Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

:) Nie kuś, bo będę musiał powiększyć swoją listę ;)

(ale i tak sprawdzę :D )


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za Kourosem. Wolę iść w drugą stronę- Body Kouros i mocniejszy Ciur Ottoman.

Kourosa mam, używam i bardzo lubię. Natomiast Body Kouros taki jakiś bez wyrazu - IMHO. Z lżejszych bardziej podobają mi się testowane ostatnio IM PH i Cartier Declaration.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

to zakładaj jedynie w dni gdy nie wieje ;) bo wiatr robi z nim tyle co ciepły halny z Zakopiańskim śniegiem

 

Dobrze, że w pracy nie mam przeciągów :D

 

A tak na poważnie, 4 godziny po aplikacji jak dla mnie jest go aż nadto (zapachu oczywiście).

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Issey Pour Homme- zapach który bardzo lubię i uważam za jeden z lepszych "letniaków" ale sam nie mogę go używać bo na mnie reaguje po prostu źle;) Wersja sport wg mnie znośna ale szału nie ma. Była kiedyś fajna wersja summer- 2013 albo 2014 z butelką w paski- prawie jak podstawowa i reagowała na mnie bardzo dobrze. Polecam w tym klimacie ale już trudno dostępny zapach Lacoste Hot Play.

YSL Kouros dla mnie kolejny killer- trzeba to lubić ;) Body Kouros miałem jakiś czas temu i z tego co widzę to była starsza wersja bo teraz jest inna butelka. Słodkawy, korzenny w klimacie Jean Paul Gaultier Le Male i Paco One Million, jak ktoś to lubi będzie mu pasował. Sam kiedyś lubiłem bardzo, teraz wręcz przeciwnie. Ostatnio co mi wpadło w ręce- Balmain Carbone. Miałem próbkę, zapach extra, kadzidło, żywica, początkowo zbliżony do Encre Noir, później przechodzi w coś zupełnie odmiennego, cieplejszego- mistrzowska kompozycja. Co do Durbano oczekuje na Chrysolithe- początkowo próbka żeby nie zrobić tego błędu co z Rock Crystal- zachwyt na bloterze, rozczarowanie na skórze- super zapach ale nie na mnie...

Edytowane przez MHAEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę jakie parametry użytkowe ma Balmain, czytałem że słaba trwałość.

Zapach ciekawy, dobra kompozycja i bardzo mi pasuje tylko mam obawy do parametrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo jest naprawdę intensywny z "ogonem" ale po niespełna godzinie ogon znika i raczej utrzymuje się blisko skóry,przynajmniej u mnie. Bezpiecznie powiem 5-6h ale u mnie to różnie bywa- czasami to co na innych utrzymuje się 10h u mnie ledwo 3-4h i odwrotnie:) taka dziwna przypadłość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Balmain jest ciekawy. Jednak jak piszesz roberp1 z trwałością bardzo słabo. Na bloterze ok. Jednak na skórze szybko gaśnie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....u mnie to różnie bywa- czasami to co na innych utrzymuje się 10h u mnie ledwo 3-4h i odwrotnie:) taka dziwna przypadłość...

Właśnie mam tak samo, ciężko jest znaleźć zapach który będzie się podobał i jeszcze "trzymał"

 

Ten Balmain jest ciekawy. Jednak jak piszesz roberp1 z trwałością bardzo słabo. Na bloterze ok. Jednak na skórze szybko gaśnie. :(

Właśnie takie opinie krążą, ja miałem okazję go wąchać i test nadgarstkowy zrobić, i co tu kryć dobrze nie wypadł, a szkoda bo zapach faktycznie ciekawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei ostatnio odkryłem dla siebie coś takiego:

 

post-77065-0-74846500-1456502822_thumb.jpg
 
Przez Was Panowie zacząłem oglądać się za niszami i już wiem na pewno, że nie wrócę do standardów typu CK, Hugo Boss, czy Lacoste. Pytanie tylko, czy to prawda, że takie zapachy jak Wonderwood mają w sobie więcej naturalnych składników niż powyższe "sieciowe" marki? Nie ukrywam, że po to również oglądam się za czymś innym, aby odejść od syntetycznych zapachów w stronę naturalnie otrzymywanych olejków. Jestem ciekawy Waszego zdania jako osoba nie mająca wystarczającej wiedzy na ten temat.
 
Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trzeci dzień jadę na Malizji Vetyver i..... ona miażdży 20 droższe..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Montale Kabul Aoud jest fajny ale bardzo krótkotrwały czy też tak uważacie? Gdzie można go psiknąć w stacjonarnych perfumeriach, może fejka nabyłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Montale Kabul Aoud jest fajny ale bardzo krótkotrwały czy też tak uważacie? Gdzie można go psiknąć w stacjonarnych perfumeriach, może fejka nabyłem ?

Powinien być u Missali. Jednak jest to bardzo dziwne gdyz nie znam osoby na której KA miał słabe parametry ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei ostatnio odkryłem dla siebie coś takiego:

 

 

 

Przez Was Panowie zacząłem oglądać się za niszami i już wiem na pewno, że nie wrócę do standardów typu CK, Hugo Boss, czy Lacoste. Pytanie tylko, czy to prawda, że takie zapachy jak Wonderwood mają w sobie więcej naturalnych składników niż powyższe "sieciowe" marki? Nie ukrywam, że po to również oglądam się za czymś innym, aby odejść od syntetycznych zapachów w stronę naturalnie otrzymywanych olejków. Jestem ciekawy Waszego zdania jako osoba nie mająca wystarczającej wiedzy na ten temat.

 

Bartosz

I bardzo dobrze :) kolejny uświadomiony. Wonderwood jest świetny. Ogólnie bardzo lubię CdG. Jakość składników w niszy i ich naturalność jest oczywiscie dużo wyższa. Zrób test ręka w rękę zapachów z niszy do mainstreamu to sam zauważysz znaczna różnice :) Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien być u Missali. Jednak jest to bardzo dziwne gdyz nie znam osoby na której KA miał słabe parametry ...

to chyba fejka nabyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alle. Tester

chociaż muszę dorwać w perfumerii stacjonarnej i wtedy napiszę ostatecznie.

Edytowane przez Maleno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku niszowych o fejkach raczej nie ma mowy. Ze względu na naturalne składniki niektóre serie mogą mieć niższe parametry.

 

Ja czasem porównuję jak długo pachnie golf, bo czasem coś na niego spadnie...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Missali nie mieli Kabul ale powąchałem Black i Royal Aoud i Black bardziej mi podszedł, jednak super wrażenie wywarł na mnie zapach Emir nie wiem z jakiej firmy.... cudowny, mocne kadzidło, znalazłem od Micallef, polecam.

Edytowane przez Maleno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M.Micallef Emir mistrzowski, polecam też Jewel for Him i jak ktoś lub słodkie zapachy to Gaiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku niszowych o fejkach raczej nie ma mowy. Ze względu na naturalne składniki niektóre serie mogą mieć niższe parametry.

 

Ja czasem porównuję jak długo pachnie golf, bo czasem coś na niego spadnie...

Co do tego Montale to bym polemizował. Trudno dostępny. Kiedyś był taki temat na Perfuforum odnośnie w.w Montale.

 

Zgodzę sie z Tobą ze rożne serie tego samego zapachu mogą sie różnić. Zarówno parametrami jak i samym zapachem. Jednak ten problem występuje nie tylko w niszy. W dzisiejszych czasach reformulacja jest dzisiaj codziennością we wszystkich markach.

Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Montale Kabul jest już nieprodukowany, tylko zapasy w perfumeriach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś miał styczność z takim Lanvinem? 

http://www.punmiris.com/himg/o.30605.jpg

miałem, kupiłem 100ml, zużyłem 30 oddałem dalej. trwałość do ceny ok, 5-6 h u mnie trzymał ale po 3h obok korzennych nut ewidentnie przoduje zapach świeżo zastruganego ołówka;) przynajmniej u mnie i wg mnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montale totaki twór, który co jakiś czas pojawia się i znika, w dodatku samo Montale się go wypiera.

Co do samego zapachu, dla mnie nic specjalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.