Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Pod względem trwałości i projekcji to zawsze można liczyć na Amouage. Tylko ta cena  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem trwałości i projekcji to zawsze można liczyć na Amouage. Tylko ta cena :(

Polecam kupowanie odlewek w Quality lub rozbiórki na perfuforum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem 3 perfumy lane od Ambry... odpowiedniki Tom Ford Oud Wood, Fahrenheit i Terre ;) Od razu poszło po jednym psiku na nadgarstki i przedramię... czyli test rozpoczęty.

Zobaczymy jak się zapachy będą rozwijały, ale tak na gorąco przyznaję, że jestem pod ogromnym wrażeniem... bardzo zbliżone lub powiedziałbym, iż identyczne z pierwowzorami.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem trwałości i projekcji to zawsze można liczyć na Amouage. Tylko ta cena  :(

TF jest ponad dwukrotnie droższy...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

TF jest ponad dwukrotnie droższy...............

W takim razie tym bardziej gratulacje dla TF  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem 3 perfumy lane od Ambry... odpowiedniki Tom Ford Oud Wood, Fahrenheit i Terre ;) Od razu poszło po jednym psiku na nadgarstki i przedramię... czyli test rozpoczęty.

Zobaczymy jak się zapachy będą rozwijały, ale tak na gorąco przyznaję, że jestem pod ogromnym wrażeniem... bardzo zbliżone lub powiedziałbym, iż identyczne z pierwowzorami.

 

RG

 

A ile dales za Tom Ford Oud Wood i ile ml?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 14 zł za 35ml


Właśnie otrzymałem 3 perfumy lane od Ambry... odpowiedniki Tom Ford Oud Wood, Fahrenheit i Terre ;) Od razu poszło po jednym psiku na nadgarstki i przedramię... czyli test rozpoczęty.

Zobaczymy jak się zapachy będą rozwijały, ale tak na gorąco przyznaję, że jestem pod ogromnym wrażeniem... bardzo zbliżone lub powiedziałbym, iż identyczne z pierwowzorami.

 

RG

Brałeś już coś od nich?


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 zł / 35 ml

22 zł / 60 ml

32 zł / 108 ml

 

Druga godzina testu. Jak na razie Ford i Terre na nadgarstkach mocno wyczuwalne, nawet nie muszę zbliżać ręki do nosa... jedynie Fehrenheit nieco słabiej, ale to może dlatego, że psiknięty na przedramię...

 

Małżonka kupiła sobie odpowiedniki Gucci Rush i CK Euphoria... również jest pod ogromnym wrażeniem ;)

 

RG 

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem 3 perfumy lane od Ambry... odpowiedniki Tom Ford Oud Wood, Fahrenheit i Terre ;) Od razu poszło po jednym psiku na nadgarstki i przedramię... czyli test rozpoczęty.

Zobaczymy jak się zapachy będą rozwijały, ale tak na gorąco przyznaję, że jestem pod ogromnym wrażeniem... bardzo zbliżone lub powiedziałbym, iż identyczne z pierwowzorami.

 

RG

 

Ambra to coś jak FM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 zł / 35 ml

22 zł / 60 ml

32 zł / 108 ml

 

Druga godzina testu. Jak na razie Ford i Terre na nadgarstkach mocno wyczuwalne, nawet nie muszę zbliżać ręki do nosa... jedynie Fehrenheit nieco słabiej, ale to może dlatego, że psiknięty na przedramię...

 

Małżonka kupiła sobie odpowiedniki Gucci Rush i CK Euphoria... również jest pod ogromnym wrażeniem ;)

 

RG 

Dzięki Ci, o Wielki! Bo to chyba Ty rekomendowałeś tu Oud z Avon. MA-SA-KRA!

 

Za niecałe 60 dych - rewelacja. I mówi to gość, który przetestował prawie cały katalog Quality Missala. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ambra to coś jak FM?

mniej więcej... tylko taniej :)

FM ostatnio sporo podrożał... np mój ulubiony Tom Ford OUD Wood kiedyś kosztował 40zł/100ml, potem długo był niedostępny, a teraz pojawił się po 100zł/100ml (!)

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra znaczy dobrze? Czy źle?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 zł / 35 ml

22 zł / 60 ml

32 zł / 108 ml

 

Druga godzina testu. Jak na razie Ford i Terre na nadgarstkach mocno wyczuwalne, nawet nie muszę zbliżać ręki do nosa... jedynie Fehrenheit nieco słabiej, ale to może dlatego, że psiknięty na przedramię...

 

Dzieki - ale masz bezposrednie porownanie z oryginalem Forda czy lecisz na pamiec (ufasz pamieci)?  :rolleyes:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ja, póki jeszcze moje zatoki jako tako funkcjonują, zdecydowałem się zamówić na iperfumy.pl flaszkę Montale Honey Aoud. Jutro powinna się zjawić  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update po 4h od aplikacji:

1) odpowiednik Forda nadal wyczuwalny choć już raczej bliskoskórnie, zapach świetny

2) odpowiednik Terre nieznacznie mocniej niż Ford :)

3) odpowiednik Fehrenheit już nie wyczuwalny od godziny :( , ale to być może dlatego, że zaaplikowany gdzie indziej niże 2 powyższe (trzeba będzie powtórzyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, póki jeszcze moje zatoki jako tako funkcjonują, zdecydowałem się zamówić na iperfumy.pl flaszkę Montale Honey Aoud. Jutro powinna się zjawić  :)

 

Brawo Ty :D

Też dzisiaj zamówiłem z rana dużą flaszkę więc i ja jutro powinienem mieć. Nie mogłem się powstrzymać. Ciekawy jestem Twojej opinii  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak tylko zatoki pozwolą, to podzielę się opinią ;-) bramo MY ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siódma godzina testu, zarówno odpowiedniki Forda Oud Wood jak i Terre nadal lekko się tlą na nadgarstkach... jednak aby wyczuć zapach należy zbliżyć nos na około 5 cm. Uważam, że biorąc pod uwagę cenę od Ambry są to perfumy godne polecenia (Fehrenheit będzie jeszcze raz testowany).

Jako, że nigdy nie miałem do czynienia z perfumami tej firmy, zdecydowałem się na zakup 3 szt w najmniejszych butelkach po 35 ml.

 

A do spróbowania właśnie lanych perfum skłonił mnie m.in. ten filmik: 

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zatoki pozwolą, to podzielę się opinią ;-) bramo MY ;-)

 

I jak tam sprawy się mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Połowicznie, bo flaszka przyszła, ale nos daje o sobie znać :-( mam nadzieję jutro spróbować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siódma godzina testu, zarówno odpowiedniki Forda Oud Wood jak i Terre nadal lekko się tlą na nadgarstkach... jednak aby wyczuć zapach należy zbliżyć nos na około 5 cm.

Zaryzykuje i chyba zamowie tego Forda (najwyzej bedzie fajny zapach do samochodu :P ) jesli piszesz, ze jest calkiem ok, chociaz wolalbym miec porownanie na ile to podobny zapach :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.