Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do Chanel to o ile do Allure sport nie mam zastrzeżeń o tyle już Antaeus, który był chyba nr 1 tej marki po reformulacji stracił chyba najwiecej- nadal jest to niesamowity zapach ale nie jest to już ten majestat co kiedyś, a w domu u mnie był odkąd pamiętam wiec przebieg tej nieuniknionej reformulacji dal się spostrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam i Egoiste i Allure i bardzo fajne zapachy ale tez sadze, ze nie sa zbyt trwale.

 

Jak pisalem jakis czas temu, mysle o OUD WOOD Tom Ford. Mam dostep w cenie 50ml -127,3 EUR i za 100ml 188,7 EUR. Oryginaly. Czy to sa dobre ceny ?

 

NIestety ceny bez szalu :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 o tyle już Antaeus, który był chyba nr 1 tej marki po reformulacji stracił chyba najwiecej- nadal jest to niesamowity zapach ale nie jest to już ten majestat co kiedyś...

Masz rację, niestety tyczy się to wielu niegdyś dobrych zapachów.

Dzisiejsze zabiegi marketingowe w dużej mierze przynoszą oczekiwany skutek=zarobek, bo najpierw w kilku reformach "spłaszcza się, zabiera z dobre składniki", a potem wypuszcza na rynek wersję Intense, Perfum, itp. co zdawać by się mogło, sugeruje lepsze parametry,jednak wśród ludzi którzy znają dawne marki lub pasjonatów tematu takie zabiegi nie przynoszą zamierzonego efektu, jednak wśród ogółu użytkowników zdecydowanie tak i o to właśnie chodzi, interes się kręci kasa płynie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chanel kojarzy się z perfumami mniej więcej jak Rolex z zegarkami a mimo to, marka odchodzi od swoich standardów na rzecz tanich chwytów marketingowych...źle się dzieje, Dior niestety robi to samo a ceny, mimo spadku jakości ida do gory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIestety ceny bez szalu :(

to znaczy, ze generalnie drogie perfumy, czy znizka nijaka i za taka cene mozna znalezc w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy, ze generalnie drogie perfumy, czy znizka nijaka i za taka cene mozna znalezc w Polsce?

 

 

Chodzi mi o to, ze cena nie jest jakas super "okazja". Czasami warto polowac na Allegro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wróciłbym do Davidoff Good Life ale niestety od kilku lat juz go nie . Mam tylko nadzieje ze wróci kiedys w jakiejś limitowanej edycji . Poki co na codzień Davidoff Adventure.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wróciłbym do Davidoff Good Life ale niestety od kilku lat juz go nie . Mam tylko nadzieje ze wróci kiedys w jakiejś limitowanej edycji . Poki co na codzień Davidoff Adventure.

 

Niestety chyba nie wroci. Tak samo jak niektore pachnidla z lat 90 :( To smutne, poniewaz "nowe" perfumy sa po prostu bez pomyslu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie lekko i letnio :)

 

Dior Homme Cologne.

 

Jeżeli ktoś chce pachnieć tego lata jak kwaśna, świeżo wyciśnięta cytryna - polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nesprim - własnie noszę się z planem zakupu czegoś świeżego i waham się pomiędzy:

 

1. Dior Homme Cologne

2. Dior Homme Sport

3. Gucci pur Homme II

4. Chanel Allure Homme Sport

 

 

Mam tylko obawy odnośnie trwałości jedynki - po teście nadgarstkowym dość szybko wydawało mi się, że go nie czuję, by parę minut później znów go czuć. Jakie macie zdanie o pozostałych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dla mnie strasznie prosty i bezcharakterny zapach- miałem kilka probek i nadal bez przekonania, w tym guscie a duzo wg mnie lepszy jest Allure Cologne. Allure sport mam juz ktorys raz- polecam, 5-6h sie utrzymuja co jak na edt i sport jest ok, to samo dior sport. Gucci II to troche inna kategoria ale tez warte uwagi chociaz u mnie utrzymywal sie jakies 4-5h max co mnie zdziwilo wzgledem I.

Edytowane przez MHAEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior Homme Cologne baaaardzo pospolite i nieciekawe moim zdaniem. Mialem kilka razy Allure Homme Sport i tez teraz twierdze ze jest ok, ale szalu nie ma, i bym juz nie kupil! Allure Edition Blanche sliczne! Dior Homme Sport tez jest swietny zapach, ktory dlugo sie utrzymuje na skorze! 

Gucci Pour Homme II swietny - niestety slaba trwalosc, ale ogolnie genialny zapach! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jako efekt braku na rynku JPG Fleur De Male skusił mnie dzisiaj Nicolas De Barry Louis XV. Zobaczymy czy się przyjmie.

Edytowane przez switch107

nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktos chcial, to do czwartku mogę pomóc w nabyciu zapachów od Hermes'a. Z tego co kojarze, to sporo osób pisało w wątku o problemach z dostępnością, a ja mam u siebie w sklepie od niedawna, więc jak chceta to piszta na PW

 

e834a48f586ae845ad6b0dee4af6ec6a.jpg

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zestaw:
 
IMG_4974.JPG

Od prawej:
Armani Code - używany jesienią przy ponurej pogodzie lub zawsze wieczorami. Ciekawy zapach, choć mam wrażenie, że zbyt oklepany. Poprawny do garnituru.
Davidoff Cool Water - używany wiosną i jesienią przy słonecznej pogodzie. Ten zapach po prostu musi mi towarzyszyć. Polubiłem go ponad 20 lat temu, gdy dodawany był jako próbka do magazynu Playboy. Kontrowersyjny - dla jednych klasyka świeżości, innym kojarzy się z proszkami do prania.
Guerlain Homme L'eau Boisee - używany latem. Moim zdaniem jeden z najładniejszych mainstremowych zapachów.
Spicebomb Viktor&Rolf - używany zimą. Zupełnie nie rozumiem krytyki tego zapachu. Ogólnie nie przepadam za ciężkimi perfumami, ale te są bardzo wdzięczne. Pachnie się świeżymi ciastkami z cynamonem. Dobra trwałość i projekcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj powrót do Kenzo pour Homme. Jednym słowem - mistrzostwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałem czegoś "leśnego" z klimatami iglasto-żywicznymi. Nie znalazłem nic w tym stylu ale powąchałem Ralpha Laurena Polo Green i chyba ma to coś w sobie że zakupię butlę.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3ede42d0a841de514f60e26f72e3f7a6.jpg

 

Moje świeże nabytki

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lato polecam japońskie specjały a w Polsce mocno niszowe:

 

Hanae Mori

 

Masaki Matsushima - Aqua Mat

 

Dodatkowo z klasyki:

 

Chanel Platinume Egoiste

 

A jak ktoś ma umiarkowany budżet to Azzarro Chrome - mocno syntetyczny ale na lato w sam raz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie ciezkie zapachy i wiele lat bylem wiernym fanem Thierry Mugler i roznych odmian Amen ostatnio Pure Havana. Odkad wyszlo Spice Bombe Mugler poszedl w zapomnienie.Niedawno nastala u mnie era zapachow z linii privat collection Toma Forda a Champaca Absolute bije wszystko na glowe. Nie wiem jak z dostepnoscia w Polsce ale ten zapach powala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dostępne. Ja od TF wolę Tuscan Leather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dostępne. Ja od TF wolę Tuscan Leather

Tez lubie. Zreszta Privat Collection TF sa inne niz wszystkie . Szkoda tylko,ze malzonka podbiera u Forda nie ma wyraznych podzialow na plec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TF tuscan leather mnie osobiście średnio podchodzi, Tobacco Oud już zdecydowanie bardziej, natomiast z podstawowej linii TF Noir Extreme bardzo mi pasuje. Z letnich, ostatnio testowałem Terre d'Hermes Fraiche, lekko ucytrusowiony i delikatniejszy od podstawy, chociaż prawdę mówiąc, zawsze mialem problem z polubieniem letnich zapachów:)

Edytowane przez MHAEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.