Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

ich problem, że rzucili taką cenę  :P  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem dzisiaj Groma i pozostałe dwa zapachy w Próchniku.

Zapach na dzień dobry dość mocno alkoholem atakuje- zarówno na skórę jak na bloter. Cokolwiek to co jest w Douglasie inaczej się "zaczyna"

Później zaczyna pojawiać się zapach. Jest on bliski skóry i słabo eksponowany.

Porównałem go do Bytomia i Bytom o niebo lepiej.

O ile Flakon Próchnika zerżnięty z Gucci ph jakoś wygląda (mogli inaczej je opakować), to ten z Bytomia dziwny ma flakon.

Ale pachnie o niebo lepiej.

Czuć podobieństwo do Interlude Amuage...  trochę spalnego drewna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ile nosów tyle opinii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się nie sprzedawały, ale nic dziwnego jak flaszka, która prawie wszędzie stoi za 110-130zł a u nich 459zł, a nie jest to jakaś tuza perfumiarska :)

459 pln - mają rozmach :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakiś nalot na fabrykę nielegali - podobno dostarczali ;) również do legalnie działających sklepów. I tu pewnie kryje się odpowiedź na wiele z naszych wątpliwości, co do "pewnych zapachów". ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Avon miał być taki sam :D chyba jednak podobne ominę ;)

Podobieństwo jest ale faktycznie to nie to samo .

post-410-0-80433600-1487156431_thumb.jpg


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie rzadko częściej niż raz używam tego samego zapschu (w sensie, że jak mi się flakon wyczerpie to kupuję przeważnie inne). Aktualnie psikam się Mount Blanc Legend (czarny) bo tak się złożyło, że poprzedniego zapachu brakło w czasie zagranicznej wizyty i taki "perfum" wpadł mi w oko (w nos chyba ;)) w sklepie Müller. Bardzo przyjemny zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie używam:

thierry-mugler-amen-woda-toaletowa-dla-m

 

Sa dość świeże, na pewno mocna jest tutaj nuta mięty. Czuć trochę lawendą ale nie za mocno. Wybija się również kolendra. Trwałość bardzo dobra. NIe sądziłem,ze takie świeże perfumy mogą się tak trzymać ( zwykle jest to domena skórzanych , mocniejszych zapachów). Ale te są przyzwoite. 

 

Generalnie odsyłam też do http://www.elegans.pl/ sporo interesujących artykułów na temat męskiej mody, zapachów itd.

Edytowane przez arbito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie używam:

thierry-mugler-amen-woda-toaletowa-dla-m

 

Sa dość świeże, na pewno mocna jest tutaj nuta mięty. Czuć trochę lawendą ale nie za mocno. Wybija się również kolendra. Trwałość bardzo dobra. NIe sądziłem,ze takie świeże perfumy mogą się tak trzymać ( zwykle jest to domena skórzanych , mocniejszych zapachów). Ale te są przyzwoite.

To jest jakieś specjalne wydanie A*Man?

Standardowe jest dość mocne i pachnie jak otwarta bomoniera lub czekolada z pieprzem.

 

Miałem kiedyś ale oddałem razem z Givenchy Pi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buteleczka ładna. Zapach trwały? Ja lubię średnio mocne zapachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zdjęcie wymiennego "wkładu". Szczerze powiedziawszy lubię A*Men'a, ale nie wyczuwam w nim świeżych nut, tylko mocne, słodkie i ciężkie.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu jestem dość wierny popularnemu Hugo Boss Bottled, ostatnio w ręce wpadł mi Davidoff Adventure, mogę śmiało polecić do wypróbowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę przeciętny. Trwałość również przeciętna.

Nieinwazyjny :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zdjęcie wymiennego "wkładu". Szczerze powiedziawszy lubię A*Men'a, ale nie wyczuwam w nim świeżych nut, tylko mocne, słodkie i ciężkie.

 

No właśnie też miałem się wcześniej zapytać, po czym oprócz innej butelki rozpoznać A*Men, skoro ten jest niby świeży, a pierwsza wersja w gumowanej butelce zawsze kojarzyła mi się z watą cukrową. Prawdziwy killer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeży to był flanker Pure Shot albo TM Iceman, natomiast ostatnia rzecz jaką bym powiedział o A MEN to, że jest to świeży zapach:) ale nosy i wrażenia bywają różne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś z was zna coś podobnego do Bottega Veneta Pour Homme Extreme?

Edytowane przez blake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzał w dziesiątkę dla faceta to Paco Rabanne 1 Million. taki lekko pomarańczowy, owocowy, z podstawą ambry i drzewa. jutro odbieram kolejny flakon z iPerfum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu zanim rynek je definitywnie obrzydzil a na dodatek trochę się zmieniły to fakt, były to nieźle perfumy. Teraz 1Milion i JPG le Male wręcz mnie odrażające, pomimo, że kilka setek ich zuzylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzał w dziesiątkę dla faceta to Paco Rabanne 1 Million. taki lekko pomarańczowy, owocowy, z podstawą ambry i drzewa. jutro odbieram kolejny flakon z iPerfum

 

kolejne konto reklamowe........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Milion pomarańczowy, owocowy? Hmmm, chyba mam inną sztabkę. Fakt ma już swoje lata ale jej zawartość zawsze była głównie słodko-drzewna.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 million to teraz w samochodzie woze zamiast odswierzacza powietrza czy innej choinki. Jesli chodzi o zapachy to preferuje klasyki - hugo bottled i azzato chrome na dzien a terra hermes na wieczor. Mam tez flakon arabskich ktorych czasem uzywam - nazwy nie odczytam z wiadomych przyczyn a dostalem w prezencie ale tez super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 MLN za słodki jak dla mnie.

 

Jakie perfumy polecicie dla osoby, na której zapachy typu Dior Homme Intense nie jest w stanie utrzymać się cały dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 MLN to zapach zimowy nie na lato, przecież latem to on zadusi ludzi :) Słodziaki, korzenie i inne drzewne ciepłe zapachy sa na zimę, latem powinno stosować się świeżaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 MLN za słodki jak dla mnie.

 

Jakie perfumy polecicie dla osoby, na której zapachy typu Dior Homme Intense nie jest w stanie utrzymać się cały dzień?

Amouage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.