Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Byczytom

Davidoff "Goodlife" i Carolina Herrera "212"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem, tym bardziej, że zapach to moja 3 pasja poza autami i zegarkami.

od 1997 roku regularnie co jakis czas Chanel Egoiste Platinum. Czasami przerywam - Dior Dune, Azzaro Homme, Chrome, Chanel Allure,

Teraz popsikuje Ck Truth, Geoffrey Beene Grey Flannel, Cerutti Si, Ale po kilku dniach znowu nie mogę się powstrzymać i polewam się Chanel Egoiste Platinum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był już taki temat i słusznie wylądował w koszu... :D

Zanim wyląduje ja dodam swoje: Creed x3, tj. "Millesime Imperial", "Royal Water", "Himalaya" (ten ostatni b. świeży), prócz tego Guerlain "Heritage", Boucheron "Jaipur" (ci, co lubią Creeda "MI" powinni go wypróbować, jest znakomity), Guerlain "Vetiver" oraz Cartier "Declaration Essence".

BTW, jak i w przypadku zegarków, i tu są in-house'y, gdyż np. "Fahrenheita" Diora czy też "Opium" YSL robi dla tych marek firma Fragonard (http://www.fragonard.com/), która sprzedaje je (i wiele innych) pod własnymi nazwami, także w Paryżu przy Blvd des Capucines (są wówczas oczywiście o wiele tańsze)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawa informacja, akurat Fahrenheit to jeden z moich ulubionych, poza tym zależnie od nastroju, w tym kilka wymienionych wyżej, ale to podobnie jak ze zegarkami, zakładam w danym dniu ten który mi akurat poprawia odbiór zewnętrznego świata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od trzech lat niezmiennie Dior Fahrenheit i nie planuje żadnych zmian w tej kwestii!!


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież wiem, że różne, ale jak dla mnie - profana - ich tonacja jest trochę zbliżona, choć oczywiście Jaipur jest mocniej orientalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też lubię te tematy... :oops: 8)

Aktualnie najczęściej używane: Dior Homme /szczerze polecam, baaardzo specyficzny/, Mont Blanc Presence, BURBERRY London For Men, Chanel EGOISTE PLATINUM. Bardzo lubię Creed Himalaya, Fahrenheit'a, Allure'a i sport i wersję tradycyjną, Dune'a oczywiście, Boss'a Selection i rewelacyjny Biotherm Homme Aquafitness...

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSUP
Też lubię te tematy... :oops: 8)

 

Nie ma sie czego wstydzic :wink:

 

Na dniach powinienem otrzymac przesyłkę z wodą Parfums d'Empire- Ambre Russe. Bardzo specyficzny zapach, nie kazdemu może przypaść do gustu, ale mnie bardzo odpowiada 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy na forum tez napiszę czym się psikam :)

Mój ulubiony to narazie od paru lat Carolina Herrera 212, mam jeszcze Iseey Miyake, Emporio Armani, Allure Homme Sport. Psikam sie w zależności od dnia, nastroju i ubioru.


Tissot V8(na pasku)// Tissot Seastar(na pasku)// Zenith 1900 Grand Prix Paris// Certina DS Podium Chrono-536.7129.42.16(branzoleta)// Certina Ds Blue Ribbon(guma)// Swatch Skybond//Orient Big Mako(branzoleta)// Festina-9473diver(branzoleta)// Citizen Chrono-6870-R30738-RC// Aquator (submariner)// Casio G-SHOCK DW-6100 //Casio G-Shock Riseman Gw-9200,Casio G-Shock Rangeman GW-9400, Casio G-Shock GWG-1000//Seiko Air Diver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro

Skoro ktoś już odświeżył ten temat to i ja się wpiszę, bo kilka dni temu dostawiłem sobie na półkę Clinique Happy - polecam, bardzo świeży, letni zapach 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia zawsze powtarzała że elegancki mężczyzna powinien pachnieć mydłem i dobrymi cygarami :)

 

A tak na poważnie ostatnioYSR Hoggar, chociaż perfumy dla mezczyzn mi sie kojarzą średnio, preferuję czystość i brak zapachu niż nadmierną "aromatyczność" mężczyzny :)


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak kiedyś słyszałem że prawdziwy męzczyzna powinien pachnieć po trochu dobrym perfumem, dobrą whisky i potem, nie wiem ile w tym prawdy i nie nam to osądzać. Niech panie sie wypowiedzą:)


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys slyszalem jak jakas pani przekonywala grono swoich absztyfikantow ze prawdziwy mezczyzna powinien pachniec "potem (feromony?) koniem (...) i tytoniem (?) " :)

Moze jakies obecne na tym Forum panie wypowiedza sie w tej materii, chetnie zapoznam sie z ich opinia w tej kwestii :):):)

 

__________

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys slyszalem jak jakas pani przekonywala grono swoich absztyfikantow ze prawdziwy mezczyzna powinien pachniec "potem (feromony?) koniem (...) i tytoniem (?) " :)

Moze jakies obecne na tym Forum panie wypowiedza sie w tej materii, chetnie zapoznam sie z ich opinia w tej kwestii :):):)

 

Pytanie o jakiego konia pani chodziło :) sorry nie mogłem sie powstrzymać :twisted:

__________

Pozdrawiam


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, taz chcialbym to wiedziec :!: :)

Niestety, nie pamietam zeby ta pani to sprecyzowala... :):)

 

__________

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek

jakby nie było ...

... wszyscy wcieramy w siebie odrobinkę cudownej esencji z gruczołów przyodbytniczych piżmowca :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
jakby nie było ...

... wszyscy wcieramy w siebie odrobinkę cudownej esencji z gruczołów przyodbytniczych piżmowca :):):)

 

Ja nic nie wcieram, ja się po prostu myję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro

Irek, do kosmetyków dodawane jest głównie piżmo syntetyczne, nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek
Irek, do kosmetyków dodawane jest głównie piżmo syntetyczne, nie? :)

 

nie jestem specem, ale wydaje mi się, że najlepsze firmy stosują wysuszone piżmo naturalne jako utrwalacz, wzmacniacz zapachu a nie sam zapach :) (dobre perfumy muszą być zatem drogie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro

Możliwe, ja oczywiście też nie jestem specem. Tak sobie tylko pomyślałem, że w dobie wojujących zielonych coraz częściej wykorzystuje się syntetyk. A'propos wojujących zielonych. Kiedyś mój kumpel wchodzi do drogerii i zagaduje, wskazując jakiś dezodorant, do pani za ladą:

- Przepraszam, czy ten dezodorant był testowany na zwierzętach?

- Ależ oczywiście, że nie!

- Eeee, to dziękuję.

Mina przemiłej pani, jak się domyślacie, bezcenna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem niedawno Givenchy - Pi i Lubin - Idole

 

Ostatnio Gucci pour homme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Calkiem niedawno Givenchy - Pi i Lubin - Idole

 

Ostatnio Gucci pour homme

 

Mam nadzieję, że z licencjonowanej perfumerii. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iceman

Ja ostatnio różnie,l'homme YSL,podobny do granatowej D&G ale bardziej klasowy..

Du male Gaultiera,zupełnie inne od wszystkich obecnych,a co znamiennie dla francuskiego projektanta zapach naprawdę trwały.

Idole to świetny zapach,podobnie jak Gaiac Micaleff,polecam !!!

 

Na zime klasyka opium pour homme koniecznie w wersji edp i a-men muglera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartez

Osobiście wciąż szukam 'swojego' zapachu. Był CD Fahrenheit, GA Aqua di Gio, Armani Code (do tej pory mnie kręci), Lancome Hypnose (dość ciężki, ale niezwykle przyjemny zapach), Mexx Ice Touch, Mexx Waterlove, Pierre Cardin Emotion. Obecnie używam Lacoste Essential i Pumy Create :)

Widzę, że niektórzy koledzy mają spore doświadczenie w kwestii perfum. Mam więc pytanie. Jaką moglibyście polecić (oczywiście subiektywne zdanie) perfumę na lato - lekką, owocową, trzymającą się ciała (trwałą) ? Słyszałem coś o Calvin Klein One Summer, D&G Light blue. Anything else?

Pozdrawiam

Bartez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.