Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Z tego co wiem, to Rolex w latach 70-tych ubiegłego wieku próbował zaistnieć na rynku perfum, jednak z dość mizernym skutkiem... Jak dla mnie to lepiej nie zostaną przy tym, na czym faktycznie się znają  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezapelacyjnie, ale linka wpisałem jako ciekawostkę. Raczej niszowe, jeżeli chodzi o dostępność, perfumy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nisza pełną gębą (a raczej ceną...). Ja od trzech dni "chlapię się" Brutalem, który po woli też staje się zapachem... niszowym ;)

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bezapelacyjnie, ale linka wpisałem jako ciekawostkę. Raczej niszowe, jeżeli chodzi o dostępność, perfumy. ;)

Może faktycznie niszowe, jeśli chodzi o dostępność, bo pewnie już nie tak bardzo niszowe, gdy chodzi o jakość  :) No ale Rolex, to ....Rolex, jakby nie patrzeć  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mercedes ma swoją linię i z tego co czytałem to nawet, nawet. Jak się nie mylę to dość znany "nos" im to robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od trzech dni "chlapię się" Brutalem, który po woli też staje się zapachem... niszowym ;)

A czemu niszowym? Na półkach stoi, cena przyjemna. Więc co, odbiór? Bez przesady. "Dziadki" zawsze będą używane. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodziło mi o odbiór i zaszufladkowanie zapachu jako "dziadkowy".

Ja szczególnie tym się nie przejmuję i go używam, choć ciekawszym wydaje mi się Consul.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używaj i ciesz się póki są. Nie wiadomo jaki będzie ich los. Ale ten typ perfum na pewno przetrwa i będzie co jakiś czas wracał do łask.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich staruszków uwielbiam Tabac Original.

Jovan Musk (i white musk też) oraz Feberge Brut.

 

Przemysławka, 4711 i Farina takoż.

 

Takich zapachów już się nie robi. A przy tym są bardzo tanie i trwałe. Tanie - ale nie mylić z duszącymi chemicznymi śmierdzielami.

 

Mnóstwo zapachów w starym stylu ma firma Truefitt & hill, ale to tylko EDC, różnie z trwałością. Ja zamawiam regularnie próbki, na duży rozmiar szkoda mi kasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj testuję na sobie Amuage Interlude

zobaczę czy się polubimy ;)

projekcja i trwałość mega ,już 12 godz od zaaplikowania i czuję ze jest.

Korzenno-orientalne klimaty to dla mnie nowość, do tej pory w użyciu Aventus czyli  bardziej świeżaki

Jest chęć żeby coś zmienić.jeszcze po głowie chodzi Tom Ford Oud Wood, tylko muszę gdzieś znaleźć do testu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to Rolex w latach 70-tych ubiegłego wieku próbował zaistnieć na rynku perfum, jednak z dość mizernym skutkiem... Jak dla mnie to lepiej nie zostaną przy tym, na czym faktycznie się znają  ;)

Mimo tego, że masz rację wielu "fanów" kupi. Nie wiem tylko czy nie za tanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z Amuage Interlude :)

Długo się zastanawiałem

Super pachnidło,szczególnie w nucie bazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sięgnąłem dziś po zapomniane pachnidło sprzed 7 lat..... Baldessarini Stricly private... bardzo przyjemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj podczas zwykłej wyprawy do jednej z Krakowskich galerii zostałem bardzo mile zaskoczony. 

W Bonarce Iperfumy mają swój salon gdzie jest cała masa zapachów do testowania. Cena tak jak w internetowym sklepie. Wreszcie sobie potestowałem Commes de garcons, Moltane (intense pepper świetny) i wreszcie powąchałem Body Kourosa (już miałem ochotę go kupić w ciemno) który pomimo skrajnych opinii bardzo przypadł mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie pytanie. Chciałbym kupić ponownie Guerlain Vetiver ale widzę że nie mają już srebrnego korka tylko taki zielony i nieco inna naklejkę na butli. Czy ktoś się orientuje czy to tylko zmiana wizualna czy kolejna po 2000 roku reformulacja?

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj podczas zwykłej wyprawy do jednej z Krakowskich galerii zostałem bardzo mile zaskoczony.

W Bonarce Iperfumy mają swój salon gdzie jest cała masa zapachów do testowania. Cena tak jak w internetowym sklepie. Wreszcie sobie potestowałem Commes de garcons, Moltane (intense pepper świetny) i wreszcie powąchałem Body Kourosa (już miałem ochotę go kupić w ciemno) który pomimo skrajnych opinii bardzo przypadł mi do gustu.

Body Kouros? Tak nietypowy jak ciekawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja póki co nie mogę się przekonać... Ciągle zalatuje mi taką troszkę szaletową nutą, której nie mogę zdzierżyć. Flakon mam od 4-5 lat, w zasadzie nie ruszony.

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co nie mogę się przekonać... Ciągle zalatuje mi taką troszkę szaletową nutą, której nie mogę zdzierżyć. Flakon mam od 4-5 lat, w zasadzie nie ruszony.

Dla mnie Body Kouros to dopełnienie kurtki skórzanej.

Bardziej zwierzęcy jest tyloo Ciur Ottoman...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Z mojej perspektywy pewnym problemem sąnw przypadku Body także parametry użytkowe. Jednak pod tym względem Kouros zdecydowanie wygrywał... Na pewno Body to zapach z kategorii takich, obok ktorych nie da się przejść obojętnie, co też, jak dla mnie, jest jego zaletą. Hate it or love it ;-) Na ten moment to jednak nie jest ani pierwszy, ani drugi wybór :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Body Kouros? Tak nietypowy jak ciekawy...

 

Ja własnie patrząc po opiniach byłem gotowy na wielkie zaskoczenie a zapach zdecydowanie od pierwszej nuty mi przypadł do gustu. Nie widzę w nim wcale wiele kontrowersji. 

Na pewno o wiele bardziej mi się podoba niż zwykły Kouros. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupowałem gajerek w Bytomiu i oczywiście nie omieszkałem psiknąć się ich perfumą... zapach jest mega jak dla mnie, trwałość na mojej skórze powalająca... jeszcze dziś zapach mocno wyczuwalny na mankietach kurtki.

Cena niestety w dalszym ciągu nie zachęca, ale pod choinkę można sobie zażyczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo prezentow gwiazdkowych, widzialem ze pojawila sie seria maszynek gillete "liga sprawiedliwosci". Mi sie taki prezent jak najbardziej przypada do gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupowałem gajerek w Bytomiu i oczywiście nie omieszkałem psiknąć się ich perfumą... zapach jest mega jak dla mnie, trwałość na mojej skórze powalająca... jeszcze dziś zapach mocno wyczuwalny na mankietach kurtki.

Cena niestety w dalszym ciągu nie zachęca, ale pod choinkę można sobie zażyczyć ;)

Ja bym na przeceny poczekał.

Kopia Amuage w takiej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.