Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj Rasasi - La Yuqawam Homme  ;)


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj Rasasi - La Yuqawam Homme   ;)

Proszę opisz walory użytkowe, projekcja i trwałość mnie bardzo interesuje i jeśli masz takie doświadczenia, jak wspomniane parametry układają się podczas różnych warunków pogodowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze podobał mi się "Le Male" Gaultiera , choć osatnio próbowałem Invictusa i też jest przyjemny.

Ale następny zakup to będzie definitywnie "A Men" Muglera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie znudzony już Invictusem którego zużyłem może z 20%  postanowiłem coś zmienić zakupiłem Tom Ford Noir 

choć żona namawiała mnie na Noir Extreme, ale nie namówiła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie znudzony już Invictusem którego zużyłem może z 20%  postanowiłem coś zmienić zakupiłem Tom Ford Noir 

choć żona namawiała mnie na Noir Extreme, ale nie namówiła ;)

Rok temu zrobiłem dokładnie tak samo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seban kiedyś lubiłem słodziaki i stąd w kolekcji: Pi, A*man, Rochas Man. Nie lubiłem platynowego egoisty. Później przyszła odmiana i zacząłem lubić ten typ. Nie mogę się przekonać do zapachów z siwą brodą typu Zino Creed BdP, które można nazwač siwym włosem w brodxie. Taki Kouros to już dziadek pełną gębą.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Kouros to już dziadek pełną gębą.

Ja dzisiaj właśnie Kouros. Pycha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też Kouros:)

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę opisz walory użytkowe, projekcja i trwałość mnie bardzo interesuje i jeśli masz takie doświadczenia, jak wspomniane parametry układają się podczas różnych warunków pogodowych.

Trwałość ok 10-12, projekcja dobra ale nie zabójczą (moja skóra nie jest łaskawa dla perfum jeśli chodzi o projekcję). Co do warunków pogodowych to nie wiele mogę powiedzieć bo używam go tylko do pracy a tu mam stałą temp i wilgotność.

 

Mam też Tabbaco Blaze i jest również świetny, oba uwielbiam i mimo, że są podobne to charakter mają różny. Blaze jest bardziej wytrawny.

Edytowane przez Deco79

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj właśnie Kouros. Pycha :)

 

Ja też Kouros:)

 

Panowie, czy Wy macie starszą serię czy tą bez srebrnych rantów na flakonie? Macie jakieś właśne porównanie z poprzednimi wersjami? Teraz mam wersję w białym flakonie i o ile na początku myślałem, że reformulacja nie miała istotnego wpływu to teraz, wydaje mi się, że poprzednia seria jakiej używałem (ok. 2001-2002 roku) była bardziej zmienna, tj. za każdym razek jak wąchałem rozpylony zapach na nadgarstku, pojawiały się nowe nuty, nowe skojarzenia. Obecny Kouros nadal pachnie Kourosem, ale już nie ma takich niuansów zapachowych, jest bardziej jednostajny. Kolega wcześniej pisał, że obecny Kouros jest bardziej szorstki, a poprzedni był miodowy - właśnie mam zupełnie inne odczucia, bo wg. mnie poprzedni czasami bardziej zaskakiwał zapachem "szaletu i skóry" jak to niektórzy określają. Przy obecnym nie mam takich skojarzeń. Miodowy to jest dla mnie Givenchy Gentelman - tam od początku w nos wwierca się zapach pszczelego wosku, może nawet za mocno, niemniej jeśli Kouros będzie dla mnie nieosiągalny, to alternatywą będzie Givenchy.

 

Kolejna rzeczy to trwałość - niby na skórze sam jestem w stanie wyczuć zapach po 16 godzinach od aplikacji (mimo tego, że nos powinien być już dawno obojętny na to doznanie), ale np. w starym flakonie zapach przy wylocie atomizera utrzymywał się o wiele dłużej, licząc niemal w tygodnie, podczas gdy nowy ulatnia się do jakiegoś purdowego zapaszku po kilku godzinach.

 

Z innej beczki, od Bożego Narodzenia używam Euphorii C.Kleina - zapach przyjemny, choć niespecjalnie wyszukany, choćby w porównaniu do Kenzo pour homme, ale zadziwił mnie trwałością - również po 10-12 godz. wyraźnie wyczuwalny na skórze. Perfumy CK odkąd zauważyłem je w sieciówkach drogeryjnych typu Rossmann nie kojarzyły mi się jakoś szczególnie dobrze pod względem kompozycji i trwałości - sprawdzałem kilkukrotnie różne linie i wszystkie były jakoś tak "sieciówkowo" płaskie i chemiczne. Euphoria zakupiona z polecenia była jednak dobrym zakupem, choć ponownie szukam kolejnego ciekawego zapachu.

Edytowane przez BellaUrsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BellaUrsa

Jak lubisz Kourosa to mniej nachalne są Davidoff Zino i Creed Bois du Portugal.

Z Creeda taki nietypowy to Tabarome coś w stylu D&G ph ciekawy tytoń.

Mój ulubieniec z mainstreamu to l'instant Guarlain.

Przetestuj jeszcze Dior Homme Perfume.

A jak mowa o starociach to chyba na wiosnę kupię sobie D&G Masculine.

Tyle że jak najmniejszą bo mam tego wszystkiego za dużo. Ale jak stoję przed decyzją flaszka % czy flaszka perfum to decyzja jest tylko jedna...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior Homme Perfume to petarda. Na mnie nigdy żaden zapach nie trzymał jak ten. Kupiłem dla porównania Dior Homme Intense EDP i niestety nie ma nawet startu. Wydałem tacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trwałość ok 10-12, projekcja dobra ale nie zabójczą (moja skóra nie jest łaskawa dla perfum jeśli chodzi o projekcję). Co do warunków pogodowych to nie wiele mogę powiedzieć bo używam go tylko do pracy a tu mam stałą temp i wilgotność.

 

Mam też Tabbaco Blaze i jest również świetny, oba uwielbiam i mimo, że są podobne to charakter mają różny. Blaze jest bardziej wytrawny.

Dziękuję za opis, muszę się rozglądnąć za nimi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/hugo-boss-woda-toaletowa-dla-mezczyzn-75-ml-CID87-IDdnlIN.html

Panowie chcę kupić ten perfum ale nie mam pewności czy to oryginał? opakowanie jest takie same jak w Rossmannie, zaś w sephora jest czerwony pasek na obwodzie tego pudełka. Skąd takie różnice? Dzięki za info.

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie ten.

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić "ten perfum" nie mniej radziłbym jednak "te perfumy" a samo opakowanie zastrzeżeń nie budzi, cena też... Iperfumy 150ml można kupić za 135pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a możesz go podlinkować, bo obecnie nie widzę takiej ceny?
Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez oki.tychy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zapach jest dość często podrabiany więc poza perfumerią bym go nie kupował.

A poza tym najlepiej kupować zapachy mało popularne bo ten to bardzo często spotykany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłem Noir Toma Forda i jestem zachwycony !

ale już wiem że następny zapach to będzie Oud Wood w zestawie z olejkiem do brody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend testowalem Montale Greyland- zapach rewelacja, utrzymuje się spokojnie 10h ale jest raczej bliskoskórny, czułem go cały czas, moja lepsza połówka siedząc obok też.Mam w nim wszystko co lubię -pieprz, cytrus, żywica, trochę dymu przynajmniej ja tak to odbieram;) mogę polecić, red vetyver w nastepnej kolejności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupilem te

 

 

5e51c4bad4a0f18a4f152698351e2de2.jpg

 

Jak dla mnie rewelacja, wraz z Gucci Nobile sa to moje, jak narazie, ulubione zapachy

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.