Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

a jak odczytać kod?

 

sprawdziłem Lalique które mam - kupione w grudniu 2014 w iperfumy a produkcja 11.2013. Więc chyba nie ma tragedii, wątpię żeby w sephorze można było kupić towar wyprodukowany miesiąc wcześniej

HB również kupione w iperfumy taka sama sytuacja - od produkcji do zakupu rok

końcówka MarcJacobs Bang kupiona dawno temu - prod 2010 ale dalej są ok :P

Na stronie checkcosmetics.net

Możesz sprawdzić datę produkcji. Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego D5803

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfumomaniacy napisaliby Ci: "cieszyć się" jeżeli jest to oryginał, przechowany w dobrych "warunkach atmosferycznych". Chodzi o to, że perfumy przechodzą co jakiś czas tzw "reformulację" czyli modyfikacje składu, która jest zazwyczaj "in minus" jeżeli chodzi o parametry typu projekcja i trwałość. Czyli czasami jest tak: im starsza flacha tym lepiej (jak ze szlachetnym winem ;) ).

Kupiłem go normalnie w sklepie, dlatego myślę że oryginalny. Pierwsze skojarzenia po rozpyleniu na ciało lub papier (w sklepie) to z moim ulubionym zapachem Farhainte'm. Poniekąd dlatego go wziąłem. Czy ktoś z was może potwierdzić mój odbiór/skojarzenie?

 

Wysłane z mojego D5803

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 12xu

Czy ktoś kupował w tym sklepie?

 

https://www.brasty.pl/

 

 

Jest ok to dawna perfumeria Orpe - kupowałem, czasami można dorwać dobrą okazję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od bardzo dawna, nawet juz nie pamiętam od kiedy :D

 

- na wieczór  dior fahrenheit

 

- na dzień hugo boss zielony


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w sobotę zostałem obdarowany takim flakonem, na wiosnę będzie jak znalazł

 

 

zdecydowanie na lato, pachnie rozgrzanym kwarcem (czyli piaskiem) :)

A ja w sobotę zostałem obdarowany takim flakonem, na wiosnę będzie jak znalazł

 

 

zdecydowanie na lato, pachnie rozgrzanym kwarcem (czyli piaskiem) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W których sprawdzonych internetowych warto kupić? Potrzebuję Dior Addict Eau De Parfum 100 ml. Na iperfumy już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie, czy używał ktoś Lalique EN w wersji Extrerme, czyli woda perfumowana? Na co dzień mam zwykłą wersję i trzyma u mnie spokojnie 10-12 godzin. Przedwczoraj poszedłem do Douglasa spróbować wersji Extreme. Zapach inny, ale podoba mi się. Jedno mnie zaskoczyło. Pani psiknęła mi na rękę bardzo sporą dawkę perfum, butla pełna, czy tester nie leżał długo. 4 godziny i zero zapachu na skórze :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy używał ktoś Lalique EN w wersji Extrerme, czyli woda perfumowana? Na co dzień mam zwykłą wersję i trzyma u mnie spokojnie 10-12 godzin. Przedwczoraj poszedłem do Douglasa spróbować wersji Extreme. Zapach inny, ale podoba mi się. Jedno mnie zaskoczyło. Pani psiknęła mi na rękę bardzo sporą dawkę perfum, butla pełna, czy tester nie leżał długo. 4 godziny i zero zapachu na skórze :blink:

 

Robiłem narazie testy na skórze ale nie kupiłem, testy wypadły wyśmienicie - z czasem przekonał mnie jeszcze bardziej niż podstawowa wersja a trwałość i projekcja moim zdaniem o klasę wyżej (u mnie trzymało bardzo ładnie).

Po wielu podejściach ostatecznie przekonał mnie do siebie Dunhill Icon - to będzie następny zakup. 

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

U mnie nie trzymał w ogóle z testera. Dla porównania wczoraj wypróbowałam Diora Sauvage. Od 13 wczoraj czuję go do dziś a wczoraj po dwóch psikach na szyję zapach był tak intensywny że aż przeszkadzał

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko do sprzedaży wszedł Dior Sauvage postanowiłem go wypróbować i... po około godzinie, no może dwóch nie było po nim śladu... Poza tym uznałem, że taki zapaszek to profanacja i całkowicie go odrzuciłem.

Dziś dla odmiany użyłem Eau Sauvage (1966) i jestem wniebowzięty  ;) 


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od jakiegoś czasu Lalique EN i Lalique Equus, a teraz kliknąłem Azzaro Visit z TagoMago.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od jakiegoś czasu Lalique EN i Lalique Equus, a teraz kliknąłem Azzaro Visit z TagoMago.

 

Te starsze zapachy są lepsze niż nowe. No chyba że reformulacja je zabiła, stąd nie wiem wiem jak z nowymi wypustami Visit-a.

 

Lalique to taki prawie niszowiec wśród mainstreamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko do sprzedaży wszedł Dior Sauvage postanowiłem go wypróbować i... po około godzinie, no może dwóch nie było po nim śladu... Poza tym uznałem, że taki zapaszek to profanacja i całkowicie go odrzuciłem.

Dziś dla odmiany użyłem Eau Sauvage (1966) i jestem wniebowzięty  ;)

 

To bardzo dziwne, bo Sauvage (nie Eau Sauvage) niszczy parametrami 99% konkurencji. Łatwo przesadzić z aplikacją, bo projekcja powala, tak samo jak trwałość. Wątpię żeby przy tak nowym zapachu coś kombinowali z formułą, więc może jakiś zepsuty tester?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zepsuty raczej nie, bo sprawdzałem go w S... ze 2 tygodnie po premierze. I to nie tylko ja go nie czułem. W związku z tym po około 2 godzinach zaaplikowałem YSL Opium i dopiero wtedy byłem usatysfakcjonowany ;)

Postanowiłem zapomnieć o Sauvage.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zajść do rosmana mają drugi flakon za free

 

Napisane z Tapatalka za pomocą Xiaomi RN2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie nabyłem "Grom", w ramach samoprezentu świątecznego. ;) Rewelacja, jak dla mnie! Merry Christmas, Próchnik! ;)

Ja również posiadam go od kilku tygodni i mogę powiedzieć że jest rewelacyjny zapach w szczególności na zimowe wieczory. Także polecam. Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego D5803

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Św. Mikołaj przyniósł YSL M7. Przy którychś zakupach kupiłem próbkę i za mną chodził. W końcu doszedł ;) Zaje... jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grom jest całkiem OK choć u mnie przegrywa z Burberry London, ale nie żałuje zakupu Groma

 

rafi Mi też brodaty przyniósł YSL :)

 

IMG_5379.jpg

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zara Seul. Świeży świetny zapach i trwałość, która zawstydza 99% tego co można kupić w syforach itp....

Ciekawe czego kopią jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zara Seul. Świeży świetny zapach i trwałość, która zawstydza 99% tego co można kupić w syforach itp....

Ciekawe czego kopią jest?

Dawaj fotę

 

Wysłane z mojego D5803

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko do sprzedaży wszedł Dior Sauvage postanowiłem go wypróbować i... po około godzinie, no może dwóch nie było po nim śladu... Poza tym uznałem, że taki zapaszek to profanacja i całkowicie go odrzuciłem.

Dziś dla odmiany użyłem Eau Sauvage (1966) i jestem wniebowzięty  ;)

 

Mam Dior eau de toilete Fahrenheit i sobie wyobraziłem ,że jak dokupie parfume, to będę miał intensywniejszy zapach, nic podobnego się nie dzieje i trwa o wiele wiele krócej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.