Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Podeślij z łaski swojej te tematy na forach gdzie pojawiają się takie opinie. Wiele osób tutaj korzysta z Iperfum więc chętnie poczytamy. Może czegoś nie wiemy :)

Dajcie już spokój, nagonka się na mnie zrobiła ;) wyraziłem swoje zdanie na ten temat i już, przeczytaj mój poprzedni post - jest nieco wyżej i rozluźnij pośladki ;) a co do tematów i opinii wpisz w google, znajdziesz szybko.

 

 

Wysłane z iPhone 5S 32GB!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój, nagonka się na mnie zrobiła ;) wyraziłem swoje zdanie na ten temat i już, przeczytaj mój poprzedni post - jest nieco wyżej i rozluźnij pośladki ;) a co do tematów i opinii wpisz w google, znajdziesz szybko.

 

 

Wysłane z iPhone 5S 32GB!

 

Przeczytałem Twój post i właśnie dlatego pytam bo wydawało się, że masz jakieś konkretne wątpliwości. 

 

...ale skoro piszesz, że wyraziłeś swoje zdanie (o sklepie z którego nigdy nie skorzystałeś) to właściwie rozmowa jest zbędna - bądźmy poważni :)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem Twój post i właśnie dlatego pytam bo chciałbym wiedzieć co jest nie OK ze sklepem gdzie zrobiłem kilka razy zakupy.

...ale skoro piszesz, że wyraziłeś swoje zdanie (o sklepie z którego nigdy nie skorzystałeś) to właściwie rozmowa jest zbędna - bądźmy poważni :)

Chyba masz problem w czytaniu ze zrozumieniem kolego dlatego napisze w jednym zdaniu, może będzie Ci nieco łatwiej ;) napisałem ze nie robiłem tam nigdy zakupów dlatego nie uważam tez ze sprzedają podróbki. Po prostu ten sklep wsród swoich opinii ma rownież wiele negatywnych dot. oryg perfumu i jego trwałości, jestem po prostu bardzo ostrożny i nie kupiłbym tam perfumu. To wszystko ;) mam nadzieje, że w końcu pojąłeś

 

 

Wysłane z iPhone 5S 32GB!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie perfumu i jego trwałości, a perfum i ich trwałości. Nie kaleczmy.

Ja wyciągam odwrotny wniosek. Może ten mikro odsetek niezadowolonych, pierwszy raz w życiu kupił lepsze perfumy bo tam tanio i spodziewał się trwałości na tydzień........ a tu jest inaczej. Normalnie. Więc podróby.

A na marginesie, znaleźć sklep w jakiejkolwiek branży z taką ilością opinii i tak minimalnym odsetkkem negatywnych to wręcz niemożliwe. Gdzie Ty kupujesz, jeśli 1% na 100 000 opini nie polecających powoduje, że omijasz z sklep? Chyba nigdzie bo i stacjonarne mają niezadowolonych klientów.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do okaleczania języka - postanawiam poprawę Ja proponuje nie wysuwać kolejnych wniosków bo taka dyskusja może trwać bez końca. Proszę skupić Cię na moich wpisach czyt. mojej opinii bo zauważyłem, że wiele osób nie potrafi jej przyjąć do siebie. To jest tylko moje zdanie na ten temat nie skrytykowałem sklepu ani go nie pochwalam - zakupów tam nie zrobię. Wy robicie i jesteście zadowoleni ? Róbcie to dalej

 

 

Wysłane z iPhone 5S 32GB!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jakiekolwiek zdanie musi mieć podstawy. Twoje na temat tego,sklepu jest nieracjonalne. To jeden z najpewniejszych sklepów na naszym rynku. Ja też mogę uznać, że trawa jest błękitna. Ale czy jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jakiekolwiek zdanie musi mieć podstawy. Twoje na temat tego,sklepu jest nieracjonalne. To jeden z najpewniejszych sklepów na naszym rynku. Ja też mogę uznać, że trawa jest błękitna. Ale czy jest?

Moje zdanie ma podstawy a no takie, że ja nie robię zakupów w sklepach internetowych produktów które są narażone na liczne podróbki, to jak kupować perfumy na alledrogo, prawda ? Wiadomo, że nie wszystkie są podróbkami ale większość i bardzo wiele osób rezygnuje z zakupu perfum na alledrogo ponieważ cieżko to zweryfikować. Tak samo podchodzę do tego sklepu, jeżeli widzę negatywne opinie dot. jakości to nie kupuje. Idę kupić towar w sklepie np. stacjonarnym.To jest tylko i wyłącznie moje podejście i moje zdanie. Na siłę próbujecie coś mi udowodnić, macie swoje zdanie a Ja mam swoje. Ja Wasze szanuje i tego wymagam od Was.

 

Skończmy już rozmowę na ten temat, wszystko już napisałem, zapraszam do postów wcześniejszych ;) Wracajmy do tematu perfum. Hmm używał ktoś z Was zapachu DOLCE GABBANA INTENSO ? I co o nim sądzicie ?

 

Wysłane z iPhone 5S 32GB!

Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już skończcie ;) Gąski nic nie rozumie a koledzy się pastwią.

 

Ja dziś na sobie Dior Eau Sauvage extreme w temacie. A co u Was?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dzisiaj davidoff cool water night dive,bardzo fajny budżeciak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vandit

Z Davidoffów to uwielbiam Good Life ale to jak jest ciepło.

 

Od rana Olivier Durbano Cristal de la Roche i dalej czuję nadpalone węgliki z lekką świeżością. Nietypowy zapach.

 

Co do zakupu perfum- najlepiej kupować nietypowe- ich nie podrabiają.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja CK Obsession Night - bardzo dobre na wieczór - psikasz przed kolacją, a przed snem już nic nie czujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj klasycznie, dostojnie i... pogrzebowo - Versace Dreamer. Gdzieś przeczytałem, że lilie z Marzyciela przypominają komuś pogrzeb, a że akurat byłem na pogrzebie...

 

Osobiście uwielbiam ten zapach. Perfumy idealnie się sprawdziły na tej smutnej uroczystości. Nadają się również na weselsze.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz problem w czytaniu ze zrozumieniem kolego dlatego napisze w jednym zdaniu, może będzie Ci nieco łatwiej ;) napisałem ze nie robiłem tam nigdy zakupów dlatego nie uważam tez ze sprzedają podróbki. Po prostu ten sklep wsród swoich opinii ma rownież wiele negatywnych dot. oryg perfumu i jego trwałości, jestem po prostu bardzo ostrożny i nie kupiłbym tam perfumu. To wszystko ;) mam nadzieje, że w końcu pojąłeś

 

 

Wysłane z iPhone 5S 32GB!

 

Kolego... chyba nie ja mam problem z czytaniem a ty z logicznym formułowaniem swoich myśli. 

 

 

Wracając do tematu - ja dzisiaj wygrzebałem z szuflady stary zapach Ferrari Scuderia który może nie jest specjalnie wyrafinowany ale po długim czasie miło było coś zmienić :) 

Jutro jak pogoda dopisze to obudzę Isseya ze snu zimowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj klasycznie, dostojnie i... pogrzebowo - Versace Dreamer. Gdzieś przeczytałem, że lilie z Marzyciela przypominają komuś pogrzeb, a że akurat byłem na pogrzebie...

 

Osobiście uwielbiam ten zapach. Perfumy idealnie się sprawdziły na tej smutnej uroczystości. Nadają się również na weselsze.

 

Zużyłem już połowę ze 100 ml Dreamera i nie kojarzę go z pogrzebem ani średniowieczną kaplicą (jak gdzieś wyczytałem). Jeden z moich ulubionych zapachów i chyba jeden z lepszych (jeśli nie najlepszy) zakupów poniżej 100 zł za 100 ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu katuję Absolute Bentleya, niestety na mnie jego trwałość jest niezadowalająca. Szkoda, bo bardzo go lubię. Dla odmiany używam Lalique Equus.Na specjalne okazje stoi na półce Aventus Creeda. I jest to mój żelazny zestaw. Kilkukrotnie robiłem próby poszukiwania czegoś nowego, ale na razie bez specjalnego efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie odkrycie to Scent 79 Jil Sander. Stary zapach, który znów zaczął być produkowany. Raczej stonowany, elegancki i troche staroświecki ale bardzo przypadł mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o to pytałem, ale spróbuje jeszcze raz :) 

Miał ktoś z was styczność z zapachem Chopparda 1000 miglia albo 1000 miglia extreme? Opis jest kuszący, nuty asfaltu i skóry wydają się intrygujące, ale nie mogę w żadnym sklepie na niego trafić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, nie tak dawno wygrzebałem z mojej puszki z próbkami ten zapach. Jestem wielkim fanem zapachów gdzie główną nutą jest skóra. Szczerze i nie czytając opisów z sieci to mi nie zapadł w pamięci jako must have. Fakt, jestem skrzywiony przez TF Tuscan Leather jak i słodkim ale super ukłądającym się Diorem Homme Parfume. To moje klimaty a tan Choppard był poprostu "płaski". Chyba lepiej w tych nutach radzi sobie Fahrenheit Parfume.

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, nie tak dawno wygrzebałem z mojej puszki z próbkami ten zapach. Jestem wielkim fanem zapachów gdzie główną nutą jest skóra. Szczerze i nie czytając opisów z sieci to mi nie zapadł w pamięci jako must have. Fakt, jestem skrzywiony przez TF Tuscan Leather jak i słodkim ale super ukłądającym się Diorem Homme Parfume. To moje klimaty a tan Choppard był poprostu "płaski". Chyba lepiej w tych nutach radzi sobie Fahrenheit Parfume.

 

Mikołaj - dzięki za opinie, rozważałem zakup 50ml w ciemno, ale już się uspokoiłem :)

Ja też gustuje w skórzanych zapachach, zastanawia mnie ta nuta asfaltu, jest wyczuwalna? 

Miałeś próbkę extreme czy zwykłą? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już skończcie ;) Gąski nic nie rozumie a koledzy się pastwią.

 

Ja dziś na sobie Dior Eau Sauvage extreme w temacie. A co u Was?

Dzisiaj, zresztą większość "zimowego" czasu Guerlain Xeryus, jakoś blisko mi było do nich ostatnio.

A na cieplejszą porę "idzie" już/znowu :D  Hermés Terre D'Hermes, również jeden z ulubieńców 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj - dzięki za opinie, rozważałem zakup 50ml w ciemno, ale już się uspokoiłem :)

Ja też gustuje w skórzanych zapachach, zastanawia mnie ta nuta asfaltu, jest wyczuwalna? 

Miałeś próbkę extreme czy zwykłą? :)

Zwykłą. Ja tam asfaltu nie czułem. Bardziej ropę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłą. Ja tam asfaltu nie czułem. Bardziej ropę :)

 

Dzięki za info, właśnie tego chciałem się dowiedzieć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, właśnie tego chciałem się dowiedzieć :)

 

Proponuję sprawdzić Fahrenheit Absolute, nieco inna odmiana klasyka z dawnych lat, mi obecnie najbardziej odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla szukających czegoś pokroju Black Afgano Nasomatto polecam sprawdzić Boccanera Orto Parisi - w mojej ocenie łatwiejszy w odbiorze i bardziej finezyjny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glint, ostatnio dobrze mi doradziłeś, może doradzisz jeszcze raz co na cieplejsze dni?

Jak dla mnie mogłoby być podobne do mego ostatniego zakupu z tym,że "ciut lżejsze"..


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.