Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

6 strzałów? Chcesz ludzi pozabijać?

Ja max 2,

A takich killerów jak Amuage to 0,5 się staram.

 

Nigdy tyle nie psikam, ale chciałem sprawdzić o co kaman z tą trwałością. Następnym razem spróbuję 3

 

Nie wyobrażam sobie strzelić 6x Montale Honey Aoud, musiałbym chyba w bunkrze później siedzieć  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doradźcie coś. podobne do D&G the one for men ale trwalsze, coś jak Bentley for men ale bez rumu... w cenie do 300 zł za 75-100ml? ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nigdy tyle nie psikam, ale chciałem sprawdzić o co kaman z tą trwałością. Następnym razem spróbuję 3

 

Nie wyobrażam sobie strzelić 6x Montale Honey Aoud, musiałbym chyba w bunkrze później siedzieć  :lol:

Ja sobie żadnego Montale nie wyobrażam strzelić tyle razy, no chyba że wypada jakaś robota na biegunie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doradźcie coś. podobne do D&G the one for men ale trwalsze, coś jak Bentley for men ale bez rumu... w cenie do 300 zł za 75-100ml? ktoś coś?

 

Creed Tabarome

Carolina Herrera for men (1991)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 strzałów? Chcesz ludzi pozabijać?

Ja max 2,

A takich killerów jak Amuage to 0,5 się staram.

Wiele zależy chyba od PH. U niektórych osób nawet 20 strzałów Grey Flannel niewiele by dało. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Parę strzałów jakiegokolwiek MONTALE daje radę bez względu na PH ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi osobę a znajdę kilera, który nawet u tych z "ulotną skórą" będzie długo działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Z mainstreamu to zazwyczaj Joop Homme i Thierry Mugler A*Men i jest pozamiatane ;-) do tego dorzuciłbym jeszcze 1 Million od Paco ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę strzałów jakiegokolwiek MONTALE daje radę bez względu na PH ;-)

U mnie różnie bywa. Miałem MONTALE w postaci próbek tylko - i było ok z trwałością - ale miałem normalne edycje niektórych tzw. killerów i bywało czasem różnie...


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mainstreamu to zazwyczaj Joop Homme i Thierry Mugler A*Men i jest pozamiatane ;-) do tego dorzuciłbym jeszcze 1 Million od Paco ;-)

 

Mój Lalique EN a'extreme też po dóch dawkach wyczuwalny przez cały dzień bez problemu, ale pamiętam, że kiedyś miałem Versace Blue Jeans... bardzo tani zapach a trwałość miał zabójczą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża różnica między wersją extreme a zwykłym EN?

Zwykła znana mi z próbek i na takim porównaniu uważam, że różnica w trwałości i projekcji jest spora - a'extr to naprawdę wydajna woda perfumowana, zwykły EN to woda toaletowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach testów stwierdzam, że perfumy lane od Ambry nie są może jakoś bardzo trwałe, ale za te pieniądze to nadal świetna opcja.

Potwierdzam - dzis przyszly Tom Ford Oud Wood oraz Terre i jestem wiecej niz zaskoczony, bo na poczatku wydawaly sie duszace (takie jak babcine ;) ) jednak 3 godzina testowania i zapachy "kraza wokol" mnie caly czas B) Szkoda tylko, ze nie ma opisow na buteleczkach, tylko numery, bo to troche slabe jak mialoby sie miec 3-4 takie same -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artme - zgadzam się x2 w 100% . TF od Ambry mocno duszący na starcie, ale mega trwały. Szkoda,że tylko numery na flaszkach.

 

Opium też mega mocny i trwały.

 

Hubo Boss bardziej łagodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowaliscie juz nowy Anthracite noir Toma Forda? Jak dla mnie jest extra, i przede wszystkim trwały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - dzis przyszly Tom Ford Oud Wood oraz Terre i jestem wiecej niz zaskoczony, bo na poczatku wydawaly sie duszace (takie jak babcine ;) ) jednak 3 godzina testowania i zapachy "kraza wokol" mnie caly czas B) Szkoda tylko, ze nie ma opisow na buteleczkach, tylko numery, bo to troche slabe jak mialoby sie miec 3-4 takie same -_-

Ale jeżeli nie zamawiasz 30 jednorazowo, to sprawdzenie z własnym zamówieniem i opisanie sobie tego flamastrem/pisakiem, nie zajmuje aż tak wiele czasu. ;)

 

A same zapachy? Jeżeli ktoś w miarę często/regularnie używał poważnych niszowców, będzie odczuwać "lekki dyskomfort" - jednak jest do przyjęcia w cenie... 14 złotych. :D;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zapach jest identyczny :) Ciężko go rozpatrywać w kontekście podróbki, bo niby jest historia związana z premierą zapachu, ale ja nie czuję różnic.

 

Ten zapach w tamtych czasach robił różnicę- cena + ciekawy motyw.

Teraz to ciężko czymkolwiek zaskoczyć.

 

2 tygodnie temu w Zarze spotkałem zapach który pachniał podobnie ale nie mogłem znaleźć który.

Ktoś się wypsikał wyszedł a zapach trwał i był pdobny do Cristophera Columbusa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktoś się wypsikał wyszedł a zapach trwał i był pdobny do Cristophera Columbusa...

Tylko co było pierwsze jajko czy kura? To był podobny do Columbusa czy raczej do Kenzo Pour Homme? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co było pierwsze jajko czy kura? To był podobny do Columbusa czy raczej do Kenzo Pour Homme? :)

 

 

Mi się podobają nuty Columbusa i w części jest podobny do Kenzo.

W tej wodzie Zary znajdzuję raczej zioła z Columbusa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A same zapachy? Jeżeli ktoś w miarę często/regularnie używał poważnych niszowców, będzie odczuwać "lekki dyskomfort" - jednak jest do przyjęcia w cenie... 14 złotych. :D;)

Dla mnie to nie jest zastepstwo B)

Nawet jesli sa identyczne (jak w przypadku Toma Forda) to po jakims czasie nuta zaczyna troszke inaczej sie zachowywac, choc TM jest niesamowicie podobny aby nie uzyc slowa taki sam. Jednak na spacery do parku, wypad na rower czy silownie tego typu zamienniki sa super :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie jest zastepstwo B)

Nawet jesli sa identyczne (jak w przypadku Toma Forda) to po jakims czasie nuta zaczyna troszke inaczej sie zachowywac, choc TM jest niesamowicie podobny aby nie uzyc slowa taki sam. Jednak na spacery do parku, wypad na rower czy silownie tego typu zamienniki sa super :)

Czy z tych zamienników jest dostępny tobacco oud i neroli portofino?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naklejki z Ambry do przeżycia ale atomizery to "waliły" jak z butelki z płynem do mycia okien. Może teraz jest inaczej (ja zamawiłem 2-3 lata temu) ale pamiętam, że psikały "od serca" :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.