Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Zino dla mnie ciut za oldshoolowy.

Za to mam miniaturkę Good Live - ciekawy na lato. Ceny skoczyły do przesady jak wycofali z rynku.

Kupiłem do tego z sentymentu miniaturkę Kenzo Jungle ale słodkości przeszły mi- nawet sprzedałem A*men razem z Pi Givenchy.

Opium fajny.

Diora homme jakoś omijałem.

Na początku myślałem że to M7 YSL - kolejny drogi klasyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zino początkowo starym korzuchem i zajeżdżał, ale później zakochałem się w nim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ciemno kupiłem te trzy, podobały mi się nazwy, ciekawe czy któryś mi podpasuje

 

8e46cf0844faf05e431f7f0d6dd9fa00.jpgbec00e8d20082faeda6e4ebe21cde03d.jpgca5d9cc149e9fd7ad554371a668713b1.jpg

 

Sent from my SM-G950W using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EN tez brałem w ciemno, teraz mam drugi flakon. Gucci kiedyś mi się podobały ale teraz dla mnie za słodkie, mdłe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak do tej pory podobają się wszystkie zapachy Gucci, więc jest szansa że ten mi też podejdzie.


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I w moim przypadku zakup EN był w ciemno i... nie żałuję! W ogóle uważam, że Lalique produkuje świetne perfumy. Do tego można je wyrwać za śmieszne pieniądze! No i te flakony; ale tu nie ma się co dziwić zważywszy na to, jaki jest zasadniczy profil działalności Lalique ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ciemno kupiłem te trzy, podobały mi się nazwy, ciekawe czy któryś mi podpasuje

 

 

 

Tego Gucci nie pamiętam ale dla mnie Gucci to przede wszystkim:

Envy, PH, Rush po które czasem sięgam.

 

Zostało mi trochę tego Cariera- nietypowy, warzywny, ciekawy. Stworzony przez za***istych nosów.

Czasem jak jakiś zapach mi się podoba to wchodzę na Basenotes.net i tam jest podane jaki nos go stworzył oraz cały katalog ich dzieł. Warto tak sobie poszukać. 

Np. lubiłem Kenzo Jungle (za ten zwierzęcy dodatek), a tu macie zapachy które kreował lub z kimś to robił ten nos:

http://www.basenotes.net/person/104

Pamiętam jak czytałem że zapach Mercedesa jest super. Mówię sobie tak, chyba za gwiazdę. Ale jak zobaczyłem kto go tworzył to mam odpowiedź...

 

Jeżeli chodzi o "zapaszek" Kenzo to lubię czasem iść w takie skórne klimaty. 

Np. Ciur Ottoman lub nietypowy YSL Body Kouros.

A jak nawiązałem do niszy to za***isty jest Cristal de Roche Durbano - kryształ + dym po czymś spalonym.

Tyle że najlepiej zamówić sobie małe odlewki bo jeden psik to czasem za dużo i nie każdemu podejdzie...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gucci Noblile to takie mistrzostwo świata, wszystkie inne też mi się podobają, mam nadzieję że Guilty też mi podejdzie


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj znać jak już dotrą bo też się nad nimi zastanawiałem. Supreme Oud będę miał w weekend odlewkę chociaż agar to nie jest mój faworyt jeśli chodzi o nutę zapachową :)

 

Doszło i przyszło- bardzo pozytywna woda. Czuć skórę i potem dopiero miód- ale nie słodki taki.....wytrawny. Cały czas czuć że woda jest ze stajni RL. Zarówno trwałość jak i ekspozycja -super. Na mnie czuć około 8-10 h. Ubrania- do dziś :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, obawiałem się słodyczy ale skoro mówisz, że jest ok to chyba też zaryzykuję;) co do stajni RL na lato, wiosnę uwielbiam Polo Blue ale jakoś nie mogę pogodzić się z tym, ze na mnie utrzymują się 2-3h i znikają jakby ich nie było:( podobnie mam z polo Black...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Black-a odpuściłem- jakoś mi nie podpasował. A niebieski........klasa. Używam od kilku ładnych lat na ciepłe dni i zawsze mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem swoja przesyłkę i... Podobają mi się wszystkie, ale najbardziej Cartier, później Lalique I następnie Gucci.

Ale jak na zakupy w ciemno tl, to jestem bardzo zadowolony


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem wpadł mi w ręce tester Ermenegildo Zegna Acqua di iris. Świetny zapach. Będzie trzeba się szarpnąć ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem wpadł mi w ręce tester Ermenegildo Zegna Acqua di iris. Świetny zapach. Będzie trzeba się szarpnąć ;-)

Po mamie lubię świeże zapachy i z pewnością wybiorę się do perfumerii, by sprawdzić, jak na żywo ten zapach działa na mój zmysł powonienia. Być zdecyduję się na zakup, by mieć prezent urodzinowy dla mamy.

Edytowane przez Marcineq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czasy, kiedy przy zakupie perfum w jakiś sposób sugerowałem się reklamami mam już za sobą. Ostatnio to chyba było kilkanaście lat temu i dotyczyło Acqua di Gio... Teraz kupuję perfumy, których reklam nawet nie widziałem. I bardzo mi z tym dobrze  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy, kiedy przy zakupie perfum w jakiś sposób sugerowałem się reklamami mam już za sobą. Ostatnio to chyba było kilkanaście lat temu i dotyczyło Acqua di Gio... Teraz kupuję perfumy, których reklam nawet nie widziałem. I bardzo mi z tym dobrze  :D

 

+1  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.Tak, Zino od Davidoff, dużo wody musiało upłynąć, zanim go polubiłem, ale dziś uważam, że to świetny zapach!

 

Używam Zino od 3 tygodni i uwielbiam ten zapach, mimo że pierwsze dni były mieszane co do odczuć.. . Póki co inne perfumy poszły w odstawkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja miałem dokładnie tak samo! Mam przy okazji jakieś takie wrażenie, że nie jest to zapach dla nastolatków i po prostu trzeba do niego dojrzeć ;-)

Poza tym to zapach z tych czasów, gdzie w męskiej perfumerii była i moc i trwałość i za to też go cenię, bo przede wszystkim nie jest nijaki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zapach. W końcu jest odpowiednia pogoda na niego. Miałem kupić Lalique Encre Noire, ale najpierw nabyłem próbki i... Czarny Atrament zaczął mnie wkurzać. Na Zino mogę zawsze polegać.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem swoja przesyłkę i... Podobają mi się wszystkie, ale najbardziej Cartier, później Lalique I następnie Gucci.

Ale jak na zakupy w ciemno tl, to jestem bardzo zadowolony

Cartier ciekawy.

 

Co do Zino- wyczuwam w nim "siwy włos" a tego nie lubię.

Zapach bardzo ciekawy ale nie dla mnie. Kiedyś na studencie go czułem ale mu nie pasował...

Dla mnie max to l'instant gdzie minimalnie na początku ale sam zapach genialny.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cartier ciekawy.

 

Co do Zino- wyczuwam w nim "siwy włos" a tego nie lubię.

Zapach bardzo ciekawy.

Dla mnie max to l'instant gdzie minimalnie na początku ale sam zapach genialny.

I faktycznie coś w tym jest, stąd to nie jest zapach, który może się podobać nastolatkom, tym bardziej, że na to, co w nim najfajniejsze, czyli nuty drzewne, trzeba trochę poczekać... A l'instant, co cóż, dla mnie to zapach wybitny, od kilku lat mój, kolejne flakony lecą... Chyba ostatni taki prawdziwy, soczysty Guerlain, zanim pojawił się tam Wasser... Podoba mi się, że są tam nuty kulinarne /co ciekawe, więcej ich wyczuwam w EDP/, ale podane w zdecydowanie bardziej kulturalny sposób niż choćby w A.Men, którego zresztą "from time to time" też lubię sobie zadać... I te parametry... Rano go sobie zadam /u mnie to ok. 5tej/, a czuje go jeszcze po 12-14 godzinach. Ale nie ma co się dziwić, bo to w końcu marka stricte perfumeryjna  :) jak dla mnie mistrz  :D

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L'instant to mistrz.

A*men wg mnie pachnie jak otwierana bomboniera- czekolada z pieprzem.

W kwestii słodkości mam innego ulubieńca- Rochas Man- ani kształt flakonu, ani kolor ani zapach nie są męskie ale to jedyny słodziak który lubię.

Jak pachnie? Coś ala Bayleys- wanilia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Rochas Man nie próbowałem, choć co jakiś czas zapach znajduje się w orbicie moich zainteresowań ;-) na pewno kiedyś przyjdzie na niego czas :-) z "mocarzy", to ja w weekendy, szczególnie jak jest trochę chłodniej, lubię sobie zadać Joop Homme :-) Uwielbiam też Toma Forda Sahara Noir, którego już podobno nie robią, za połączenie zapachu kadzidła z woskiem pszczelin :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.