Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Czytając to forum, odnosząc się do zegarków nie powinieneś się dziwić :)

Internet rządzi się swoimi prawami, a stacjonarne perfumerie mają spore marże. Mój śp. szwagier, jak żył handlował perfumami, po które jeździł do Francji. Ceny tam, a tu to była przepaść. Inny znajomy, który handluje perfumami często kupuje je właśnie w czeskim iperfumy lub polskim perfumesco, bo jak mówi to pewne, tanie źródło.

No i trzeba tez dodać, że nie na wszystkich zapachach jest taka różnica. To co jest TOP faktycznie jest tańsze 150-200zł od tego co jest w sklepach stacjonarnych.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zrobiłem wczoraj o 22 dwa "psiki" na szyję. Rano po 10 zapach był wyraźnie wyczuwalny. Teraz czuć bardzo słabo, ale czuć nadal. Reasumując w tej cenie rewelacja.

 

Hmm, perfumy z tego samego źródła,  a moje wrażenia są inne, słabo je czuję.

Zapewne jest tak, że nowy zapach poczatkowo czuje się dłużej, po kilku użyciach nos się przyzwyczaja i już słabiej się czuje. Miałem podobnie z Franck Olivier Oud Touch, który mnie poczatkowo dusił, a teraz go dobrze znoszę. Pewnie jest też indywidualna wrażliwość na dany zapach/składnik, a może nos jest po prostu już za stary :)

Pzdr.

 

 

edycja: aż jeszcze raz sprawdziłem (tych perfum praktycznie nie używam) > 2 psiki na wewnętrzną część nadgarstka - po 2 godzinach czuć przy skórze, tak jak kiedyś. Myślę, że wieczorem pozostanie już wspomnienie. Czyżbym trafił na jakąś fałszywkę ? (iperfumy) 

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nigdy nie testuje własnym nosem. Korzystam z małżonki ;)

Nie wiem jak długo korzystasz, ale zawsze tak jest, że nosiciel pierwszego dnia czuje, a potem jest coraz słabiej. Ale tylko dla nosiciela. Nos małżonki to potwierdza.

Moschino UOMO, jak wracałem z pracy nie czułem na sobie prawie w cale, a żona pytała po co "psikasz" się na wieczór" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Franck Olivier oud touch" wrócił do ich sklepu gdyby ktoś chciał.

 

 

Ktoś wcześniej był zainteresowany Oud Touch. Jest dostępny na nowo i chyba sam się skuszę ;)http://franckolivier.pl/home/90-oud-touch-men-100-ml-.html

 

Ja się skusiłem. Niestety... Lubię dziwne, dosyć trudne zapachy w stylu YSL Kouros, Oscar de la Renta pour Lui, czy Ted Lapidus Pour Homme itp., ale Oud Touch jest według mnie nieznośny... Połączenie straszliwie słodkich malin, przypalonego karmelu i kiepskiego kadzidełka... Uch... Aż głowa boli.

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jestesmy juz przy OUDowych zapachach ostatnio pokierowany pochlebnymi opiniami przy okazji zakupów zdobylem próbkę Robet Piguet OUD- trwalosc bardzo dobra ale zapach mnie osobiście nie urzekł brakowało mi przełamania wyraźnie agarowej nuty, początkowo mialem wrażenie ze pachnę "świeżą ziemią" jednak agar jako nuta wiodaca to nie moja bajka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) zdobylem próbkę Robet Piguet OUD- trwalosc bardzo dobra ale zapach mnie osobiście nie urzekł brakowało mi przełamania wyraźnie agarowej nuty, początkowo mialem wrażenie ze pachnę "świeżą ziemią" jednak agar jako nuta wiodaca to nie moja bajka...

 

Witam,

mam i używam od święta :). Dla mnie zapach luksusowy (nr 1 ex aequo z Kourose'm), super trwały, ale "świeżej ziemi" nie wyczuwam :).

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie RP się nie przyjął, nie mniej walory jakościowe tych perfum doceniam i nie mogę powiedziec nic złego bo nawet bloter pachnial 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Jaki sklep internetowy polecacie odnośnie zakupu perfum. Pewny i bez podróbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję w tych:

 

http://www.perfumesco.pl/

 

https://www.perfumeria.pl/

 

http://www.e-glamour.pl/

 

https://www.orpe.pl/

 

i zawsze było ok, zarówno pod względem jakości towaru jaki i jakości obsługi.


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Perfumesco oraz iPerfumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Encre Noire

Polecam również wersję Sport, nieco inny zapach bardziej noszalny do pracy/biura, również "ładnie" się układa na nosicielu.

I nie są to "popłuczyny" jak większość sportów  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Polecam również wersję Sport, nieco inny zapach bardziej noszalny do pracy/biura, również "ładnie" się układa na nosicielu.

I nie są to "popłuczyny" jak większość sportów  :D

 

Próbowałem, ale mi nie podszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, ale mi nie podszedł.

Rozumiem, cóż zdarza się  :D, ja mam problem z lekkimi zapachami bo w ogóle się nie trzymają na mnie a ten o dziwo całkiem dobrze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A jakie perfumy polecacie na sylwestrową noc dla 30-latka?

na co dzień używam zirh ikon pure na zmianę z hugo boss botled.

Zależało by mi na ciekawym intrygującym zapachu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam.

A jakie perfumy polecacie na sylwestrową noc dla 30-latka?

na co dzień używam zirh ikon pure na zmianę z hugo boss botled.

Zależało by mi na ciekawym intrygującym zapachu.

 

 

 

no to polecę któryś z moich ulubionych

 

 

Dsquared2 - Potion Royal Black - ciekawy i intrygujący to on jest na 100%

 

YSL - Opium EDT - tego to chyba przedstawiać nie trzeba

 

Reyane Tradition - Insurrection II Pure

 

Reyane Tradition - Insurrection II Wild (jak ktoś lubi TM Pure Havane)

 

Lomani - Intense Black (mój ulubiony zapach - dla miłośników Creed - Royal Oud)

 

 


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lomani raczej na polskim rynku mało spotykane.Musze się rozejrzeć i przetestować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliście może Dunhill Icon? Recenzje mnie skusiły potem poszedłem do sklepu na D i na żywo kompletnie mi nie przypadł do gustu, ale mam wrażenie, że należy dać mu drugą szansę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliście może Dunhill Icon? Recenzje mnie skusiły potem poszedłem do sklepu na D i na żywo kompletnie mi nie przypadł do gustu, ale mam wrażenie, że należy dać mu drugą szansę. 

 

Nie dziwnie się, mnie Dunhill Icon odrzuca.

 

 

lomani raczej na polskim rynku mało spotykane.Musze się rozejrzeć i przetestować 

 

Ja sprowadzałem z Francji ze strony producenta, mam jeszcze jedną wolną, nową sztukę w folii więc jak chcesz to pisz na PW. Opinie o tym zapachu znajdziesz na fragrantice albo na youtube.

Cena producenta, ja na tym nic nie zarabiam.

Edytowane przez Deco79

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dunhill Icon- skład i recenzja zmusily mnie do poszukiwań, proba na na nadgarstku i bloterze raczej nie pozostawila zludzen, ze ktos mocno przesadzil z wychwalaniem tego zapachu;) przynajmniej wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie też byłem zdziwiony bo zapach opisywany jako objawienie a ja byłem bardzo rozczarowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie też byłem zdziwiony bo zapach opisywany jako objawienie a ja byłem bardzo rozczarowany.

 

Mam identyczne odczucia, niby ładny ale jakiś taki "przekombinowany" wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem drugie podejście do Icon'a. Za pierwszym razem próbowałem na papierku wczoraj na skórze i jest o wiele lepiej, dopiero na skórze ten zapach udało mi się 'odczytać' i wreszcie mam o nim jakieś zdanie. 

Moim zdaniem znacznie zyskał, ale czy jest nowa ikoną męskich perfum to nie sądzę, jest specyficzny. W jednej recenzji ktoś napisał że to zapach dla wujka architekta - może coś w tym jest - pachnie jak świeżo wyczyszczona posadzka w muzeum bauhausu... 

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dwie proby nadal nie przekonaly, moze kiedys sie to zmieni, poki co, daje mu czas :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te lomani to podróby....

Każdy ich zapach to odpowiednik. 

Swego czasu masa była tego na bazarkach. Szczególnie popularny to Le Coupe - podróbka którejś Carrery. Teraz Milionaire okupuje Rossmany. Wiadomo, że to substytut Million Od Paco Rabane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.