Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Nad Amouage zastanawiałem się już kilka razy. Ale w związku z faktem, że nie wszędzie są dostępne niezbyt miałem czas bujnąć się do Sopotu, żeby powąchać. Muszę chyba w końcu zamówić jakieś 2 ml próbki z neta.

 

Naprawdę aż tak warte swojej ceny? Nie żeby Dior, które kupiłem był tani :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się obecnie nad Cartier Pasha. Z tyłu głowy ciągle mam jednak Dunhilla Icona który po długich próbach ostatecznie bardzo przekonał mnie do siebie, ale jestem ciekawy waszej opinie odnośnie Pashy. 

Juz przetestowany, ale cienię sobie wasze opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropopo tych iperfum to niby wszystko spoko niby oryginalne ale jakieś nietrwałe to wsyztsko, już więcje nic tam nie kupie

 

jeśli o mnie chodzi z takich 'lepszych' to ulubione na lato to acqua di gio, a zimowo wieczorowe - euphoria męska  wiec raczej tak standardowo

ale ostatnio odkryłem serię Black Suede z apartu, po śmiesznej cenie z gazetki, wziąłem wsyztskie 3 zapachy sport touch i essentinal i jestem bardzo zadowolony, ladne i trwałe a cena mozna nawet powiedzieć że zabawna

dobrze też wspominam lacoste niebieskie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz kupiłem w iperfumy i tez wlasnie miałem wrażenie ze znany zapach który używam od lat pachnie krotko. Nie dawało mi to spokoju. Po sprawdzeniu daty produkcji wyszło ze zostały wyprodukowane 4,5 roku wcześniej a Dior datę ważności ustala na 5 lat. Nie wiem czy to jest reguła i w większości przypadków tak jest i stad niższa cena. W każdym bądź razie po kupieniu w perfumerii stacjonarnej sprawdziłem datę ważności i były wyprodukowane pol roku wcześniej a zapach utrzymuje sie znacznie dluzej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się obecnie nad Cartier Pasha. Z tyłu głowy ciągle mam jednak Dunhilla Icona który po długich próbach ostatecznie bardzo przekonał mnie do siebie, ale jestem ciekawy waszej opinie odnośnie Pashy. 

Juz przetestowany, ale cienię sobie wasze opinie :)

Tez go biorę pod uwage,santos okazal się zbyt balsamiczny. Mam jeszcze dwa zapachy do przetestowania- tom ford noir extreme i coś z private blend,tobacco vanille lub tobacco oud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz kupiłem w iperfumy i tez wlasnie miałem wrażenie ze znany zapach który używam od lat pachnie krotko. Nie dawało mi to spokoju. Po sprawdzeniu daty produkcji wyszło ze zostały wyprodukowane 4,5 roku wcześniej a Dior datę ważności ustala na 5 lat. Nie wiem czy to jest reguła i w większości przypadków tak jest i stad niższa cena. W każdym bądź razie po kupieniu w perfumerii stacjonarnej sprawdziłem datę ważności i były wyprodukowane pol roku wcześniej a zapach utrzymuje sie znacznie dluzej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mógł przejść reformulację i stracił trwałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł być też rozlany w jednej z niedawno zamkniętych przez CBŚ "fabryk" perfum. ;)

Dlatego warto kupować nietypowe zapachy/ niszowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Joop Jump! :)

 

Odebrałem rano, kilka strzałów i jestem mega zadowolony. Jak ktoś lubi Cerruti PH ale szuka zapachu trwalszego to polecam Jump'a!

Edytowane przez Spatz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z trwałością Forda? Oud wood mi się podoba. Noir średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z trwałością Forda? Oud wood mi się podoba. Noir średnio.

Jeśli chodzi o zapachy z linii private blend, to nie powinieneś narzekać na trwałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie próbki mi wpadły w ręce.

 

Lalique Hommage a L'Homme - jakoś mi nie podpasował coś ala zwietrzały Hermes zabarwiony jakimś cytrusem

Lalique White - fajny świeżak pierwsza myśl kupie większa flaszkę, myśl uciekła później

Ermenegildo Zegna Uomo - on przegnał myśi o Lalique White, na pewno kupie flaszkę. Mój ulubiony YSL L'Homme bedzie miał dużą konkurencje, zapach odświeżający ale z lekką nutą powagi.

 

IMG_5732.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru już ładnych dniach użytkowania Muglera "Pure Havane" zakupionego na E-Glamour stwierdzam, że niczym nie odbiega od wersji, którą kupiłem jakiś czas temu w stacjonarnej perfumerii w kraju posiadającym większe od naszego PKB. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy nabytek, świetny zapach, wyczuwalny na skórze ponad osiem godzin. Brałem pod uwagę wersję extreme,ale ten jest lepszy.

post-33544-0-81917200-1490232299_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom Ford cenowo sieka po kieszeni, ale ma fajne zapachy.

Pani w douglasie zrobiła mi próbkę (chyba 2 ml). Zużyłem połowę i koszulka, którą wtedy miałem na sobie pachniała dobre parę dni.

Mierzę się  na Oud wood. Pytanie jak mocna ściema jest na alledrogo. http://allegro.pl/gratis-tom-ford-oud-wood-edp-50ml-oryginal-promo-i6636993030.html

Edytowane przez RoKoKo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie stopniowalna. Są oryginalne a w linku podróba. Nie ma bardziej lub jeszcze bardziej podróby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinni posprzątać na tym serwisie :)  osobiście planuję zakup w douglasie w Holandii ze zniżką 20 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym kodzie kreskowym (Fahrenheit Dior) zawarta jest data produkcji? 

post-95072-0-14172900-1490275820.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam kod mam też na opakowaniu.Dodalem strone do zakładek, dzięki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakąś dobrą zagraniczną perfumerię (najlepiej z UK), która ma duży wybór próbek? Niestety większości zapachów nie da się znaleźć w stacjonarnych perfumeriach, np. Sephorze, albo Douglasie. A wybór próbek w perfumeriach internetowych typu Perfumesco czy iperfumy jest dość ubogi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zależy Ci na próbkach z atomizerem to większość perfumerii zrobi Ci na miejscu próbkę tego, co potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acc95b37116bd2756f9735573b09a693.jpg

 

Patriotyzm perfumowy, po lekki przygodach w końcu dotarła do mnie przesyłka.

Ale muszę dodać niestety, że sklep internetowy Prochnika to jakiś żart, chyba że miałem pecha

 

Sent from my E6653 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.