Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Jeśli świerzaki to IMO tylko ten czarny Próchnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uległem pokusie, forumowym pochwałom i promocyjnej cenie. Grom nadchodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Savage lipa, nie bierz... nuda, wtórne i nijakie, ale o gustach się nie dyskutuje. To moje zdanie.

 

Homme klasa sama w sobie! szczególnie polecam intense i parfum, niczym nie umniejszając wspaniałemu Homme.

 

no to będzie Homme Intense - Parfum wydał mi się trochę za nachalny (co nie powiedziane, że nie kupię w przyszłości :) ).

Dzisiaj wyjeżdżają z Holandii więc niedługo u mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwałem jakiegoś miłego zapachu na codzień, byle nie zrujnował domowego budżetu. Dzisiaj w sieciówce Hebe trafiłem In Motion Bossa za 170 złotych za 90ml (z kartą drogerii), a że najbardziej podobają mi się zapachy jakie już miałem (zupełnie jak z piosenkami, że najbardziej podobają się te, które już się słyszało) to nie zastanawiałem się dłużej. Jes-jes-jes!  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby forum o zegarkach, a tutaj prosze... przegladajac watek zauwazylem kilka wzmianek nt Lalique Encre Noire. i wielkie dzieki! ciekawy zapach, a lepsza polowa stwierdzila, ze "w koncu cos, co nie pachnie cynamonem". znaczy, ze sie podoba;-) (na marginesie, zadne z posiadanych prze ze mnie perfum nie pachna cynamonem.... ale co ja tam wiem:-)

Edytowane przez Werchinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uległem pokusie, forumowym pochwałom i promocyjnej cenie. Grom nadchodzi ;)

 

Tak pisaliście o tym Grom, że właśnie zamówiłem jeden flakon i jeszcze do tego ten co wyżej w linku podaliście. Zobaczymy. A i żonie wziąłem żeby nie biła hehe

 

Tak, jak napisałem: dla mnie - rewelacja. Kojarzy mi się z niedoścignionym "Black Tourmaline" Oliviera Durbano - mieszanka kadzidła, popiołu, drewna, skóry, piżma, irysa... Tu jest, moim zdaniem, niezła recka: https://perfumomania.wordpress.com/2015/12/09/prochnik-gryf-grot-i-grom-czyli-polacy-nie-gesi-i-wlasne-perfumy-wytwarzaja/

Jest ok. za 100 pln .

post-410-0-98703800-1483519098_thumb.jpg

post-410-0-96481900-1483519108_thumb.jpg

post-410-0-76372000-1483519117_thumb.jpg


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Groma od Października i nie powiem złego słowa o nim ale zawsze coś mi on przypominał, ostatnio poszperałem w domu i znalazłem stare budżetowe pachnidło Christoper Columbus.

Te zapachy są w 98% identyczne, Grom lekko ostrzejszy na starcie ale minimalnie, więc jak komuś się podoba Grom to może zaoszczędzić 30zl i kopić Krzyska Kolumba. Choć z drugiej strony te 30zl chyba warto dołożyć choćby za dużo fajniejszy flakon no i Made in Poland.

 

7_pazdziernik2016_Grom.jpg

3_listopad2015_Christopher_Columbus.jpg

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja wczoraj przytargałem drugi flakon. Pierwszy był w białym kartoniku i korek jest lakierowany i luźno leży na "psikadełku", a ten z wczoraj opakowanie ma szarawe, korek matowy i mocno siedzi, jak w Lalique Encre Noir.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Groma od Października i nie powiem złego słowa o nim ale zawsze coś mi one przypominały, ostatnio poszperałem w domu i znalazłem stare budżetowe pachnidło Christoper Columbus.

Te zapachy są w 98% identyczne grom lekko ostrzejszy na starcie ale minimalnie, więc jak komuś się podoba Grom to może zaoszczędzić 30zl i kopić Krzyska Kolumba. Choć z drugiej strony te 30zl chyba warto dołożyć choćby za dużo fajniejszy flakon no i Made in Poland.

 

Z kolei Columbus jest bardzo podobny (wzorowany, bo jest młodszy o rok) do Kenzo Pour Homme :) ... "homarki" są wszędzie ;)

 


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem dzisiaj do Prochnika, żeby sprawdzić to cudo Grom ale była jakaś resztka i ledwo udało mi się psiknac- nie mniej, z tej resztki wrażenia na mnie nie zrobił, muszę zajrzeć jak będą mieli nadający się tester, za to EDP w czarnej butelce naprawdę niezły jak za te pieniądze ale cos mi bardzo przypomina i chwilowo nie mogę dojść co;)

Zajrzałem dzisiaj do Prochnika, żeby sprawdzić to cudo Grom ale była jakaś resztka i ledwo udało mi się psiknac- nie mniej, z tej resztki wrażenia na mnie nie zrobił, muszę zajrzeć jak będą mieli nadający się tester, za to EDP w czarnej butelce naprawdę niezły jak za te pieniądze ale cos mi bardzo przypomina i chwilowo nie mogę dojść co;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mam Kenzo (które bardzo lubię), to nie warto rozglądać się za Próchnikiem, bo to praktycznie to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

MHAEM jak ja sprawdzałem tester to było to samo. Potem okazało się że Grom z testera nie dość że pachnie inaczej to kolor ma zupełnie inny

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ty nie czujesz, czy inni nie czują? U mnie wytrzymuje cały dzień, ale ja to chyba mam taką skórą, bo mam tak nawet z zapachami, które na perfu forach mają słabą opinię jeśli chodzi o trwałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie czujesz, czy inni nie czują? U mnie wytrzymuje cały dzień, ale ja to chyba mam taką skórą, bo mam tak nawet z zapachami, które na perfu forach mają słabą opinię jeśli chodzi o trwałość.

I ja i inni, ale moim nr.1 do niedawna był Fahrenheit :)) i dlatego mam wypaczony węch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flakon Groma wygląda jak kopia Gucci Ph.

Cristopher Columbus - świetny to był zapach. Kiedyś.

Może do niego wrócę, ale mam za dużo flaszek, zużycie małe bo niektóre przy jednym psiku są dość mocne, a nie chcę ludzi męczyć.

Mam w szafce zakopany Gucci Envy, kiedyś to było cudo. Teraz psiknąłem, bez szału.

No ale nie jest za często spotykany. Np. Nemo Casharel pachnie w klimatach Adidas Bodies, ale 10 razy lepiej i jeszcze mi się podoba.

 

 

Jako alternatywę :z Polski," w Bytomiu możecie znaleźć co pachnie podobnie jak Amuage Interlude Man, ale spece z forum perfmumowego określają, że to jak odlewane odpowiedniki które były w supermarketach.

Lubię "karmić" swój nos perfumami ale tam by mi do głowy nie wpadło aby czegokolwiek szukać.

Amuage to jeden z mocarzy. Mam XXV Jubilation i jeden psik daje ostro w kość ludziom postronnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Np. Nemo Casharel pachnie w klimatach Adidas Bodies, ale 10 razy lepiej i jeszcze mi się podoba.

 

.

"Złoty Adidas" ehhh. Jak mieliśmy z kumplem po 12 lat i on się nim psikał, to wszystkie dziewczyny w klasie były jego

 

 

 

(0).(0)

 

 

Np. Nemo Casharel pachnie w klimatach Adidas Bodies, ale 10 razy lepiej i jeszcze mi się podoba.

 

.

"Złoty Adidas" ehhh. Jak mieliśmy z kumplem po 12 lat i on się nim psikał, to wszystkie dziewczyny w klasie były jego

 

 

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Nemo super była butelka i przycisk atomizera w formie kulki. Jedne z pierwszych super designerskich:

o.1102.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na to zdjęcie to chyba nikt nie brał najmniejszej pojemności  :lol:  super flakon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wróciłem, do klasyka. Mowa o Cacharel Pour Homme.

Wersja z końca lat 90'. To były zapachy.

Pomału tez przekonuje się do Amouage Myths. Po kilku użyciach, musze stwierdzić, że jest conajmniej bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czy orientujecie się, Hugo Boss Bottled i Hugo Boss No6 Bottled to są te same zapachy? Raz piszą w nazwie No6, a innym raz nie. Wiem jak pachnie Bottled, ale teraz sprawdzając ceny online, mam zagwozdkę :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czy orientujecie się, Hugo Boss Bottled i Hugo Boss No6 Bottled to są te same zapachy? Raz piszą w nazwie No6, a innym raz nie. Wiem jak pachnie Bottled, ale teraz sprawdzając ceny online, mam zagwozdkę :D.

 

Tak, to te same perfumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.