Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Aha! Czy jednak kupiłeś dawno temu ;)

 

Te które wymieniłem, są nadal super, a kupione współcześnie...trzeba by chyba samemu się przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tylko nie ma miejsca gdzie je wszystkie można powąchac...

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Co się tak dziwicie ? Walter ma przecież 87 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym być jego pra pra pra wnukiem :D

Walter a tak serio, gdzie wachasz te wszystkie zapachy? Nie ukrywam, że niektóre zapowiadają się dobrze, ale wolałbym przetestować.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Zapachy z lat, powiedzmy 80', były bardzo specyficzne. Nie było żadnego pitpitu.

Granica między zapachami męskimi, a damskimi była bardzo wyraźnie ustalona. 

Nie sposób było pomylić, czy mamy do czynienia z wonią męska czy damską. ( Dziś nieco inaczej to wygląda.)

Królowały głównie zapachy fużer - paprociowe i wszelakiej maści cytrusy, mieszane na dziesiatki sposobów.

Bardzo śmiał używano się cywetu ( dziś głownie w niszy ), który nikogo nie dziwił, a zarazem dawał odbiorczyniy do zrozumienia, że ma do czynienia z Mężczyzną.

Fajne to były czasy, jak i zapachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś spróbowałem CK Obsession i niestety nie przypadł mi do gustu... psiknąłem na nadgarstek i po pewnym czasie wyczuwam w nim jakieś mydło ;)

Zapach zdecydowanie zbliżony do Zino...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś spróbowałem CK Obsession i niestety nie przypadł mi do gustu... psiknąłem na nadgarstek i po pewnym czasie wyczuwam w nim jakieś mydło ;)

Zapach zdecydowanie zbliżony do Zino...

Ja tam się w nim zakochałem, mydła nie czuje. Ale jestem w stanie zrozumieć, że nie każdemu się podoba, a szkoda!

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dziś spróbowałem CK Obsession i niestety nie przypadł mi do gustu... psiknąłem na nadgarstek i po pewnym czasie wyczuwam w nim jakieś mydło ;)

Zapach zdecydowanie zbliżony do Zino...

IMO to jednak zapach zupełnie inny niż Zino  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znacie jakieś fajne zestawy perfum? Mam na myśli zestaw miniaturek, tylko takich powiedzmy po 5X20 ml żebym mógł spróbować paru perfum? Takie zestawy samych perfum, bez żadnych kremów.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tylko nie ma miejsca gdzie je wszystkie można powąchac...

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Polecam stronę odlewkiperfum.pl  ;) 

 

Co się tak dziwicie ? Walter ma przecież 87 lat ;)

 

Może troszkę mniej, ale na pewno tyle dożyję, bo kiedyś ktoś mi wywróżył, że w wieku 89 lat kupię sobie Astona Martina B)

 

Mógłbym być jego pra pra pra wnukiem :D

Walter a tak serio, gdzie wachasz te wszystkie zapachy? Nie ukrywam, że niektóre zapowiadają się dobrze, ale wolałbym przetestować.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Mógłbym być co najwyżej Twoim ojcem, ale jeszcze niepełnoletnim w chwili poczęcia ;)

Część kupuję w próbkach, część gdzieś wynajduję, a pozostałe kupuję w ciemno naczytawszy się o nich m.in. na perfuforum.

Bogart jest według mnie świetny, ale dwa dni temu moja własna dziewczyna powiedziała mi, że "śmierdzę dziadem"... To na prawdę dobre, męskie pachnidło, które w pewnym momencie troszkę przypomina starego Kourosa sprzed zakazów IFRY. No, ale ona tego nie rozumie. Kobieta... :D

 

 

Zapachy z lat, powiedzmy 80', były bardzo specyficzne. Nie było żadnego pitpitu.

Granica między zapachami męskimi, a damskimi była bardzo wyraźnie ustalona. 

Nie sposób było pomylić, czy mamy do czynienia z wonią męska czy damską. ( Dziś nieco inaczej to wygląda.)

Królowały głównie zapachy fużer - paprociowe i wszelakiej maści cytrusy, mieszane na dziesiatki sposobów.

Bardzo śmiał używano się cywetu ( dziś głownie w niszy ), który nikogo nie dziwił, a zarazem dawał odbiorczyniy do zrozumienia, że ma do czynienia z Mężczyzną.

Fajne to były czasy, jak i zapachy.

 

Zgadza się, facet to był facet i pachniał jak facet. Teraz męskie perfumy są... damskie (nie wszystkie oczywiście). Idealny przykład to jak Givenchy schrzaniło Gentleman'a (wersja 2017). Aż się smutno robi...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radekglaz - ten Bulgari jest w miarę poprawny.Na początki dość słodko,potem robi się pieprzowo a następnie łagodnieje.Wydaje mi się,że można ich używać.Nie powalają na kolana, ale też nie odrzucają.Co do Obsession, to grzeszysz,ale wybaczam Ci bo nie wiesz co czynisz :D :D :D

SzymonJestem-jeśli skóra to Givenchy Gentlemen Only Intense.Na początku wyraźna skóra,potem potem gładki,lekko słodki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi ten Givenchy, kupuje teraz cały czas perfumy, przy każdej okazji, tak samo jak zegarki i rodzice już nie wytrzymują

Kupuje ze "swoich" pieniędzy

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Drogi ten Givenchy, kupuje teraz cały czas perfumy, przy każdej okazji, tak samo jak zegarki i rodzice już nie wytrzymują

Kupuje ze "swoich" pieniędzy

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Biorąc pod uwagę różnego rodzaju "hobby", jakie miewają młodzi ludzie w Twoim wieku, to rodzice i tak chyba powinni się cieszyć, że w Twoim przypadku są to perfumy i zegarki  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę różnego rodzaju "hobby", jakie miewają młodzi ludzie w Twoim wieku, to rodzice i tak chyba powinni się cieszyć, że w Twoim przypadku są to perfumy i zegarki ;)

Adoptuj mnie, proszę :D

No niby tak, ale ja jak się w coś wkręce to potrafię cały czas coś kupować (tak jak tutaj perfumy i zegarki), ja ogólnie wydaje bardzo dużo pieniędzy i to im przeszkadza :D Ja mam swój wewnętrzny umiar, ale i tak muszę się stosować do ich umiaru :D Gdyby nie mama, to miałbym już przynajmniej kilkanaście zegarków

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Adoptuj mnie, proszę :D

No niby tak, ale ja jak się w coś wkręce to potrafię cały czas coś kupować (tak jak tutaj perfumy i zegarki), ja ogólnie wydaje bardzo dużo pieniędzy i to im przeszkadza :D Ja mam swój wewnętrzny umiar, ale i tak muszę się stosować do ich umiaru :D Gdyby nie mama, to miałbym już przynajmniej kilkanaście zegarków

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Nie będę Cię przysposabiał  :D I koniecznie słuchaj mamy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się w nim zakochałem, mydła nie czuje. Ale jestem w stanie zrozumieć, że nie każdemu się podoba, a szkoda!

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Na pewno CK Obsession to jeden z trwalszych zapachów... po wczorajszej aplikacji na nadgarstek nadal dzisiaj wyczuwam na rękawie kurtki.

Dodam, że w tym samym momencie na drugi nadgarstek zaaplikowałem Burberry London i dziś nie ma po nim śladu...

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem drugą flaszkę Joop Homme Sport. Zjechany za odcinanie kuponów i syntetyczność - ale bardzo mi pasuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat psiknąl się Obsession (bez mojej zgody!) i od razu go koleżanka pochwaliła, te perfumy maja moc! :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie szukam czegoś na wiosna/lato

Clinique,issey ?.... coś polecacie ?

Z góry dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Idealny przykład to jak Givenchy schrzaniło Gentleman'a (wersja 2017). Aż się smutno robi...

 

Czy można poznać na pierwszy rzut oka (po flakonie) z którą edycją mamy do czynienia (czy starą czy nową)?


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Poniżej chronologicznie uszeregowane flakony, z czego nr 4 to zupełnie inny, nowy i moim zdaniem bardzo słaby zapach...

post-35535-0-68493000-1521658397_thumb.jpg

post-35535-0-68912400-1521658408.jpg

post-35535-0-61420000-1521658417.jpg

post-35535-0-16770400-1521658426.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intense jest fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.