Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Tez lubie. Zreszta Privat Collection TF sa inne niz wszystkie . Szkoda tylko,ze malzonka podbiera u Forda nie ma wyraznych podzialow na plec

 

No tak - niby unisex ;)

Jednak Tuscan dla mnie raczej męski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja ostatnio wąchałem takie coś:

 

penhaligons-sartorial.jpg

 

Bardzo fajny klasyk. 100% mój styl

 

Poza tym Lubin Idole, przypomina mi moją ulubioną M7:

 

idole_femme_1.jpg

 

 

Przy okazji - mam Toma Ford Noir 50ml  i Tom Ford Black Orchid 30ml - oba mało psikane, może z 10 - 12 razy. W pudełkach oryginalnych, kupione w sephorze - może ktoś chce kupić albo zamienić się na coś?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Lubin Idole, przypomina mi moją ulubioną M7:

 

Nie wiem jak pachnie, ale flakon kapitalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iperfumy.pl, ja korzystam jeszcze z perfumerii twojafanaberia.pl- od lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W testerze możesz nie mieć np. korka, oryginalnego handlowego opakowania, a jedynie szary kartonik...


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna. Tester zazwyczaj nie ma pudełka "sprzedażowego" tylko uproszczone. Często tez nie ma zatyczki na atomizer. Poza tym brak różnic - a taniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak ori pudła i zatyczki, poza tym testery często mają mocniejszy zapach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak ori pudła i zatyczki, poza tym testery często mają mocniejszy zapach

Mocniejszy zapach? Dobre....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mit ale jak widac jeszcze niektorzy w niego wierza....poza tym jak by mialy mocniejszy zapach to juz by byly innymi perfumami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfumowy mit.

Zgadza się, to byłby strzał w kolano a nie promocja produktu.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie na prezent, nie potrzebujesz by miało to wygląd - a Ciebie samego też to nie interesuje - to pewnie - lepiej tester. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dolozysz to do opakowania i ew korka...ale bez tego to i tak bedzie tak samo sluzylo....wiec jak stryjenka woli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wiedzieć, że testery są zwykle gorzej opakowane. Opakowania są mniej szczelne, gdyż tester z założenia ma iść na ekspozycję i być używany, a nie leżeć na magazynie. Takie przelażakowane testery mogą pachnieć słabiej niż pełnowartościowe, szczelnie opakowane perfumy. Po prostu znacznie gorzej zniosą przechowywanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, nie zauważyłem różnicy pomiędzy testerami a produktami, testery Dior,Chanel, Givenchy czy Lalique zawsze mialem z korkiem, szczelnie zapakowane, może to zalezy od marki, ale na ilość zużytych testerów i produktów, na jakość trudno narzekać.212 testery zużyłem 2 i było ok.

Edytowane przez MHAEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są szczelnie zapakowane, to nie ma problemu.

Pamiętaj, że perfumom poza samą szczelnością, szkodzi jeszcze światło. Te we flakonach o dużej przepuszczalności światła i bez kartoników mogą być gorszej jakości o ile są przechowywane w oświetlonych pomieszczeniach.

Edytowane przez dejko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, dlatego wszystko niezależnie od tego, czy tester czy produkt trzymam w szafce, do tego nie kupuję już po 5-6 butelek, tylko mam 2-3 i zmieniam, bo czas tez robi swoje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy strzał w kolano? W perfumerii nie kupimy testera, w tym temacie przeczytać można opinie, że te same perfumy dzisiaj są gorszej jakości niż X lat temu, to też są inne czy te same perfumy? Kupujący np w Sephorze wącha tester, gdy zapach będzie na tyle mocny itd i spodoba się klientowi to ten kupuje pudełko z flakonem perfum, po kilku h otwiera w domu i jak ktoś nie ma super węchu to nie wyczuje jakiekolwiek różnicy (być może jej nie ma). Być może zawartość testera i "zwykłego" flakonu jest taka sama, nie jestem tutaj obrońcą żadnej z teorii ale życie pokazuje, że bardzo często prezentowany klientowi towar jest jakościowo lepszy niż to co później kupuje, za przykład może służyć afera z Ferrari, które do testów panom z gazet i telewizji miało podstawiać podrasowane auta, które oczywiście ich zdaniem były seryjne a wszystko po to, żeby lepiej wypaść w oczach potencjalnych kupujących. Być może firmy nie pogrywają sobie z klientami i leją do flakonów to samo ale wcale nie jest nie logiczne dawanie pod nos lepszych jakościowo perfum a lanie do sprzedawanych flakonów nawet minimalnie gorszego produktu, jak zapach się podoba to nikt nie będzie się przejmował że szybko się skończył itd tylko pójdzie do duglasa po nowy flakon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poczuł byś się oszukany, gdyby perfumy kupione przez Ciebie okazały się mniej trwałe niż te z testera ?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wierzysz że oszukują Cię (przypuszczalnie) tylko gdy kupujesz perfumy to bardzo optymistyczne podejście :lol:

ja osobiście wolę kupić perfumy niż tester, przez internet i tak jest sporo taniej niż w perfumerii w galerii handlowej. Mam nadzieję, że perfumy nie są w jakiś sposób rozcieńczane itd ale biorę pod uwagę to, że liczy się głównie pieniądz, marketing, dobro klienta przez małe "d" itd ;) Będąc szczerym to nikt nie wie ile perfum jest w flakonie, tak samo jak z pomidorami w ketchupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.