Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

No jak to po co :) ? Naprawdę muszę Ci to tłumaczyć :) ?

Nie, już nie musisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle "wychyliłeś"? Nieźle "moczyłeś nosa" ;-)

Ja staram się nie zerować flaszek z sentymentu.

Fakt że jeden psik to u mnie max i za dużo flaszek mam.

Jedna jest Żony;) ale kilka flaszek rocznie się zużyje- po co mają tak stać??!!:) kilka i tak poszło do śmieci ale dużo osób poszukuje np korków albo butelek do odlewek, stąd moje pytanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na perfuforum zapewne więcej "moczy nosów" byłoby zainteresowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na perfuforum zapewne więcej "moczy nosów" byłoby zainteresowanych.

wiem, ale jestem tam dość biernym użytkownikiem i ilość postów uniemożliwia mi wrzucenie tego na tamtejszy bazarek:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tutaj w sumie z perfu (pod innym nickiem).

Z pustymi flaszkami nic nie zrobisz, nikomu się nie przydadzą. One są w specjalny sposób zabezpieczone, nie da się ich powtórnie zaplombować w sposób domowy, tak że o dekantach można zapomnieć. No chyba że ktoś zbiera puste... W sumie dzisiaj każdy coś zbiera.

Jeśli chodzi o korki to już bardziej, komuś do testerów mogą się przydać.

 

 

S7

Edytowane przez haker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alien(damskie) maja możliwość napełniania ale szczerze nie zgłębiałem tajników tego działania.;) w takim razie jak coś to same korki mogę oddac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wcześniejszych rozmów, Lalique White zamówione, w czwartek powinny być i zdam relacje :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wracając do wcześniejszych rozmów, Lalique White zamówione, w czwartek powinny być i zdam relacje :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ciekaw jestem Kolegi opinii ;-) Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam od jakiegoś czasu testuje zapach od Yves rocher. Haggar. Żona kupiła mi na święta. I mam miesznae uczucia. O ile zapach jest całkiem ciekawy i ładnie się rozwija to nie są mocne i nie utrzymują się długo na ciele. Zdecydowanie poza moimi oczekiwaniami. Wracam do Love Desire. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam, takich od dwóch lat i rzeczywiście są bardzo dobre :) Np taki Love Desire (jest kilka, używam premium edition homme) i jestem z nich mega zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z jednej agencji? Czy zlecenia podobne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wcześniejszych rozmów, Lalique White zamówione, w czwartek powinny być i zdam relacje :D

 

A ja dzisiaj przewrotnie mam na sobie Lalique White i jestem zaskoczony jak dobrze się spisują w pogodny ale jakby nie było zimowy dzień. 

Bardzo uniwersalna kompozycja - nie mam nawet do czego porównać zapachu, ale o ile kupowany był z myślą o lecie to sprawdza się dosłownie wszędzie poza wieczorowymi okazjami. Na jednej butelce raczej się nie skończy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj przewrotnie mam na sobie Lalique White i jestem zaskoczony jak dobrze się spisują w pogodny ale jakby nie było zimowy dzień. 

Bardzo uniwersalna kompozycja - nie mam nawet do czego porównać zapachu, ale o ile kupowany był z myślą o lecie to sprawdza się dosłownie wszędzie poza wieczorowymi okazjami. Na jednej butelce raczej się nie skończy :)

 

Wg mnie bardzo dobry zapach. Z takim cytrusowym zadziorem, szczególnie wyraźnie wyczuwalna cytryna. Lubię go, chociaż nie od razu można się na nim poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ja dzisiaj przewrotnie mam na sobie Lalique White i jestem zaskoczony jak dobrze się spisują w pogodny ale jakby nie było zimowy dzień. 

Bardzo uniwersalna kompozycja - nie mam nawet do czego porównać zapachu, ale o ile kupowany był z myślą o lecie to sprawdza się dosłownie wszędzie poza wieczorowymi okazjami. Na jednej butelce raczej się nie skończy :)

Nie tylko Ty masz takie spostrzeżenia. Choć to zapach w teorii na wiosnę/lato, to faktycznie może też zaskoczyć parametrami użytkowymi w zimniejsze pory roku, czego również doświadczyłem. Kompozycja jest bez dwóch zdań charakterna, jak na "świeżaka", ale w końcu, jak za perfumy bierze się forma, która na co dzień produkuje ...kryształy, to ...musi być dobrze  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ile się utrzymują?

U mnie spokojnie 6-7 godzin, co biorąc pod uwagę charakter tych perfum, uznaję za bardzo dobry wynik  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile się utrzymują?

 

U mnie leci 6 ta godzina i zapach dobrze wyczuwalny, nie wymaga dodatkowej aplikacji. Mam wrażenie, że lepiej ten zapach przebija się w chłodne dni. 

Mimo wszystko obcując z nim od ok 6 miesięcy dochodzę do wniosku, że nie można go nazwać świeżakiem. To jest coś innego, dobrego na ciepłe dni ale własnie w przeciwieństwie do większości świeżaków ten zapach bardzo dobrze nadaje się na dzień nawet w chłodniejszych porach. 

Szczerze mówiąc to na zapachach Lalique jeszcze się nie zawiodłem. 

Teraz czekam na Dunhilla Icona - o ile na początku nie byłem przekonany to po zamówieniu próbki bardzo przypadł mi do gustu. Zobaczymy jak będzie z butlą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ze sportem? Rozumiem że aktywność fizyczna niweluje zapach perfum? Znacząco?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie spokojnie 6-7 godzin, co biorąc pod uwagę charakter tych perfum, uznaję za bardzo dobry wynik  :)

 

E, to wystarczająco długo.

 

A te Love Desire - długo się utrzymują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy "marketingowi" uparli się na ten temat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, to wystarczająco długo.

 

A te Love Desire - długo się utrzymują?

 

LD - utrzymują się bardzo podobnie jak Lalique White. Czyli 7-8h. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przyszło, co przyjść miało :D Lalique White, pięknie wykonane, świetnie zapakowane :) Co do zapachu hmmm... Myślę że jest bardzo fajny, przyjemny i nie "nachalny". Na razie psiknalem tylko rękę, jak będzie na ciele zobaczymy jutro :) Jak dla mnie, czyli laika jest to połączenie cytrusów z mocnym zapachem świeżości, niektórym może lekko przypominać zapach dezodorantu. Jak na razie jestem zadowolony z zakupu, dziękuję wszystkim, a zwłaszcza Fidelio za fachowa pomoc :) Tylko jedno... Dość głupie pytanie. Gdzie się psikac i ile? Wiem że na każdym będzie to inna dawka, ale jak wy robicie z nowymi perfumami? df66aedd4147792a06efd1aac3be6e2d.jpg

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No i przyszło, co przyjść miało :D Lalique White, pięknie wykonane, świetnie zapakowane :) Co do zapachu hmmm... Myślę że jest bardzo fajny, przyjemny i nie "nachalny". Na razie psiknalem tylko rękę, jak będzie na ciele zobaczymy jutro :) Jak dla mnie, czyli laika jest to połączenie cytrusów z mocnym zapachem świeżości, niektórym może lekko przypominać zapach dezodorantu. Jak na razie jestem zadowolony z zakupu, dziękuję wszystkim, a zwłaszcza Fidelio za fachowa pomoc :) Tylko jedno... Dość głupie pytanie. Gdzie się psikac i ile? Wiem że na każdym będzie to inna dawka, ale jak wy robicie z nowymi perfumami?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Szkoły aplikacji są różne. U mnie jest to głównie szyja, a w cieplejsze dni, gdy zakładam krótki rękaw, to także ręce /zgięcie łokci/. Co do wielkości aplikacji, to zacznijmy od tego, że White to nie jest tytan projekcji i "killer" pokroju A*Men od Muglera. Przy White nawet sugerowałbym dosć obfitą aplikację, szczególnie o tej porze roku. Ja bym dał w tym konkretnym przypadku nawet 5-6 strzałów ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po kilku miesiącach przerwy co raz bardziej rozważam powrót do Encre Noir... tylko muszę wykończyć OUD Wood od Avona...

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy White nawet sugerowałbym dosć obfitą aplikację, szczególnie o tej porze roku. Ja bym dał w tym konkretnym przypadku nawet 5-6 strzałów ;-)

 

Co kto lubi, ale dla mnie 5-6 strzałów to stanowczo za dużo - ja przy 3 osiągam pożądany efekt, ale wolę dyskretny zapach perfum niż czerwoną kropkę na mapie "jesteś tutaj" ;)

No i przyszło, co przyjść miało :D Lalique White, pięknie wykonane, świetnie zapakowane 

 

Jak u Ciebie z korkiem? Bo u mnie jest tak luźny, że ile razy wkładam flakon do kartonika to przy najmniejszym zahaczeniu odpina się - strasznie mnie to irytuje  :)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.