak to jest jak sie niepowacha, a sie kupuje przez internet...

a do tego cena :o

post-66955-0-28400600-1432468202_thumb.jpg

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polo Blue jak pamietalem z dawnych czasów jak jeszcze używał ich mój tata to był to zapach w którym moglem kąpać- teraz sam nabylem butelkę i rozczarowalem się na maxa- kolejna nieudana reformulacja? Nie wiem, ale to nie to co kiedyś. Z tym co na lato a co na zimę czy jesień to stricte indywidualna sprawa, ja za tymi zapachami szeregowanymi jako letniaki nie przepadam, chociaż niektóre do mnie przemawiaja- l'eau par 2 Kenzo, boss element, Dior sport, clinique happy. Kiedyś trochę w tym siedzialem i stało na polce po 8-10 butelek, teraz trochę ograniczylem zasoby do 3-4 bo szukam tego co zostanie juz na dłużej. Thierry Mugler Iceman i Cologne tez spoko ale wg mnie trochę "malo młodzieżowe":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polo blue jest po prostu zbyt delikatne, taki kwiatowy świeżak ( nie ma w nim agresywnych odświeżających cytrusów ), faktycznie zalatujący trochę ogórkiem. To nie jest nowoczesny zapach...ale ma swoich wielbicieli wśród dojarzałej klienteli.

Ja ostatnio niuchałem Boss Unlimited:

Hugo_Boss_BOSS_BOTTLED_UNLIMITED_M_003.j

 

Nic oryginalnego ale przyjemny zapach na lato. Świeży, nie jest tak agresywny jak klasyczny "szary boss" , wyczuwalna nuta ananasa.

No i można go tanio nabyć w perfumeriach internetowych 100ml za ok 120zł. Raczej bezpieczna propozycja na lato.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na lato mogę ze swojej strony polecić tego hugo boss'a:

boss-orange-feel-good-summer.jpg

Przyjemny taki jakby można to nazwać "arbuzowy" zapach, przynajmniej większość ludzi go tak określała, ogólnie wszystkim którzy wąchali to się podobał i płci pięknej przede wszystkim ! ;) Jedynie nie wiem czy dalej jest produkowany, czy nie był to jednorazowy wypust ;/

 

EDIT: jest w sprzedaży chyba dalej ;)

Edytowane przez zimek92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odbiegając od tematu perfum na lato, może ktoś z was mi powie po co ludzie kupują puste flakoniki po perfumach ?? Znajoma mi kiedyś doradziła żebym powystawiał jak mam jakieś puste, dałem cenę 10 zł za parę sztuk + przesyłka i zostały kupione natychmiast. Później usłyszałem, że się "sfrajerzyłem" bo mogłem sprzedać za więcej :blink:  a ja nawet nie przypuszczałem, że ktoś to będzie chciał  :blink:

 

Nie wiem czy ludzie najzwyczajniej w świecie je kolekcjonują ? Wystawiają w domu żeby zrobić wrażenie na znajomych? Czy może jakoś napełniają i później sprzedają ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odbiegając od tematu perfum na lato, może ktoś z was mi powie po co ludzie kupują puste flakoniki po perfumach ?? Znajoma mi kiedyś doradziła żebym powystawiał jak mam jakieś puste, dałem cenę 10 zł za parę sztuk + przesyłka i zostały kupione natychmiast. Później usłyszałem, że się "sfrajerzyłem" bo mogłem sprzedać za więcej :blink:  a ja nawet nie przypuszczałem, że ktoś to będzie chciał  :blink:

 

Nie wiem czy ludzie najzwyczajniej w świecie je kolekcjonują ? Wystawiają w domu żeby zrobić wrażenie na znajomych? Czy może jakoś napełniają i później sprzedają ??

 

Kolekcjonują, oczywiście. Sam nie wyrzucam tych co ładniej zaprojektowanych. Opakowania perfum to często malutkie działa sztuki. Opakowanie odgrywa w dobrach luksusowych jakimi sa perfumy bardzo ważna rolę. Często przyciąga wzrok zachęca do zakupu.

Nie widzę w tym niczego dziwnego że ktoś je kolekcjonuje. Niektórzy kolekcjonują butelki po alkoholach, piwach itd.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak kto woli, ja nie lubię kolekcjonować. Chociaż muszę przyznać, że niektóre flakoniki wyglądają świetnie, np. miałem perfumy diesel only the brave jakaś limitowana edycja, której flakon wyglądał tak:

nd.8515.jpg

I zastanawiałem się czy sobie jej czasami nie zatrzymać hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak kto woli, ja nie lubię kolekcjonować. Chociaż muszę przyznać, że niektóre flakoniki wyglądają świetnie, np. miałem perfumy diesel only the brave jakaś limitowana edycja, której flakon wyglądał tak:

nd.8515.jpg

I zastanawiałem się czy sobie jej czasami nie zatrzymać hehe

 

No ten flakon to raczej kicz a nie dzieło sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działami sztuki to były flakony Lalique, które do tej poru są klasą ale zanim weszły na rynek masowo,były poprostu dziełami sztuki Lalique w których zamykano 30ml perfum i ceniono na kilka tysięcy pln. Do tej pory mają bardzo ładne flakony, nie mówiąc o niektórych niszówkach, jak Nasomatto, CC, czy jak ktoś lubi "kicz" Bond nr.9:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie do tej pory zachwyca opakowanie od perfum Gucci pour homme II (Pierwsza odsłona chyba miała takie samo). Jest takie.. eleganckie :)  Sam w sobie zapach również jest genialny, mimo, że go nie używam to uważam, że jest właśnie świetny na lato. Co jakiś czas noszę się z zamiarem zakupy ale jak to mówią.. "zawsze coś" :D 

 

gucci_pour_homme_2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gucci PH 1 ,

 

Gucci-Pour-Homme.jpg

 

to był dopiero zapach. Absolutnie fantastyczne perfumy, ale wycofali je bo były ZA DOBRE. Szefową domu mody Gucci zostałą jakaś baba i wymyśliła nową strategię według której będą produkować 3 razy więcej wersji perfum i 3 razy gorszych. Strategia ponoć się opłaciła. Obecne perfumy Gucci to mainstreamowa żenada. A kiedyś to była ścisła czołówka, Gucci słyneło z zatrudniania najlepszych nosów do komponowania zapachów, były one bardzo trwałe i oryginalne. Obecnie to niczym się nie różnią od Mexxów i oczywiście co sezon to rózne wersje light, summer itd. Wszystko ch... warte. Siki weroniki.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mam te ostatnie pokazane. Zapach a'la kadzidło w kościele. Mnie się średnio podoba,m ale - o dziwo - podoba się bardzo kobietom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadzidło? Sprawdź O.Durbano Rock Crystal albo Heeley Cardinal:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mam te ostatnie pokazane. Zapach a'la kadzidło w kościele. Mnie się średnio podoba,m ale - o dziwo - podoba się bardzo kobietom.

 

Gucci PH 1 to w pierwszej kolejności akordy skórzane i drzewne, kadzidła jest tam mniej. Perfumy bardzo pasujące z resztą do marki która jest przecież marką galanteryjną/skórzaną.

Kadzidło w Kościele to raczej bardziej także dawno wycofany Gucci Rush for Men:

 

31qttR%2B0ETL.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 - o dziwo - podoba się bardzo kobietom.

I może to szokujące, ale wiele odważnych kobiet ich używało :-) , Generalnie jak posłuchasz kobiet to im się bardziej podobają męskie perfumy niż damskie, które w większości są monotonne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Gucci PH 1 to w pierwszej kolejności akordy skórzane i drzewne, kadzidła jest tam mniej. Perfumy bardzo pasujące z resztą do marki która jest przecież marką galanteryjną/skórzaną.

Kadzidło w Kościele to raczej bardziej także dawno wycofany Gucci Rush for Men:

 

31qttR%2B0ETL.jpg

mialem takie z 10 lat temu... albo i wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gucci PH 1 ,

 

 

 

Szefową domu mody Gucci zostałą jakaś baba i wymyśliła nową strategię według której będą produkować 3 razy więcej wersji perfum i 3 razy gorszych..

 

 

Zgadza się, też o tym słyszałem. Oczywiście nie kojarzę tego jak ona się nazywa, ale wiem, że Twórcą GPH1 (GPH2 bodaj też i to był jego ostatni twór pod banderą domu mody Gucci) był Pan Tom Ford. Facet jest podobno geniuszem jeżeli chodzi o perfumy, czego dowiódł chociażby tworząc GPH1 które stały się kultowe i w tej chwili niemalże niedostępne. Przechadzając się ostatnio po jednej z sieciowych drogerii zauważyłem perfumy sygnowane jego nazwiskiem. Nie miałem okazji się z nimi zapoznać, ale skoro tak świetnie radził sobie współpracując z Guccim, to być może jego własna kolekcja również daje radę. Ktoś kojarzy? Ktoś niuchał? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niuchał i teraz żaluje:) bo cena jest niestety wysoka a wydatki lubią się mnożyc. tuscan leather mnie powalił, lżejszy zapach w turkusowej butelce tez podobno jest niesamowity.co do Gucci Rush- bardzo dobry ale malo co mnie tak rozczarowało jak ten zapach- wydane prawie 400pln lata temu i utrzymywanie na skórze max 5-6h. Gucci Envy niewspółmiernie lepsze ale 10 lat chyba minęło jak je wycofali.

Edytowane przez MHAEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.